Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

02 - Mlađi studenti
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 210012343 Králiková Kristína ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK 23
2 230017292 Forma Damian Gimnazjum nr 1 Kwidzyn PL 23
3 230017010 Herbut Hubert Gimnazjum w Dydni Dydnia PL 23
4 230017291 Justa Magda Gimnazjum nr 1 Kwidzyn PL 23
5 700005580 Кириллов Николай МБОУ "Астыровская СОШ", 646602, Омская область, Горьковский район, с. Астыровка, ул. 30 лет Победы, 23 с. Астыровка, Горьковского района, Омской области RU 23
6 260005872 Mitraković Sara Oš Miška Kranjca Ljubljana Ljubljana SI 23
7 700005611 Дергачев Илья МБОУ "Астыровская СОШ", 646602, Омская область, Горьковский район, с. Астыровка, ул. 30 лет Победы, 23 с. Астыровка, Горьковского района, Омской области RU 23
8 210003003 KOVÁČOVÁ HELENA Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK 23
8 210012981 Martošová Veronika Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK 23
8 210012098 Nagy Oliver Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK 23
11 230015679 Ścigocki Dariusz Liceum Ogólnokształcące Łochów PL 23
12 210015192 Daxnerová Jana Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK 23
13 210012345 Brna Július ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK 23
14 210015286 Pavolová Lucia Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK 23
14 230010060 Kosturek Michał Gimnazjum Nr 1 Namysłów PL 23
16 210002381 ČIERNA ANGELIKA Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica SK 23
16 210015288 Boráros Juraj Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK 23
18 210012351 Samiec Matúš ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK 23
19 210002082 PAVČOVÁ NATÁLIA Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK 23
20 230006889 rutkowska kinga Gimnazjum Nr 1 Namysłów PL 23
21 230009975 Sebzda Joanna Gimnazjum Nr 1 Namysłów PL 23
21 240003654 Prajczer Prajczer Petra Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola Sopron HU 23
23 230016342 Klat Sylwia Gimnazjum Gminy Oleśnica Oleśnica PL 23
23 230016148 Kiela Michał Gimnazjum Gminy Oleśnica Oleśnica PL 23
23 230006885 ignerowicz sławomir Gimnazjum Nr 1 Namysłów PL 23
23 230015316 Chotnicka Małgorzata Gimnazjum Gminy Oleśnica Oleśnica PL 23
23 230016162 Hajntze Monika Gimnazjum Gminy Oleśnica Oleśnica PL 23
23 230016146 Bielak Rafał Gimnazjum Gminy Oleśnica Oleśnica PL 23
23 210003002 PLECHO PATRIK Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK 23
23 230009974 Kołodziejski Karol Gimnazjum Nr 1 Namysłów PL 23
23 240002908 Régely László Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium Mosonmagyaróvár HU 23
23 240002226 ORBÁN FRUZSINA Somogyi Imre Általános Iskola Abony HU 23
23 210006268 Olejár Adam Gymnázium Bratislava SK 23
23 210010154 Márkus Nikolas Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK 23
23 210009049 Kupka Jakub Základna Škola Turzovka SK 23
23 210006293 Jakubička Adam Gymnázium Bratislava SK 23
23 210012031 Hantáková Michaela Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne SK 23
23 260003395 Rozman Ksenija Osnovna Šola Davorina Jenka, Cerklje Na Gorenjskem Cerklje Na Gorenjskem SI 23
23 230013415 Tąta Paweł Gimnazjum Gminy Oleśnica Oleśnica PL 23
23 230016340 Stepaniuk Małgorzata Gimnazjum Gminy Oleśnica Oleśnica PL 23
23 230016131 Sobiegraj Patryk Gimnazjum Gminy Oleśnica Oleśnica PL 23
23 210016143 Kopičár Martin Základna Škola Turzovka SK 23
23 230016336 Smardz Andrzelika Gimnazjum Gminy Oleśnica Oleśnica PL 23
23 230016344 Sieruga Dawid Gimnazjum Gminy Oleśnica Oleśnica PL 23
23 230009860 Regner Ada Gimnazjum Nr 1 Namysłów PL 23
23 210003001 PAVOL MAREK Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK 23
23 230016122 Miarka Piotr Gimnazjum Gminy Oleśnica Oleśnica PL 23
23 230016130 Malec Magdalena Gimnazjum Gminy Oleśnica Oleśnica PL 23
49 220008066 Jůn Aleš Základní škola Chrudim Chrudim CZ 23
50 220005702 Pešek Martin Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka,př.org. Ostrava - Hrabůvka CZ 23
Stranica  / 32

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk