Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

05 - Najmlađi učenici
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 260005446 Ulčar Matic Oš Domžale Domžale SI 29
2 260006506 Mazej Žiga Oš Domžale Domžale SI 29
3 260005433 Kovačič Anže Oš Domžale Domžale SI 29
4 260006503 Kovač Jošt Oš Domžale Domžale SI 29
5 600002049 ROBU MARIA ALEXANDRA PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO 28
6 600002601 RAIA ALINA SCOALA CU CL I-VIII, NR 3,TEODOR BALAN GURA HUMORULUI RO 28
7 210017003 Gregor Václav ZŠ Rovinka Rovinka SK 28
8 600002050 BACIU ALEXANDRU PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO 28
9 700007169 Катрич Диана МОУ СОШ №90 Златоуст RU 28
10 700003099 Алферова Любовь МОУ СОШ №90 Златоуст RU 28
11 600002623 SAUCIUC EMILIAN CONSTANTIN SCOALA CU CL I-VIII, NR 3,TEODOR BALAN GURA HUMORULUI RO 28
12 600002467 CLAUDIU GABRIEL BORS CLUBUL COPIILOR SPIRU HARET BARLAD BARLAD RO 28
13 600002469 RADU VALENTIN BADEANU CLUBUL COPIILOR SPIRU HARET BARLAD BARLAD RO 28
14 700007164 Комлева Анна МОУ СОШ №90 Златоуст RU 28
15 600002599 PAVEL ADRIANA SCOALA CU CL I-VIII, NR 3,TEODOR BALAN GURA HUMORULUI RO 28
16 600002470 CATALIN IONUT BRAESCU CLUBUL COPIILOR SPIRU HARET BARLAD BARLAD RO 28
17 700003588 Петренко Дарья МОУ СОШ №56 Волгоград RU 28
18 700003298 ТОМСКАЯ КРИСТИНА МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 28
19 700003296 ВЕТЛУГАЕВ АНАТОЛИЙ МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 28
20 700003086 Варгина Алена МОУ СОШ №90 Златоуст RU 28
21 750001099 Куль Дарья-Анна 166, Минск-35, Чехова, 8 Минск-35 BY 28
22 210012339 Holec Matej Základná Škola Nitra SK 28
23 210012336 Brezina Peter Základná Škola Nitra SK 28
24 210015987 Závada Jakub Základná škola Mateja Lechkého Košice SK 28
25 230015439 Dymowski Jan Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w ZSO-1 Stalowa Wola PL 28
26 210013135 Predanocy Adam-Miroslav Základná Škola Nitra SK 28
27 700005503 Илюшкин Данила МОУ начальная школа-детский сад № 37 Сургут, Ханты-Мансийский автономный округ RU 28
28 220008440 Tomanová Ema ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ 28
29 210012325 Bradlerová Adela Základná Škola Nitra SK 28
30 210015783 Káčer Boris Základná Škola Nitra SK 28
31 210012338 Čurilla Jakub Základná Škola Nitra SK 28
32 260004370 Zelko Kornelija Osnovna Šola Franceta Prešerna Črenšovci Črenšovci SI 28
33 210015775 Krumpálová Karolína Základná Škola Nitra SK 28
34 220010287 Vodák Martin Základní škola l.Kuby 48 České Budějovice CZ 28
35 700005701 Стругарян Дарья МОУ ООШ с. Мариинское Ульчский район Хабаровский край с. Мариинское RU 28
36 230015092 Cytlak Klaudia Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL 28
37 230015091 Wołąkiewicz Mikołaj Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL 28
38 250001728 Jerebić Ivan OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO HR 28
39 700004628 Судариков Арсений МКООУ "Школа-интернат № 64" г. Прокопьевск RU 28
40 700003392 Чемпосов Игорь МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 28
41 250001723 Dovijanić Patricija OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO HR 28
42 250001719 Borovina Marija OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO HR 28
43 210012875 Suja Samuel Súkromná základná škola Banská Bystrica SK 28
44 700001520 Молоткова Ирина МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 28
45 210015785 Bodnár Jakub Základná škola Trebišov SK 28
46 700004992 Кисляков Иван Гимназия 21 Батайск RU 28
47 700004632 Соколова Мария МКООУ "Школа-интернат № 64" г. Прокопьевск RU 28
48 700005506 Адыгамова Альбина МОУ начальная школа-детский сад № 37 Сургут, Ханты-Мансийский автономный округ RU 28
49 230016858 Ejsmond Oskar Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL 28
50 750000594 Астапенко Артур 166, Минск-35, Чехова, 8 Минск-35 BY 28
Stranica  / 21

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk