Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

03 - Stariji učenici
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 260003708 Kos Tea OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI 23
2 230017534 Stecuła Beniamin Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących 41-500 Chorzów PL 23
3 750000009 Тетюев Влад Богушевская государственная общеобразовательная средняя школа № 1 Сенненского района Богушевск BY 23
4 230016593 Natkaniec Karolina Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lucynowie Lucynów PL 23
5 240002142 Csikós Dominik Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény Kalocsa HU 23
6 600001102 BODIN ROXANA MARIA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO 23
7 230015541 Browarczyk Weronika Gimnazjum im. Jana Pawła II Dzierzgoń PL 23
8 600000327 FLOREA ALEXANDRA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO 23
9 260003819 Bobek Hrastnik Sanja OŠ Dobje Dobje SI 23
10 260005952 Sekne Zala Oš Šenčur Šenčur SI 23
11 210015429 Burda Alexander Základná škola s materskou školou Kamenica nad Cirochou SK 23
12 220008264 Brožová Natálie Gymnázium Václava Hlavatého Louny CZ 23
13 220008262 Valdová Lucie Gymnázium Václava Hlavatého Louny CZ 23
14 700004184 Наумов Константин МОУ Гимназия №2 Черняховск RU 23
15 220008260 Kučera Václav Gymnázium Václava Hlavatého Louny CZ 23
16 220010114 Šupík Daniel Gymnázium Václava Hlavatého Louny CZ 23
17 600002110 Tudoran Radu Mihai Colegiul National Al.I.Cuza Ploiesti Ploiesti RO 23
18 230016589 Gąsior Anita Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lucynowie Lucynów PL 23
19 230016592 Pieńczuk Joanna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lucynowie Lucynów PL 23
20 230013022 Siwecki Kamil Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków PL 23
21 700006103 Береговая Евгения МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 23
22 700003530 Иванова Мария ГБОУ СОШ №585 Санкт-Петербург RU 23
23 210015434 Lenárt Patrik Základná škola Mateja Lechkého Košice SK 23
24 220008296 Bakala Dalibor Základní škola Liberec 5 CZ 23
25 230017294 Budzicz Małgorzata Zespół Szkół Lubomierz PL 23
26 210005017 JAHODNÍK PAVEL Základná škola s materskou školou Kalinovo SK 23
26 210012056 Lecká Alexandra Gymnázium Bratislava SK 23
28 210003027 ZLOCHOVÁ ALŽBETA Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK 23
29 220010153 Šiková Dominika Gymnázium Václava Hlavatého Louny CZ 23
30 700007129 Шарикова Тамара МОУ Гимназия №2 Черняховск RU 23
31 220011593 Kvapilík Josef Gymnázium Kroměříž Kroměříž CZ 23
32 250001979 Novak Lukas I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC HR 23
32 230016345 Smolak Mateusz Gimnazjum Gminy Oleśnica Oleśnica PL 23
32 220005362 Soukup Jan Gymnázium Jaroslava Vrchlického Kaltovy Klatovy CZ 23
32 250001980 Taradi Ivan I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC HR 23
32 250001981 Taradi Josip I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC HR 23
37 210016402 Čižmárik Samuel GYMNÁZIUM Snina SK 23
38 230016090 Dyląg Kaja Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL 23
39 210016334 Lukáš Havrišák Základna Škola Humenné SK 23
40 210014580 Feješ Dominik Gymnázium Nitra SK 23
41 220010453 Nešpůrek Petr Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ 23
42 210014827 Kluvanec Roman Gymnázium Nitra SK 23
43 210014823 Urbániková Alexandra Gymnázium Nitra SK 23
44 600002108 Mateescu Razvan Colegiul National Al.I.Cuza Ploiesti Ploiesti RO 23
45 700004180 Богатова Алла МОУ Гимназия №2 Черняховск RU 23
46 260005574 Ivanuša Jan OŠ Kapela Radenci SI 23
47 240003371 Patrik Deák Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény Kalocsa HU 23
48 230009512 Wyciślok Artur Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Miłośników Ziemi Śląskiej Świętochłowice PL 23
49 230009511 Osadnik Michał Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Miłośników Ziemi Śląskiej Świętochłowice PL 23
50 210014814 Pižem Dominik Gymnázium Spišská Nová Ves SK 23
Stranica  / 45

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk