Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati natjecanja A godišta 11/12

Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 11/12

Ova tablica prikazuje imena učenika koji su postigli 100 postotnu uspješnost u rješavanju kruga A natjecanja, prikazana po abecedi.


Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 11/12

02 - MLAĐI SREDNJOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 600003379 Arsene Casiana Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
2 220008296 Bakala Dalibor Základní škola Liberec 5 CZ
3 220012793 Baláš Martin Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
4 210022878 Balážová Dominika Gymnázium Tornaľa SK
5 260008176 Bartol Ana OŠ Preserje pri Radomljah Radomlje SI
6 220005667 Belobrad Jan Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
7 600001101 BENTIU ALINA DELIA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO
8 600001102 BODIN ROXANA MARIA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO
9 600003814 CEIAN CIPRIAN COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO
10 260008535 Cerar Matej OŠ Preserje pri Radomljah Radomlje SI
11 220016703 Červinka Matěj Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
12 220010566 Domes Tomáš Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ
13 220015624 Etrych Jiří Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
14 210014257 Feťko Viktor Juniorklub, centrum voľného času Martin SK
15 220013477 Fischer Ondřej ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
16 220015930 Flaschka Tomáš Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, p.o. Hlučín CZ
17 220008298 Fléglová Jana Základní škola Liberec 5 CZ
18 600000328 FLOREA PAUL COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO
19 210021804 Fufaľ Martin Gymnázium Medzilaborce SK
20 210006057 Furmáneková Dominika Základná Škola Nitra SK
21 210010927 Gloneková Lenka Juniorklub, centrum voľného času Martin SK
22 260008179 Grčar Filip OŠ Preserje pri Radomljah Radomlje SI
23 260007102 Gubanec Hančič Matija Oš Vodice Vodice SI
24 210019059 Hrončeková Simona Základná škola s materskou školou Hriňová SK
25 260008178 Hrovat Maj OŠ Preserje pri Radomljah Radomlje SI
26 210011086 Jakubek Matej Gymnázium Spišská Nová Ves SK
27 230020087 Jaworska Wioletta Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
28 220015626 Jurica Jan Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
29 220010444 Kacafírková Kristýna SRPŠ při Gymnáziu Rumburk Rumburk CZ
30 220008350 Káninská Eva Gymnázium Kolín CZ
31 210022881 Kišfaluši Marek Gymnázium Tornaľa SK
32 210014269 Koban Martin Juniorklub, centrum voľného času Martin SK
33 210008057 Krajňáková Katarína Gymnázium Spišská Nová Ves SK
34 210010157 Kubíčková Lucia Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK
35 210009095 Kubišová Michaela Základná škola v Kriváni Kriváň SK
36 220011407 Kučný Jaromír Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ
37 230014342 Kukfisz Agata Gimnazjum Im. Zjednoczonej Europy Koźmin Wielkopolski PL
38 220012587 Kupka Vojtěch Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, p.o. Hlučín CZ
39 210022599 Lekýrová Táňa Gymnázium AHŠ Veľký Krtíš SK
40 210008542 Lenárt Patrik Základná škola Košice SK
41 220008546 Lom Denis Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
42 210022025 Ľuba Peter Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
43 230021312 Madejek Rafał Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
44 230016085 Magdicz Oksana Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń PL
45 220015589 Malý David Gymnázium a střední odborná škola Chodov Chodov CZ
46 220008333 MARVANOVÁ Sabina Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
47 260006645 Merše Andreja Oš Vodice Vodice SI
48 210019058 Micháliková Martina Základná škola s materskou školou Hriňová SK
49 210019060 Miklian Matej Základná škola s materskou školou Hriňová SK
50 600003839 MOLNAR GHEDEON COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO
51 240003683 Molnár Tamás Bátonyterenyei Általános És Alapfokú Művészeti Iskola Igazga Bátonyterenye HU
52 240004771 Molnár Tímea Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU
53 220005008 MONTEIRO Andrea Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
54 260003562 Morovič Domen-Ian DOŠ Prosenjakovci - KÁI, Pártosfalva Prosenjakovci SI
55 220015588 Murić Denis Gymnázium a střední odborná škola Chodov Chodov CZ
56 260008574 NOSAN Klara I. GIMNAZIJA V CELJU CELJE SI
57 220008263 Nováčková Anežka Gymnázium Václava Hlavatého Louny CZ
58 220010431 Novotný Vojtěch Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
59 260008588 OGRINC Nadja I. GIMNAZIJA V CELJU CELJE SI
60 600003815 ORJAN MIHNEA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO
61 210006060 Pálffyová Adriana Základná Škola Nitra SK
62 240004185 Palkó András Szentgotthárd és Kistérsége Oktatási Intézmény Szentgotthárd HU
63 230020082 Pastwa Bartosz Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
64 260006892 Piber Petra OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled SI
65 260006043 Pintar Nace OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled SI
66 220010250 Pokorný Jan Gymnázium, Bučovice, Součkova 500 Bučovice CZ
67 220010251 Pokorný David Gymnázium, Bučovice, Součkova 500 Bučovice CZ
68 600004244 PRISCA RAZVAN-IOAN Colegiul Tehnic August Treboniu Laurian Agnita RO
69 220013494 Rábek Tomáš Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
70 230019879 Rojek Paweł Gimnazjum Jejkowice PL
71 220010875 Rychlá Anežka Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ
72 230014532 Sadowska Magdalena Gimnazjum nr 19 40-642 Katowice PL
73 210002921 Starinská SIMONA Gymnázium Spišská Nová Ves SK
74 230017760 Styburski Jędrzej Gimnazjum Im. Zjednoczonej Europy Koźmin Wielkopolski PL
75 210022595 Šofránková Darina Gymnázium a ZŠ sv. Mikuláša Prešov SK
76 220016194 Šrůtková Karolína Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy Svitavy CZ
77 600001107 TAL ROBERT GEORGE COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO
78 220016566 Tatýrek Lukáš Střední Průmyslová Škola Vsetín CZ
79 220015896 Tesařová Jana Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, p.o. Hlučín CZ
80 250002782 Tićak Borna PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA RIJEKA HR
81 240004671 Traore Sibien Youssouf ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Hatévfolyamos Gimnázium Budapest HU
82 600000330 TUDOR ADRIAN COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO
83 210009091 Uhrínová Jana Základná škola v Kriváni Kriváň SK
84 220007836 Vaculík Jakub Gymnázium, Masarykovo náměstí 8, Šumperk Šumperk CZ
85 210022880 Varga Róbert Gymnázium Tornaľa SK
86 210023053 Véghová Lenka Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
87 220008179 VLACH František Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
88 220008417 VLACH Antonín Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
89 220013435 Volf Michal Gymnázium, Masarykovo náměstí 8, Šumperk Šumperk CZ
90 230016087 Wrzecionko Lidia Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń PL
91 230017824 Zawodny Krzysztof Gimnazjum Im. Zjednoczonej Europy Koźmin Wielkopolski PL
92 210021803 Zdibák Zoltán Klub ŽAS Veľké Kapušany SK
93 700009427 Башмаков Александр МБОУ Гимназия Новоуральск RU
94 700017509 Беляева Полина МБУ "Школа № 79" Тольятти RU
95 700017789 Виноградов Тимофей МОУ гимназия 3 Ярославль RU
96 700017081 Горбунова Наталия МАОУ "СОШ 40", город Новоуральск, ул.Корнилова 7/1 Новоуральск RU
97 700002182 Долоников Алексей ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
98 700013716 Жукова Светлана МБОУ СОШ № 12 г. Урай Урай RU
99 700003239 Иванова Нюргуяна МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
100 700017702 Лапа Дарья Лицей Но. 174 Зеленогорск RU
101 700014189 Лобанова Анна МБОУ СОШ 19 г. Коврова Ковров Владимирской области RU
102 700017862 Писарев Даниил ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
103 700000981 Шайкин Илья ГБОУ СОШ №585 Санкт-Петербург RU

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk