Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

01 - Stariji studenti
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 230015538 Zawacki Benedykt Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida Dzierzgoń PL 23
2 230015537 Rudzki Marcin Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida Dzierzgoń PL 23
3 600002026 MIHALACHE MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU" PASCANI PASCANI RO 23
4 230015648 Gontarz Krzysztof Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 23
5 230008687 Wasiak Piotr Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 23
6 600000315 GHERLEA ADRIAN COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO 23
7 230014528 Falęcki Adrian Zespół Szkół nr 3 PŁOCK PL 23
8 230014529 Fal Michał Zespół Szkół nr 3 PŁOCK PL 23
9 220005712 Kapošváry Matěj Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka,př.org. Ostrava - Hrabůvka CZ 23
10 700006176 Серебреников Михаил МОУ Зареченская СОШ Тюменская область п. Заречный Вагайский район RU 23
11 230014343 Bielecki Łukasz Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków PL 23
12 220011745 Přecechtěl Pavel Střední škola zdravotnická a zemědělsko-ekonomická, Vyškov Vyškov CZ 23
13 210003005 PAVOL LUKÁŠ Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK 23
13 210003591 FULE NORBERT Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK 23
15 230015656 Trzaska Katarzyna Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 23
16 230014345 Flis Piotr Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków PL 23
17 230014347 Wielgosz Łukasz Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków PL 23
18 230014920 Dzięgielewski Marcin Zespół Szkół nr 3 PŁOCK PL 23
19 230015659 Ciołek Magda Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 23
20 220006803 Lochman Jakub Střední škola-Centrum odborné přípravy technické Kroměříž CZ 23
21 220009105 Fajt Lukáš Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ 23
22 220009728 Vondrák David Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ 23
23 220003198 GOTTFRIEDOVÁ MARKÉTA Gymnázium Václava Hlavatého Louny CZ 23
24 220005413 Portl Jiří Střední odborná škola Český Brod CZ 23
25 600000317 LEZEU DANIEL IONUT COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO 23
26 600002476 FLOREA CODRIN IONUT COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO 23
27 220006974 Martínek Břetislav Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ 23
28 230015986 Bomba Arkadiusz Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 23
29 250000661 Malatestinić Valentina PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA RIJEKA HR 23
30 210009764 Šišila Martin Stredná odborná škola Prievidza SK 23
30 220004084 Kubelka Tomáš Gymnázium Žamberk Žamberk CZ 23
32 210003006 STEUER MAX Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK 23
33 220011583 Lejnarová Tereza Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav Čáslav CZ 23
34 210014448 Cimerman Jakub Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK 23
34 210016136 Beňo Marek Stredná odborná škola Prievidza SK 23
34 210002206 BENKO LUKÁŠ Stredná odborná škola Prievidza SK 23
34 230015328 Wdowiak Wioletta Xxvi Liceum Ogólnokształcące Łódź PL 23
34 230016679 Motulewicz Maciej Zespół szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku Ełk PL 23
34 230016232 Kubicius Piotr I Liceum Ogólnokształcące Cieszyn PL 23
34 230010740 Kowalski Mateusz Xxvi Liceum Ogólnokształcące Łódź PL 23
34 230016680 Brzezicki Zbigniew Zespół szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku Ełk PL 23
34 240003564 Németh László Széchenyi István Gimnázium Sopron HU 23
34 240003565 Nagy Máté Széchenyi István Gimnázium Sopron HU 23
34 240003658 Kóczán Kóczán Gegely Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola Sopron HU 23
34 220001140 SOUCHA MICHAL Voděradská Praha 10 CZ 23
34 700006179 Альметова Алсу МОУ Зареченская СОШ Тюменская область п. Заречный Вагайский район RU 23
34 220001142 PACOVSKÝ PAVEL Voděradská Praha 10 CZ 23
34 220005642 Felcman Tomáš Gymnázium Žamberk Žamberk CZ 23
34 220010357 Durkošová Martina Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ 23
34 220011639 Běhal Josef Střední Průmyslová Škola Jihlava CZ 23
Stranica  / 43

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk