Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati natjecanja A godišta 11/12

Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 11/12

Ova tablica prikazuje imena učenika koji su postigli 100 postotnu uspješnost u rješavanju kruga A natjecanja, prikazana po abecedi.


Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 11/12

03 - STARIJI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 260005605 Apat Maja Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
2 240004767 Bakondi Renáta Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU
3 240004768 Bányász Ádám Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU
4 230020924 Bartnicki Dawid Zespół Szkół im. Noblistów Polskich Myślibórz PL
5 260008781 Belec Nejc Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane SI
6 220015557 Berka Tomáš Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
7 230021048 BESZTER SZYMON PRYWATNE GIMNAZJUM NR 7 KRAKÓW PL
8 230021049 BIAŁEK WERONIKA PRYWATNE GIMNAZJUM NR 7 KRAKÓW PL
9 230021159 Boczula Emilia Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
10 220012950 Bodláková Karolina Občanské sdružení při Gymnáziu České Budějovice CZ
11 220016679 Boková Ivana Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
12 220012999 Bruknerová Tereza Základní Škola Jihlava CZ
13 260008672 BURIČ ZEMLJAK Sara OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
14 230021043 CIEŚLIK GABRIELA PRYWATNE GIMNAZJUM NR 7 KRAKÓW PL
15 260008524 Debelak Maša OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled SI
16 260008675 DOLAR Eva OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
17 230020532 Dolata Amelia Szkoła Podstawowa Nr 2 Ostrzeszów PL
18 220010606 Doležal Martin Základní Škola Jihlava CZ
19 210014224 Fejesová Vivien Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK
20 220012918 Filipková Alžběta Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ
21 260004189 Fox Emily Olivia Mathema Ljubljana SI
22 210019340 Gaňová Monika Základna Škola Bytča SK
23 230021051 GERAS KRZYSZTOF PRYWATNE GIMNAZJUM NR 7 KRAKÓW PL
24 250002267 Gero Magdalena May OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB HR
25 260007466 GLIHA KARLA OŠ Dob Domžale SI
26 230021045 GŁÓD ALICJA PRYWATNE GIMNAZJUM NR 7 KRAKÓW PL
27 230021044 GOŁĘBIOWSKA SANDRA PRYWATNE GIMNAZJUM NR 7 KRAKÓW PL
28 260006354 GOSTE Domen OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
29 260008526 Gregorc Eva OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled SI
30 230018101 Hebda Michał Szkoła Podstawowa Nr 31 Bialsko- Biala PL
31 260006909 Hedrih Urh II. OŠ Celje Celje SI
32 260007055 Hočevar Maja Oš Vodice Vodice SI
33 230016906 Cholewiński Paweł Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
34 210008126 Chovanec Oliver Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
35 230015159 Janiczak Paweł Szkoła Podstawowa Nr 31 Bialsko- Biala PL
36 220013387 Janoušková Kristýna Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov CZ
37 220016678 Karešová Anna Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
38 210023121 Kašša Ladislav Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK
39 210018957 Klementová Natália Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK
40 220008432 Klimešová Kateřina ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
41 220016681 Kopecká Anna Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
42 260008776 Korošec Lea Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane SI
43 260009407 Korošec Lara OŠ Preserje pri Radomljah Radomlje SI
44 260007827 Kosem Matic OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
45 210015293 Kováč Peter Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK
46 250002716 Kovačević Latica OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB HR
47 230021082 Koźbiał Maria PRYWATNE GIMNAZJUM NR 7 KRAKÓW PL
48 260008466 Krašovic Ana II. OŠ Celje Celje SI
49 260006896 KROFLIČ Žan OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
50 220013500 Kroutil Filip Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
51 260006911 Krpan Lucija II. OŠ Celje Celje SI
52 230020274 Kulesza Anna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus Warszawa PL
53 230020311 Kurpiewska Dominika Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus Warszawa PL
54 240004123 Lámfalusi Anni Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde Verőce HU
55 220010892 Laštůvková Natálie Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
56 260008673 LAVRINC Lan OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
57 260006894 LENART Manca OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
58 260006906 LORGER Lara OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
59 230020288 Łupina Marianna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus Warszawa PL
60 210022521 Ľuptáková Silvia Základná škola s materskou školou Hriňová SK
61 210019199 Malárová Lucia Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK
62 210015291 Mamarasulov Ismail Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK
63 220010600 Mareš Martin Základní Škola Jihlava CZ
64 210018482 Mikuš Samuel Základná škola Cabaj-Čápor Cabaj - Čápor SK
65 240004764 Molnár Dániel Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU
66 260007098 Novak Andraž Oš Vodice Vodice SI
67 230020819 Orłowska Małgorzata Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL
68 260006913 Ovčar Tjaša II. OŠ Celje Celje SI
69 210015294 Papuláková Petra Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK
70 260005761 Pelikan Lara II. OŠ Celje Celje SI
71 210014225 Petráš Mária Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK
72 220010252 Pokorná Hana Gymnázium, Bučovice, Součkova 500 Bučovice CZ
73 250002261 Popović Ema OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB HR
74 230021084 Poskrobko Zuzanna PRYWATNE GIMNAZJUM NR 7 KRAKÓW PL
75 220016682 Prokopec David Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
76 230020308 Prokopiuk Katarzyna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus Warszawa PL
77 220013501 Příhoda Ondřej Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
78 260005150 Pušnik Andraž Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
79 230021047 RADWAŃSKI MACIEJ PRYWATNE GIMNAZJUM NR 7 KRAKÓW PL
80 260008585 RAVNIKAR TINA OŠ Dob Domžale SI
81 260008695 Renner Rok II. OŠ Celje Celje SI
82 260004188 Samotorčan Leon Mathema Ljubljana SI
83 240004765 Sarkadi-Nagy Fruzsina Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU
84 230020951 Siek Tomasz Gimnazjum Nr 2 W Stalowej Woli Stalowa Wola PL
85 260008778 Skerbiš Rok Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane SI
86 210015506 Smolková Kristína ZÁKLADNÁ ŠKOLA OŠČADNICA - ÚSTREDIE OŠČADNICA SK
87 210015280 Soóky Dominik Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín SK
88 210022522 Spodniaková Ivana Základná škola s materskou školou Hriňová SK
89 260006908 Spolenak Žan II. OŠ Celje Celje SI
90 260005758 Strmole Lan II. OŠ Celje Celje SI
91 220014086 Studený Dominik Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, příspěvková organizace Hustopeče CZ
92 240002990 Szigeti Sára Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
93 260006912 Štorek Vesna II. OŠ Celje Celje SI
94 220015900 Tatarková Eliška Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ
95 260006907 TKAVC Sebastjan OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
96 260006994 Tofant Ana Oš Vodice Vodice SI
97 220015925 TŘESOHLAVÁ Karolína Gymnázium Legionářů 402 Příbram CZ
98 220010332 Turek Pavel Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
99 260008468 Verbovšek Vanja II. OŠ Celje Celje SI
100 230020709 Wieczorek Magdalena Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Dąbrowskiej Ostrzeszów PL
101 220007110 Wojtkiewiczová Pavla Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
102 230021050 ŻACHOWSKI MICHAŁ PRYWATNE GIMNAZJUM NR 7 KRAKÓW PL
103 260008464 Zakelšek Marja II. OŠ Celje Celje SI
104 260006901 ZAVŠEK Klementina OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
105 220013481 Zázvorková Jana ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
106 260003054 Zorko Zoja Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
107 260006916 Zupanc Anej II. OŠ Celje Celje SI
108 260008465 Železnik Hana II. OŠ Celje Celje SI
109 210019055 Žiaková Lenka Základná škola s materskou školou Hriňová SK
110 700014086 Абдрашитова Ольга МОУ "Таврическая школа" Омская область Таврическое RU
111 700017655 Акантьев Владимир Лицей Но. 174 Зеленогорск RU
112 700017165 Ахмеров Ильяс МБУ "Школа № 79" Тольятти RU
113 700013418 Беззубцева Анастасия ГБОУ гимназия №513 Невского района Санкт-Петербурга Санкт-Петербург RU
114 700004118 Джиджавадзе Леван МОУ гимназия 3 Ярославль RU
115 700007745 Дьячкова Марина МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
116 700015090 Дяденко Диана ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
117 700013951 Жирнова Ксения МКОУ Куйбышевского района Верх-Ича RU
118 700008382 Малкин Сергей МБОУ Гимназия Новоуральск RU
119 700016074 Маслова Алина НОУ НХ СОШ ''Нарния '' Нижний Новгород RU
120 700013950 Морозова Алёна МКОУ Куйбышевского района Верх-Ича RU
121 700015504 Нефедов Дмитрий Гимназия №498 г Санкт - Петербур RU
122 700013949 Николаев Константин МКОУ Куйбышевского района Верх-Ича RU
123 750002539 Попкова Александра ГУО "УПК Подольский детский сад - средняя школа" д. Подольцы BY
124 700008562 Ремизов Михаил МОУ СОШ № 5 Ржев RU
125 700008554 Розова Ольга МОУ СОШ № 5 Ржев RU
126 700006111 Сайфуллин Джамиль МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
127 700006075 Сайфуллина Юлия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
128 700017764 Селиванов Макар ГБОУ школа №617 Санкт-Петербурга Санкт-Петербург RU
129 700013594 Сиренко Любовь МОУ СОШ Амурская обл. Сковородинский р-он, село Невер село Невер RU
130 700004493 Твердохлебова Алина МБОУ СОШ №49 Шахты RU
131 700013952 Томилова Любовь МКОУ Куйбышевского района Верх-Ича RU
132 700010869 Фокин Василий МОУ гимназия 3 Ярославль RU
133 700013599 Цыпилев Алексей ЦРТДиЮ "Полярис", Мурманская область Мончегорск RU

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk