Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

06 - Benjaminek
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 260006504 Ulčar Maks Oš Domžale Domžale SI 25
2 210013617 Chabadová Martina Katolícka základná škola s materskou školou Antona Bernoláka Martin SK 25
3 210015757 Kováč Peter Základná Škola Nitra SK 24
4 600002051 GAVRILA ELENA PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO 24
5 600003034 Danila Tudor Scoala Nr. 146 "I. G. DUCA" Bucuresti RO 24
6 700003277 Кондратьева София МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 24
7 600003027 Ionescu Antonia Scoala Nr. 146 "I. G. DUCA" Bucuresti RO 24
8 600000935 ILINCA POPESCU CLUBUL COPIILOR SPIRU HARET BARLAD BARLAD RO 24
9 600002568 IRINA POPA CLUBUL COPIILOR SPIRU HARET BARLAD BARLAD RO 24
10 600002465 MIRUNA GIMBUTA CLUBUL COPIILOR SPIRU HARET BARLAD BARLAD RO 24
11 600003135 Gavrila Alexandra Scoala Nr. 146 "I. G. DUCA" Bucuresti RO 24
12 600003038 Marinescu Teodor Scoala Nr. 146 "I. G. DUCA" Bucuresti RO 24
13 600001994 SASA MIHAILA CLUBUL COPIILOR SPIRU HARET BARLAD BARLAD RO 24
14 210016358 Mikljanová Ivonka Základná škola s MŠ Bratislava-Nové Mesto SK 24
14 210016314 Ratulovská Martina ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK 24
16 600003029 Musat Diana Scoala Nr. 146 "I. G. DUCA" Bucuresti RO 24
17 210016313 Šimun Samuel ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK 24
18 600003031 Rus Bianca Scoala Nr. 146 "I. G. DUCA" Bucuresti RO 24
19 600003030 Bourceanu Cristian Scoala Nr. 146 "I. G. DUCA" Bucuresti RO 24
20 260005664 ILIENKO ANDREI Oš Livade - Izola Izola SI 24
21 210015766 Chytrý Stanislav Základná Škola Nitra SK 24
22 700003279 Томская Изабелла МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 24
23 210016317 Ovseník Marek ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK 24
24 210015256 Kacej Matúš Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK 24
25 600003133 Stefan Alexia Scoala Nr. 146 "I. G. DUCA" Bucuresti RO 24
26 210016353 Putiš Daniel Základná škola s MŠ Bratislava-Nové Mesto SK 24
27 700003939 Золотых Даниил МОУ СОШ №1 Рубцовск RU 24
28 700007079 Коплик Матвей МБОУ "Налобихинская СОШ", Алтайский край, Косихинский район, село Налобиха село Налобиха RU 24
29 700005713 Пенкин Матвей Лицей 60, Самарская обл., г. Тольятти, ул. Есенина, 18 Тольятти RU 24
30 700005712 Пенкин Глеб Лицей 60, Самарская обл., г. Тольятти, ул. Есенина, 18 Тольятти RU 24
31 210016350 Novysedlák Adam Základná škola s MŠ Bratislava-Nové Mesto SK 24
32 210016351 Klinec Adrián Základná škola s MŠ Bratislava-Nové Mesto SK 24
33 700003942 Боцман Никита МОУ СОШ №1 Рубцовск RU 24
34 260006414 ČEDE Tomaž OŠ HUDINJA Celje SI 24
35 250001727 Ivanković Stela OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO HR 24
36 700004569 Коношанов Максим МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 24
37 700004572 Синицин Борис МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 24
38 230015273 Żwirowski Adam III Społeczna Szkoła Podstawowa STO Gdańsk PL 24
39 260005989 Ocvirk Metka Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 24
40 260005986 Knez Anže Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 24
41 600003033 Anghel Daria Scoala Nr. 146 "I. G. DUCA" Bucuresti RO 24
42 700006893 Лесная Анна МОУ "СОШ №5 УИМ" Магнитогорск RU 24
43 240003630 NÉMETH DÁVID MÁRK Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU 24
44 210016352 Škuba Matej Základná škola s MŠ Bratislava-Nové Mesto SK 24
44 260005990 Kragl Jaka Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 24
44 230016807 Latała Franciszek Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa PL 24
44 260005590 Drofenik Lovro Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 24
44 230016114 Zawadzka Weronika Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL 24
44 230016804 Wierzejski Sławomir Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa PL 24
50 600002461 COSMIN GABRIEL GINGHINA CLUBUL COPIILOR SPIRU HARET BARLAD BARLAD RO 24
Stranica  / 6

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk