Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 09/10

04 - Mlađi učenici
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Broj bodova
1 250001224 Tica Sven OSNOVNA ŠKOLA KOZALA RIJEKA 23
2 250001726 Ivanković Dominik OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 23
3 250001904 Telenta Ivan OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 23
4 250001812 Petrinšak Ivan OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 21
5 250001813 Svetinović Borna OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 21
6 250001731 Šeparović Ivana OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 21
7 250001814 Pfeifer Ivana OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 20
8 250001913 Žuvela Marko OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 20
9 250001700 Šuštić Anamarija OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 20
10 250001507 Knežević Petra OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 20
11 250001806 Lovas Josipa OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 18
12 250001699 Kovačić Karlo OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 18
13 250001902 Surjan Valentina OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 18
14 250001513 Segetlija Helena OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 18
14 250001515 Vila Matea OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 18
16 250001817 Grbić Mateja OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 17
17 250001716 Blagec Tomislav OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 17
18 250001900 Sardelić Jelena OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 17
19 250001514 Stazić Klara OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 17
20 250001818 Bolmanac Klaudija OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 16
21 250001805 Bošnjak Dorotea OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 16
22 250001841 CAR MARIN OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA 16
23 250001816 Kucelj Mihaela OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 15
24 250001504 Arambašić Zvonimir OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 15
24 250001512 Marjanac Karlo OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 15
26 250001840 PRPIĆ FILIP OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA 15
27 250001828 KRALJIĆ LUKA OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA 14
28 250001508 Kasa Lea OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 14
28 250001511 Marenjak Dora OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 14
30 250001810 Balentović Luka OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 13
31 250001834 KALANJ ANTE OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA 13
32 250001829 MARUŠINAC SOFIA OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA 13
33 250001505 Baričević Josip OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 13
33 250001506 Đaniš Sven OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 13
33 250001509 Kučić Mia OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 13
33 250001510 Lozić Mirna OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 13
37 250001833 PILIĆ PETRA OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA 12
38 250001718 Bačić Lara OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 12
39 250001843 PRPIĆ REA OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA 11
40 250001720 Bosnić Katarina OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 11
41 250001839 ŠEGULJA ANTONIJA OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA 11
42 250001842 SAMARDŽIĆ IVAN OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA 11
43 250001631 Vujanić Matej OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 11
44 250001844 CAR ANA OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA 10
45 250001835 KONČAR ALEKSANDAR OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA 10
46 250001721 Bosnić Petar OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 10
47 250001811 Đokić Luka OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 9
48 250001830 MILOLOŽA IVA OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA 9
49 250001831 PAĐEN SARA OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA 9
50 250001630 Bijedić Ira OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 9
Stranica  / 2

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk