Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati natjecanja A godišta 11/12

Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 11/12

Ova tablica prikazuje imena učenika koji su postigli 100 postotnu uspješnost u rješavanju kruga A natjecanja, prikazana po abecedi.


Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 11/12

01 - STARIJI SREDNJOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 600001964 A-Anei Ana Maria Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
2 210018698 Adamec Martin Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
3 230018919 Adamus Natalia III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Chorzów PL
4 210018614 Ancsin Marek Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
5 600003366 Andrusca Bianca Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
6 230019828 Antonik Karol Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Lubaczów PL
7 600001484 Atomei Alexandra Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
8 210015792 Bako Juraj Gymnázium Nové Zámky SK
9 220005629 Baláš Jan Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
10 210018924 Balažová Kamila Súkromná stredná odborná škola DSA Trebišov SK
11 210018244 Balcieráková Ivana Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
12 220014024 Balouch Martin Gymnázium Uherské Hradiště Uherské Hradiště CZ
13 230018460 Banczerowski Robert Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I Świnoujście PL
14 210017928 Bandík Matej Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
15 210015180 Benková Zuzana Gymnázium Poprad SK
16 210018466 Benková Patrícia Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
17 230020182 Bernardelli Edyta VI Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
18 210014859 Bernáth Gábor Spojená Škola, Komárňanská 28 Nové Zámky SK
19 210023075 Bogárová Eva Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
20 230018071 Bogudał Paweł Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków PL
21 600003367 Brasoveanu Casandra Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
22 210014651 Bugata Peter Súkromná stredná odborná škola Poprad SK
23 210017511 Buchovecký Michal Gymnázium Medzilaborce SK
24 600001482 Buraga Marian Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
25 210018467 Bystrianska Emília Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
26 230021119 Cieśliński Szymon III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Chorzów PL
27 210014448 Cimerman Jakub Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
28 600003241 Ciobanu Catalin Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
29 600003756 Cramba Gabriela Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
30 600003386 Cristescu Denisa Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
31 210023087 Csaplárová Silvia Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
32 210023074 Csóková Vivien Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
33 230020154 Cybulska Aleksandra I Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
34 210002381 ČIERNA ANGELIKA Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica SK
35 210011013 Čúzyová Monika Gymnázium Poprad SK
36 230019822 Darłak Beata Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Lubaczów PL
37 210022337 Dekrét Šimon Evanjelické gymnázium Tisovec SK
38 230019059 Dobieżyńska Anna Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
39 600003747 Dolhescu 12 Andrei Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
40 220015638 Doupal Jakub Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
41 230019824 Dryblak Tomasz Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Lubaczów PL
42 600001490 Dumitru Eduard Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
43 210002383 ĎURICA PATRIK Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica SK
44 260008575 DUŠAK Eva I. GIMNAZIJA V CELJU CELJE SI
45 220014334 Effenberger Tomáš Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Brno CZ
46 600003843 FASIE GEORGIANA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO
47 230020080 Filipek Alicja Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
48 220011402 Filová Barbora Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ
49 230019928 Gadacz Joanna IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
50 210023382 Gašparová Michaela Športové gymnázium Trenčín SK
51 230015648 Gontarz Krzysztof Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
52 230019819 Gorlach Piotr Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Lubaczów PL
53 210022079 Gregorichová Alexandra Obchodná Akadémia Trnava SK
54 230019832 Habało Agnieszka Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Lubaczów PL
55 230019818 Haciuk Joanna Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Lubaczów PL
56 210018468 Halaj Matúš Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
57 220015854 Haroková Martina Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
58 600001474 Harpa Claudia Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
59 220009134 Havlasová Nikola Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
60 220015850 Hlawiczková Nikola Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
61 220015807 Horvát Petr Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20 Zábřeh CZ
62 210023316 Horváthová Magdaléna Športové gymnázium Jozefa Herdu Trnava SK
63 220011327 Hromada Tomáš Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ
64 210018892 Hromádka Matúš Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
65 220010435 Hrušová Martina Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
66 220002873 Chadimová Veronika Gymnázium Vysoké Mýto Vysoké Mýto CZ
67 600003372 Ignat Ioana Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
68 220016759 Ilievová Kristýna Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183 Milevsko CZ
69 600002489 INDRE DANIELA LUMINITA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO
70 600003751 IONITA BOGDAN Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
71 600003240 Irina Eusebiu Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
72 260003547 Jakoša Aleš DOŠ Prosenjakovci - KÁI, Pártosfalva Prosenjakovci SI
73 230020195 Jakubiak Tomasz Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I Świnoujście PL
74 220014019 Janíková Jitka Gymnázium Uherské Hradiště Uherské Hradiště CZ
75 210014502 Jánošíková Zuzana Obchodná akadémia Hlohovec SK
76 230020465 Janowska Alicja I Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
77 210022200 Jobbágy Martin Gymnázium Košice-Sever SK
78 230020318 JUSZCZYK MONIKA ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH IM. ZBIGNIEWA HERBERTA SŁUBICE PL
79 210019433 Kadlečík Matej Arcibiskupské gymnázium biskupa P. Jantauscha Trnava SK
80 210015167 Kaličiaková Lea Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
81 210017509 Kaňuch Peter Gymnázium Medzilaborce SK
82 220012535 Karafiátová Iva Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
83 240005014 Katinka Pusztai Szent Margit Gimnázium Budapest HU
84 230021018 Kątny Anna I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Mikołów PL
85 230021019 Kątny Kamil I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Mikołów PL
86 220013243 Khorelová Karolína Gymnázium, SOŠ a VOŠ,Nový Bydžov Nový Bydžov CZ
87 230018478 Kiślak Katarzyna Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I Świnoujście PL
88 210018910 Kišfalušiová Lucia Gymnázium Tornaľa SK
89 220003485 KLOBASOVÁ ZUZANA Gymnázium Kolín CZ
90 220003480 KOČOVÁ KAROLÍNA Gymnázium Kolín CZ
91 220015991 Kochová Veronika SRPŠ Slezského gymnázia Opava Opava CZ
92 230020542 Komorowski Konrad Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I Świnoujście PL
93 260008573 KOŠENINA Tjaša I. GIMNAZIJA V CELJU CELJE SI
94 210016288 Košíková Veronika Evanjelická spojená škola Liptovský Mikuláš SK
95 220005109 KOZÁKOVÁ Zdislava Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
96 210017603 Kožáková Tatiana Gymnázium Turzovka SK
97 210017934 Krupa Patrik Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
98 220004084 Kubelka Tomáš Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
99 230020941 Kułakowski Piotr Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Lubaczów PL
100 210023076 Kulcsár Tomáš Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
101 220003512 KUNRTOVÁ TEREZA Gymnázium Kolín CZ
102 210018469 Kurek Denis Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
103 230019891 Łagodzka Karolina IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
104 220014023 Lancuchová Petra Gymnázium Uherské Hradiště Uherské Hradiště CZ
105 230020387 Lange Arkadiusz I Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
106 230021122 Łaszczewski Daniel III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Chorzów PL
107 230019285 Leffler Antonina I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Mikołów PL
108 230018467 Lewandowska Marcelina Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I Świnoujście PL
109 220016672 Lhotáková Jana Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hořovice CZ
110 220010180 Linhart Milan Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
111 230019135 Longa Andrzej Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
112 210014442 Madžová Mária Obchodná Akadémia Trnava SK
113 210011031 Magyar Ján Klub ŽAS Veľké Kapušany SK
114 210016603 Malatinec Ondrej Evanjelické gymnázium Tisovec SK
115 230019082 Maleszyk Dawid Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
116 600001483 Manole Georgiana Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
117 210023081 Marczell Róbert Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
118 220008547 Marešová Aneta Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
119 600001971 Marian Eduard Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
120 250002802 Marić Dragan SREDNJA ŠKOLA AMBROZA HARAČIĆA MALI LOŠINJ MALI LOŠINJ HR
121 210021724 Maslošová Veronika Súkromná stredná odborná škola DSA Trebišov SK
122 210019354 Matiašovic Róbert Obchodná akadémia Levice SK
123 210023073 Mátis Márk Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
124 210019353 Mazúchová Maja Obchodná akadémia Levice SK
125 230019827 Mazurek Dominika Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Lubaczów PL
126 210017827 Mišurdová Viera Gymnázium Poprad SK
127 220010179 Mlynář Zdeněk Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
128 260007877 Močnik Teja ZAVOD SV. STANISLAVA, ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA Ljubljana SI
129 210022432 Molnár Richard Evanjelická spojená škola Liptovský Mikuláš SK
130 210018470 Molnárová Stella Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
131 210002382 MONTILLA MICHAELA Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica SK
132 600003371 MOROSANU DAN Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
133 230020693 Moszyński Jakub Technikum Elektroniczne Koszalin PL
134 220011022 Myslivec Tomáš Gymnázium Praha 2 CZ
135 210012747 Nadányi Lukáš Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
136 600002558 Nemtanu Liviu Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
137 600003393 Nica Angel Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
138 220010215 Niederlová Veronika Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
139 230020184 Nowicka Joanna VI Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
140 230017828 Olbrich Marek III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska PL
141 230020090 Omiotek Paweł Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
142 220002753 ONDRÁČEK LUKÁŠ Gymnázium Ostrava - Zábřeh CZ
143 210015079 Ondrek Filiip Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
144 220007479 Osinová Veronika Obchodní Akademie Kroměříž CZ
145 230018072 Paduch Mateusz Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków PL
146 230019101 Pasternak Piotr Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
147 230020463 Patyna Sylwia I Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
148 600003760 Paval Flavian Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
149 210021906 Pavlíková Laura Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
150 230019888 Perkowski Bartek IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
151 210018057 Petrová Lenka Stredná odborná škola obchodu a služieb Čadca SK
152 230019830 Petryniak Łukasz Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Lubaczów PL
153 220015511 Piskáčková Michaela Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace Sokolov CZ
154 230020084 Piskorski Karol Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
155 210018693 Pivolusková Ivana Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
156 600003840 PLASTIN RENATA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO
157 210023235 Poľanovská Michaela Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
158 210022737 Polečová Petra Hotelová akadémia Liptovský Mikuláš SK
159 210023088 Pongráczová Barbara Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
160 230021304 Popielarz Piotr Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
161 220016201 Porteš Petr Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy Svitavy CZ
162 250002700 Prenc Matea Gimnazija Pula PULA HR
163 230020386 Prusinowska Agata I Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
164 210023078 Rácz Zoltán Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
165 230021307 Radko Dominika Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
166 220002565 RAHM MICHAL Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
167 220002566 RAHM JAN Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
168 600003804 RATOI ANDREI Colegiul National "Mihail Sadoveanu" Pascani RO
169 210017512 Roháč Vladimír Gymnázium Medzilaborce SK
170 210019650 Rožnovják Martin Obchodná Akadémia Trnava SK
171 230019826 Rysiowska Elżbieta Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Lubaczów PL
172 230020055 Sajniak Bartosz I Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
173 230020662 Sheremeta Liana Zespół Szkół Ekonomicznych Opole PL
174 210023082 Schwarz Adam Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
175 210022782 Skladanová Friderika Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho Šahy SK
176 230018461 Skrok Marta Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I Świnoujście PL
177 210017918 Skurčák Matúš Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
178 220012362 Složilová Zuzana Obchodní Akademie Kroměříž CZ
179 220015862 Smeja Michael Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
180 220012646 Smejová Kristina Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
181 230019829 Sochań Patryk Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Lubaczów PL
182 210018697 Sokol Peter Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
183 220015860 Somerlík Jakub Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
184 210017514 Sopko Tomáš Gymnázium Medzilaborce SK
185 600003800 SPATARU ILINCA Colegiul National "Mihail Sadoveanu" Pascani RO
186 260008572 STANIČ Maša I. GIMNAZIJA V CELJU CELJE SI
187 230019831 Stankiewicz Wiktor Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Lubaczów PL
188 220013711 Stará Veronika Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Brno CZ
189 220016092 Stehlíková Aneta Gymnázium Cheb Cheb CZ
190 220012345 Strachoňová Šárka SRPŠ při Gymnáziu Rumburk Rumburk CZ
191 210015190 Svatíková Laura Športové gymnázium Trenčín SK
192 220003475 SYŘÍNKOVÁ ADÉLA Gymnázium Kolín CZ
193 210023089 Szabóová Andrea Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
194 230018477 Szczur Aleksandra Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I Świnoujście PL
195 230019821 Szczybyło Aneta Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Lubaczów PL
196 230019823 Szczybyło Mateusz Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Lubaczów PL
197 230017829 Szostek Bartłomiej III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska PL
198 210022781 Szrsen Csilla Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho Šahy SK
199 220016539 Šestáková Tereza Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Brno CZ
200 210018894 Šupková Ľubica Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
201 210022103 Švárová Vanessa Súkromná škola umeleckého priemyslu animovanej tvorby Bratislava SK
202 220011322 Tesař Martin Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ
203 220010334 Tesaříková Anna Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
204 210022814 Tomus Matej Obchodná akadémia Levice SK
205 230014353 Turski Sylwester Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków PL
206 230020919 Urbanik Kinga Zespół Szkół im. Noblistów Polskich Myślibórz PL
207 600003395 Ursu Maria Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
208 210023180 Valovčan Jaroslav Gymnázium Ľ. Štúra Zvolen SK
209 210023086 Vargová Krisztína Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
210 600003377 Vieru Costin Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
211 210015322 Vranecová Katarína Gymnázium Tornaľa SK
212 230020056 Wałęka Maciej I Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
213 230021317 Walkowski Piotr Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
214 230017834 Wawra Karolina III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska PL
215 230021308 Winiarska Katarzyna Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
216 230019136 Wójcik Jakub Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
217 230019820 Wróbel Kamil Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Lubaczów PL
218 230019890 Wybraniec Aleksandra IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
219 600003378 Zaharascu Petrut Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
220 210017933 Zelienka Kristián Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
221 220011023 Zikmund Martin Gymnázium Turnov CZ
222 210015794 Zsilinszká Lucia Gymnázium Nové Zámky SK
223 210022431 Žalúdek Dávid Evanjelická spojená škola Liptovský Mikuláš SK
224 220010077 Žufan Petr Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Brno CZ
225 700003259 Алексеева Карина МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
226 700010737 Амонжалова Анастасия МОУ СОШ №1 Рубцовск RU
227 700002431 Антонов Сергей МОУ гимназия 3 Ярославль RU
228 700017082 Ахметшин Денис МАОУ "СОШ 40", город Новоуральск, ул.Корнилова 7/1 Новоуральск RU
229 700016229 Берая Леонид МАОУ "СОШ 40", город Новоуральск, ул.Корнилова 7/1 Новоуральск RU
230 700017472 Булыгина Ирина МАОУ "СОШ 40", город Новоуральск, ул.Корнилова 7/1 Новоуральск RU
231 700006422 Власенко Александр МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
232 700015483 Гайфуллин Адель МБОУ "СОШ №1", Республика Татарстан, Россия Менделеевск RU
233 700015780 Донгузов Илья МОУ Лицей 8 Тихвин RU
234 700005076 Крамарчук Анастасия МАОУ "Уватская СОШ" Уват RU
235 700014076 Мерзликин Егор МКОУ Тамбовская ООШ 397116 Терновский район, с. Тамбовка RU
236 700001476 Объедков Александр МКОУ Тамбовская ООШ 397116 Терновский район, с. Тамбовка RU
237 700014501 Престенко Алина МОУ "Лицей №2" Михайловск RU
238 700016227 Пырин Андрей МАОУ "СОШ 40", город Новоуральск, ул.Корнилова 7/1 Новоуральск RU
239 700004317 Репникова Юлиана МОУ "Средняя общеобразовательная школа с углубленным изучение отдельных предметов №30" Саранск RU
240 700016231 Талашманова Екатерина МАОУ "СОШ 40", город Новоуральск, ул.Корнилова 7/1 Новоуральск RU
241 700015779 Фёдоров Никита МОУ Лицей 8 Тихвин RU
242 700003244 Эверстова Варвара МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk