Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati natjecanja A godišta 11/12

Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 11/12

Ova tablica prikazuje imena učenika koji su postigli 100 postotnu uspješnost u rješavanju kruga A natjecanja, prikazana po abecedi.


Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 11/12

04 - MLAĐI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 600004232 ANDU MINDRESCU PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
2 220015569 Bartková Nikola Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
3 210017503 Behunčíková Alexandra Základná škola Pavla Horova Michalovce SK
4 600003842 BELLABARBA LUIGINA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO
5 220009344 Benedikt Matyáš Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
6 600003967 CURTIANU IONUT PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
7 230021309 Czupryniak Paweł Zespół Szkół im. Noblistów Polskich Myślibórz PL
8 230021310 Czupryniak Zuzanna Zespół Szkół im. Noblistów Polskich Myślibórz PL
9 220015576 Čáp Johan Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
10 220015568 Čech Jan Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
11 210023216 Černák Šimon Topolova Nitra SK
12 240004300 Deák Levente Gábor Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagykőrös HU
13 210011132 Demčáková Katarína Základná škola Košice SK
14 210019233 Dubovská Hana Súkromná základná škola Banská Bystrica SK
15 220015712 Filová Alžběta Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ
16 240004348 Flamich Judit Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
17 230021076 Gajewski Natan Szkoła Podstawowa Nr 172 Łódź PL
18 220015578 Gapčová Michaela Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
19 210021696 Gergeľ Nicolas Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, Košice Košice SK
20 210022051 Germek Maroš Základná Škola Trebišov SK
21 260005205 Gobec Lara Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
22 210022845 Grellneth Matúš Cirkevná základná škola Narnia Bratislava-Petržalka SK
23 600003966 GROSU RAZVAN PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
24 210014678 Haničák Erik Základna škola Snina SK
25 240005055 Holló Bettina Kalocsai FGYÁI Belvárosi Általános Iskolája Kalocsa HU
26 220013330 Horová Eva Základní Škola Plzeň CZ
27 210023218 Hozlár Matej Topolova Nitra SK
28 230019933 Chodyra Paulina Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus Warszawa PL
29 260008587 ILIJA JOŽEF OŠ Dob Domžale SI
30 600004224 Ionescu Paul Scoala Nr. 146 "I. G.Duca" Bucuresti RO
31 260004198 Jakin Petra Ana Mathema Ljubljana SI
32 260009669 Jamnik Gašper Mathema Ljubljana SI
33 220015771 Jelínková Petra Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
34 240004769 Juhász Nóra Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU
35 240005028 Kabai Vilmos Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
36 230019940 Kaczmarska Weronika Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus Warszawa PL
37 230020009 Kajanek Paweł Szkoła Podstawowa Nr 25 Zabrze PL
38 260008397 Kiker Alisa Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
39 240004901 Kiss Dominik Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
40 230021073 Klencka Kaja Szkoła Podstawowa Nr 172 Łódź PL
41 220010804 Klimeš Jan ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
42 230021220 KOCIEMSKI ANTONI Szkoła Podstawowa w Skórzewie Skórzewo PL
43 240004898 Kovács Kristóf Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
44 210022509 Kretík Jakub ZÁKLADNÁ ŠKOLA OŠČADNICA - ÚSTREDIE OŠČADNICA SK
45 210022510 Krupík Samuel ZÁKLADNÁ ŠKOLA OŠČADNICA - ÚSTREDIE OŠČADNICA SK
46 220016796 Kubíček David Gymnázium Ostrava - Zábřeh CZ
47 210022507 Kučáková Marika ZÁKLADNÁ ŠKOLA OŠČADNICA - ÚSTREDIE OŠČADNICA SK
48 240004766 Lászlóffy Júlia Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU
49 230009628 Lubańska Katarzyna Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
50 240004770 Macsuga Bence Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU
51 230019354 Magdziarz Sylwia Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
52 240004737 Magyar Boglárka Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola Tiszaföldvár HU
53 230020880 Mach Natalia Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
54 210021760 Majáková Magdaléna Základná Škola Oščadnica SK
55 220016880 Malý Matěj Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
56 210022508 Matejiček Jakub ZÁKLADNÁ ŠKOLA OŠČADNICA - ÚSTREDIE OŠČADNICA SK
57 210022591 Maťufka Ján Gymnázium a ZŠ sv. Mikuláša Prešov SK
58 210023219 Miškov Patrik Topolova Nitra SK
59 240004896 Molnár Emese Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
60 230016851 Nerkowska Marysia Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
61 220011128 Phamová Ngoc-ly Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
62 230010715 Pietruczuk Martyna Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
63 210019047 Pohorelec Martin Základná škola s materskou školou Hriňová SK
64 240004895 Rónai Miklós Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
65 230016405 Rykiel Zuzanna Zespół Szkół w Jasionce im. Jana Pawła II Jasionka 301 PL
66 220015146 Řezáč Václav Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
67 210022209 Sabolová Adriana Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač SK
68 600004110 SAMBOTIN VLAD PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
69 600003848 SASCA ANDREEA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS BEIUS RO
70 600003304 SAVA PAUL ANDREI REMUS OPREANU CONSTANTA RO
71 230021256 Siwek Joanna Zespół Szkół w Gardnie Gryfino PL
72 240004444 Szigeti Eszter Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
73 230018597 Szulczyk Paweł Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
74 230020900 Szupienko Oliwier Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
75 210021822 Šuleková Magdaléna Základná škola s materskou školou Hriňová SK
76 230020166 Tabak Dawid Szkoła Podstawowa Nr 31 Bialsko- Biala PL
77 230020264 Terlikowski Jakub Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus Warszawa PL
78 240004899 Tóth Laura Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
79 220009050 Turek Tomáš ZŠ Stupkova Olomouc CZ
80 260007895 Vavpetič Ela Mathema Ljubljana SI
81 260009011 Verlič Anamarija OŠ Dravlje Ljubljana SI
82 210022496 Vígh Norbert Gymnázium Nové Zámky SK
83 220010304 Vomáčka Vojtěch Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
84 220015581 Vyvlečka Petr Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
85 230016947 Wacławik Martyna Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
86 230018594 Walczak Katarzyna Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
87 230021074 Walczak Marta Szkoła Podstawowa Nr 172 Łódź PL
88 230021090 Wardyn Jakub Szkoła Podstawowa Nr 172 Łódź PL
89 210017648 Záhorská Alžbeta Základná škola Pavla Horova Michalovce SK
90 230019053 Zalewski Kamil Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
91 220015798 Zikmund Daniel Gymnázium Turnov CZ
92 230016268 Zwolenik Aleksandra Szkoła Podstawowa Nr 172 Łódź PL
93 700005649 Агеносов Дмитрий МОУ "Лицей N 4" Саранск RU
94 700011513 Арбузова Екатерина МБОУ Гимназия Новоуральск RU
95 700005650 Ардеев Иван МОУ "Лицей N 4" Саранск RU
96 700015698 Архангельский Алексей МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
97 700005652 Балакирева Полина МОУ "Лицей N 4" Саранск RU
98 700005653 Безбородова Анастасия МОУ "Лицей N 4" Саранск RU
99 700006056 Бочкарёв Фёдор МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
100 700015878 Бройтман Юрий МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
101 700017201 Вахнин Андрей МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
102 700010420 Власенко Виктория МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
103 700014744 Власов Алексей МБОУ Гимназия Новоуральск RU
104 700017549 Григорьев Иван ГОУ СОШ № 22 Москва RU
105 700008971 Демьянов Виталий МБОУ Гимназия Новоуральск RU
106 700017056 Ермишина Анастасия МОУ СОШ №1 Рубцовск RU
107 700003123 Ерохина Наталья МОУ СОШ №90 Златоуст RU
108 700005657 Ершов Дмитрий МОУ "Лицей N 4" Саранск RU
109 700015450 журкина кристина МКОУ Белоярская СОШ, Красноярский край Ачинский район с. Белый Яр RU
110 700014509 Ильчук Павел ГБОУ гимназия № 1588 Москва RU
111 700017765 Кирилов Арсений ГБОУ школа №617 Санкт-Петербурга Санкт-Петербург RU
112 700013676 Кретова Александра Лицей 33 Батайск RU
113 700017326 Курочкина Алена МОУ СОШ №90 Златоуст RU
114 700000316 Лощилова Анна МОУ гимназия 3 Ярославль RU
115 700015805 Макаров Артем МОУ "Лицей N 4" Саранск RU
116 700015680 Миннегараева Анджела МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
117 700010947 Михайлов Леонид МОУ начальная школа-детский сад № 37 Сургут, Ханты-Мансийский автономный округ RU
118 700005659 Морозова Лада МОУ "Лицей N 4" Саранск RU
119 700003617 Мухин Дмитрий МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
120 700017071 Пономарев Максим МОУ СОШ №1 Рубцовск RU
121 700017759 Пономарева Евдокия ГБОУ школа №617 Санкт-Петербурга Санкт-Петербург RU
122 700010677 Потапенко Любовь МОУ СОШ №1 Рубцовск RU
123 700010575 Пыжова Татьяна ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
124 700009439 Пыркова Ирина Лицей 33 Батайск RU
125 700015879 Ревина Милана МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
126 700004630 Русак Константин МКООУ "Школа-интернат № 64" г. Прокопьевск RU
127 700015649 Рябчук Юлия МБОУ СОШ №1 Волжский RU
128 700010080 Ряшинов Алексей МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
129 700013643 Салямов Руслан МОУ "Лицей №7" Саранск RU
130 700013454 Сейфулина Алиса МАОУ "Лицей № 176" Новосибирск RU
131 700015815 Сенгаев Владислав МОУ "Лицей N 4" Саранск RU
132 700005662 Скворцов Никита МОУ "Лицей N 4" Саранск RU
133 700010393 Сотников Савелий МКООУ "Школа-интернат № 64" г. Прокопьевск RU
134 700005663 Суринова Галина МОУ "Лицей N 4" Саранск RU
135 700013453 Сюй Анжелика МАОУ "Лицей № 176" Новосибирск RU
136 700015073 Тараканова Ольга ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
137 700005664 Фирсов Артем МОУ "Лицей N 4" Саранск RU
138 700005666 Черемушкин Егор МОУ "Лицей N 4" Саранск RU
139 700015672 Чернышов Егор МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
140 700005667 Шаталин Никита МОУ "Лицей N 4" Саранск RU
141 700008542 Шершакова Юлия МОУ СОШ № 5 Ржев RU
142 700015199 Шишко Иван МБОУ СОШ 4 Тамбов RU
143 700017237 Ярута Владимир МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
144 700017244 Ярута Алексей МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk