Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati natjecanja A godišta 11/12

Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 11/12

Ova tablica prikazuje imena učenika koji su postigli 100 postotnu uspješnost u rješavanju kruga A natjecanja, prikazana po abecedi.


Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 11/12

05 - NAJMLAĐI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 820001422 Abalikštaitė Viltė Kauno "Šilo" pradinė mokykla Kaunas LT
2 210015760 Ácsová Paula Základná Škola Nitra SK
3 210018346 Adamek Ján Základná Škola S Materskou Školou Slatina Nad Bebravou SK
4 600004231 ALBERT MINDRESCU PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
5 230020757 Alkhatit Shakida Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich Kobierzyce PL
6 210014682 Andraščíková Kristína Základna škola Snina SK
7 220015881 Báča Kryštof Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
8 240004440 Békési Alfréd Fabriczius József Általános Iskola Veresegyház HU
9 260008555 Belej Neja Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
10 210015755 Benkovičová Michaela Základná Škola Nitra SK
11 210019074 Bielik Martin Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
12 820001362 Bingelyte Karina Vilniaus Žemynos Progimnazija Vilnius LT
13 220016773 Blahout Tomáš Základní škola Teplice CZ
14 260007899 Bohinc Gregor Mathema Ljubljana SI
15 240005006 BORBÉLY NOÉMI Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
16 220012887 Brestovanská Eva ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
17 600003789 BUGAN IULIA ADA SCHOOL BUCURESTI RO
18 210018397 Burdová Laura Základna škola Snina SK
19 220014379 Bursík Tomáš Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
20 230020039 Byliniak Bartłomiej Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
21 230021037 CACIA LEONARDO Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków PL
22 600003625 CALIN URSU PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
23 600003797 CANURECI RADU-TUDOR ADA SCHOOL BUCURESTI RO
24 210022038 Capková Ema Základná Škola Trebišov SK
25 600003788 CARATA ANDRA ADA SCHOOL BUCURESTI RO
26 600003792 CIOBANU CONSTANTIN ADA SCHOOL BUCURESTI RO
27 220014470 Černý Jakub Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
28 210022887 Červenák Marek Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
29 210022888 Červenák Tomáš Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
30 230017739 Dąbrowski Marcin Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
31 600003793 DAN ANDREI ADA SCHOOL BUCURESTI RO
32 600003177 DIACONU DAVID PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
33 220012898 Doležal Darek ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
34 230017704 Domańska Zofia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
35 210018355 Drienovský Matej Základná škola Obyce SK
36 260005590 Drofenik Lovro Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
37 230020751 Dziak Michał Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich Kobierzyce PL
38 210022192 Dzurillová Eva Základna Škola Žilina SK
39 220014471 Eška Maximilián Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
40 230021029 FABIAŃCZYK MARCEL Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków PL
41 240004790 FEHÉR KRISTÓF Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
42 230021028 FIGARSKI MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków PL
43 220016278 Fojtášková Tereza Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
44 230020741 Franc Teresa Szkoła Podstawowa Nr 2 Ostrzeszów PL
45 210023161 Furdík Matej Súkromná základná škola Banská Bystrica SK
46 210014676 Gábor Adam Základna škola Snina SK
47 210022446 Gambaľ Miroslav Základná škola Bardejov SK
48 820001436 Gasiūnaitė Emilija Kauno "Šilo" pradinė mokykla Kaunas LT
49 230020488 GŁÓWCZYŃSKI KACPER ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
50 230021035 GOCH SZYMON Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków PL
51 230020325 GÓRA WOJCIECH ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH IM. ZBIGNIEWA HERBERTA SŁUBICE PL
52 210022844 Grellneth Jessica Cirkevná základná škola Narnia Bratislava-Petržalka SK
53 820001311 Gromova Julija Vilniaus Žemynos Progimnazija Vilnius LT
54 210018662 Guzejová Veronika Cirkevná spojená škola Snina SK
55 230020611 Habowski Eryk Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
56 230017706 Harland Andrzej Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
57 210015033 Harmaňošová Jana Cirkevná spojená škola Snina SK
58 240005002 Havasi Zsombor Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde Verőce HU
59 230021062 Herbreder Gabrysia Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
60 230020770 Hołowacz Igor Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich Kobierzyce PL
61 220016630 Hora Jan Základní Škola Plzeň CZ
62 220016226 Horňáček David Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, přísp.organizace Kroměříž CZ
63 240004284 Horváth Adrián Kossuth Lajos Általános Iskola Gyarmat HU
64 210022194 Horvátová Tereza Základna Škola Žilina SK
65 210022195 Hrobár Marek Základna Škola Žilina SK
66 210019096 Hurik Patrik Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
67 260005982 Husić Meris Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
68 220015260 Chlebounová Julie Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
69 230021034 CHŁOPICKI LEON Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków PL
70 230020478 Chorzempa Krzysztof Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
71 210014680 Ilišková Daša Základna škola Snina SK
72 220009976 Ištvánek Matyas Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, přísp.organizace Kroměříž CZ
73 240004735 Jakab Anna Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola Hódmezővásárhely HU
74 220013180 Jakl Petr Základní škola Klášterec nad Ohří, okres Chomutov CZ
75 220016869 Janda Vilém Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
76 230017702 Janicki Dariusz Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
77 210015034 Jankajová Mária Cirkevná spojená škola Snina SK
78 210021688 Janták Samuel Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, Košice Košice SK
79 230018781 Janu Mateusz Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
80 230020780 Jarczyński Marcin Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich Kobierzyce PL
81 210023252 Ježíková Alžbeta ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK
82 210015256 Kacej Matúš Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
83 210013594 Kapsdorferová Karin Základná škola Bardejov SK
84 220016801 Karel Michal Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
85 210022217 Kasášová Petronela Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač SK
86 210022034 Kazimírová Soňa Základná Škola Trebišov SK
87 210022033 Kičinko Lukáš Základná Škola Trebišov SK
88 230018640 Kiełbasa Anna Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
89 230020148 Kłakus Igor Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
90 240004786 KLEIN KATA Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
91 260007898 Klemenčič Marija Mathema Ljubljana SI
92 260005986 Knez Anže Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
93 210022848 Kobes Sonia Cirkevná základná škola Narnia Bratislava-Petržalka SK
94 210019075 Kohútová Rebeka Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
95 230017707 Kolasa Jan Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
96 230020763 Kopka Jeremi Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich Kobierzyce PL
97 230020286 Kops Marta Szkoła Podstawowa Nr 25 Zabrze PL
98 260008560 Košenina Žana Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
99 230017692 Kot Gabriela Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
100 230020092 Kot Małgorzata Szkoła Podstawowa Nr 25 Zabrze PL
101 230021030 KOTEK BARTOSZ Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków PL
102 240004451 Köteles Anna Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde Verőce HU
103 220016313 Koukal Karel Základní škola, Znojmo, Mládeže 3 Znojmo CZ
104 210018669 Koveňová Erika Cirkevná spojená škola Snina SK
105 210012328 Kozolka Adam Základná Škola Nitra SK
106 260005990 Kragl Jaka Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
107 220016866 Kraklová Adéla Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
108 220016865 Krejčíková Zuzana Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
109 210009725 Križan Jaroslav Základná Škola Nitra SK
110 260007908 Krnc Andraž Oš Oskarja Kovačiča Ljubljana Ljubljana SI
111 220015788 Křivonoska Vít Základní škola a Mateřská škola, Praha 10 - Štěrboholy Praha 10 - Štěrboholy CZ
112 230020734 Kubera Paulina Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
113 220013067 Kulig Adam Jan ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
114 210023373 Kuric Martin Súkromná základná škola Lučenec SK
115 250002768 KUŠIĆ DILARA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA HR
116 230021026 KWAŚNIEWSKI BRUNO Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków PL
117 240004124 Lámfalusi Lili Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde Verőce HU
118 220016776 Ledvina Tomáš Základní škola Teplice CZ
119 260009015 Leskovec Lina OŠ Dravlje Ljubljana SI
120 230021031 LETKIEWICZ JAKUB Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków PL
121 230017745 Lewandowska Ola Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
122 220011145 Lišková Rebeca Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
123 210015035 Lojanová Veronika Cirkevná spojená škola Snina SK
124 210014685 Luc Richard Základna škola Snina SK
125 210023164 Lupták Matúš Súkromná základná škola Banská Bystrica SK
126 220015261 Macounová Nela Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
127 210021690 Majer Andrej Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, Košice Košice SK
128 220014467 Majerová Ingrid Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
129 260008562 Malgaj Špela Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
130 210022908 Mališová Ema Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
131 210013597 Marcin Jakub Základná škola Bardejov SK
132 230020768 Maszka Szymon Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich Kobierzyce PL
133 220014468 Matějka Kryštof Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
134 220016872 Med Kryštof Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
135 600003790 MICU ANA-MARIA ADA SCHOOL BUCURESTI RO
136 210022190 Michalčík Matej Základna Škola Žilina SK
137 220012488 Míková Eliška Základní Škola Příbram 7 CZ
138 210022036 Mikuláš Dávid Základná Škola Trebišov SK
139 220016431 Mikuláš Max Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
140 230020141 Milow Zofia Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
141 210018398 Mitrová Adela Základna škola Snina SK
142 230020046 Mizerski Bartłomiej Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
143 260009672 Mlinšek Martin Mathema Ljubljana SI
144 210022927 Moravčík Martin ESŠ - Evanjelická základná škola biskupa Jura Janošku Liptovský Mikuláš SK
145 210016980 Morina Abedin Súkromná základná škola Lučenec SK
146 220012831 Mrázek Matěj ZŠ Karla čapka Praha 10 - Vršovice CZ
147 210022193 Mrvečková Rebecca Základna Škola Žilina SK
148 220010822 NĚMEČEK Miroslav Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
149 240003630 NÉMETH DÁVID MÁRK Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
150 230021032 NICPOŃ KINGA Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków PL
151 260005222 Novak Neja Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
152 220016870 Novák Matěj Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
153 240003604 Ollé Luca Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola Hódmezővásárhely HU
154 210018399 Onuferová Karin Základna škola Snina SK
155 230019848 Opiła Ada Maria Publiczna Szkoła Podstawowa Pleszew PL
156 220016655 Ošmerová Anna Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
157 210019236 Ovseník Marek ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK
158 230020781 Ozimek Jakub Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich Kobierzyce PL
159 210013602 Palubová Petra Základná škola Bardejov SK
160 210015036 Parasková Simona Cirkevná spojená škola Snina SK
161 230020494 Paszek Michał Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
162 240005000 Pásztor Molli Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde Verőce HU
163 260007896 Paternoster Jošt Mathema Ljubljana SI
164 220016733 Pavlíková Lenka Základní škola Zlín - Malenovice CZ
165 210022191 Pavlová Zuzana Základna Škola Žilina SK
166 210022842 Pendziviaterová Lea Cirkevná základná škola Narnia Bratislava-Petržalka SK
167 240004727 Pénzes Márton Fabriczius József Általános Iskola Veresegyház HU
168 260008638 Petek Lovro Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
169 220016874 Petrák Karel Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
170 230021036 PIASECKI WOJTEK Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków PL
171 230020772 Pierchała Michał Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich Kobierzyce PL
172 220014469 Pišťák Marek Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
173 220013327 Plachá Kateřina Základní Škola Plzeň CZ
174 220016775 Podrápský David Základní škola Teplice CZ
175 220011132 Prokůpek Zdeněk Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
176 230020146 Przesmycki Neo Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
177 210019285 Púchovský Adam Súkromná základná škola Banská Bystrica SK
178 600003794 RADU MATEI ADA SCHOOL BUCURESTI RO
179 230020753 Rakowski Jakub Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich Kobierzyce PL
180 210016314 Ratulovská Martina ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK
181 260005434 Ravnikar Christian Oš Domžale Domžale SI
182 230020049 Rękas Paweł Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
183 210022840 Ripková Zorka Cirkevná základná škola Narnia Bratislava-Petržalka SK
184 220011130 Rišková Anastázie Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
185 230020621 Rogaliński Miłosz Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
186 220014473 Rolencová Sofie Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
187 220011126 Roth Mikuláš Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
188 260009668 Samardžija Nina Anastazija Mathema Ljubljana SI
189 260005991 Samec Hana Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
190 260006690 Samotorčan Blaž Mathema Ljubljana SI
191 210022893 Sarvašová Simona Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
192 220012220 Sedmera Martin Základní škola nám. Curieových 2, příspěvková organizace Praha 1 - Staré Město CZ
193 230020853 Sell Zuzanna Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
194 220012787 Sgall David Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
195 240005003 Schiffer Ákos Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde Verőce HU
196 260007906 Schlamberger Marisa Oš Oskarja Kovačiča Ljubljana Ljubljana SI
197 220016774 Sigl Gustav Základní škola Teplice CZ
198 230021027 SKALNIAK JULIA Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków PL
199 220016848 Skoupá Veronika Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
200 820001309 Skrebe Arminas Vilniaus Žemynos Progimnazija Vilnius LT
201 210015866 Slavíková Soňa Základna Škola Žilina SK
202 230018337 Smyk Marta Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
203 210022441 Sokol Samuel Základná škola Bardejov SK
204 220013008 Soldán Marek Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, přísp.organizace Kroměříž CZ
205 220012213 Sovík David Základní škola nám. Curieových 2, příspěvková organizace Praha 1 - Staré Město CZ
206 260007088 Strašek Leon Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
207 230020777 Strużyk Klaudia Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich Kobierzyce PL
208 230021054 Strzałkowska Natalia Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
209 260009020 Stubelj Vanda OŠ Dravlje Ljubljana SI
210 210023371 Suchanský Bruno Súkromná základná škola Lučenec SK
211 230020048 Suchecki Bartłomiej Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
212 600003796 SUSAI RADU ADA SCHOOL BUCURESTI RO
213 220015532 Svitáková Iva Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
214 240004289 Szabó Laura Kossuth Lajos Általános Iskola Gyarmat HU
215 240004800 SZTIDA BALÁZS Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
216 220010809 Šafaříková Adéla ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
217 220016191 Šafr Štěpán Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
218 210022850 Šepráková Anja Cirkevná základná škola Narnia Bratislava-Petržalka SK
219 210019239 Šimún Samuel ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK
220 220016436 Škařupa Bertram Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
221 260008561 Špan Gregor Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
222 210015037 Štofirová Alexandra Cirkevná spojená škola Snina SK
223 210018667 Štofirová Mária Cirkevná spojená škola Snina SK
224 210013601 Šuliman Oliver Základná škola Bardejov SK
225 260008563 Šuster Ana Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
226 210018393 Timková Romana Základna škola Snina SK
227 220016262 Tkadlec Tadeáš Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
228 210018345 Tlkanec Matej Základná Škola S Materskou Školou Slatina Nad Bebravou SK
229 250002781 Tomić Gabrijela OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO HR
230 210018624 Tóth Júlia Anna Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
231 240004251 Tóth Róbert Szigetköz Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Darnózseli HU
232 240004441 Tóth Evelin Fabriczius József Általános Iskola Veresegyház HU
233 220015265 Trna Aleš Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
234 260009016 Trobiš Veronika OŠ Dravlje Ljubljana SI
235 260006504 Ulčar Maks Oš Domžale Domžale SI
236 210022046 Urbanieková Hannah Základná Škola Trebišov SK
237 210022894 Urda Daniel Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
238 220014378 Vaňko Adam Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
239 240004442 Varga Gréta Fabriczius József Általános Iskola Veresegyház HU
240 260007894 Vavpetič Ida Mathema Ljubljana SI
241 220016318 Vávrová Lucie Základní škola, Znojmo, Mládeže 3 Znojmo CZ
242 220012570 Vejsadová Klára Česko-anglické gymnázium České Budějovice CZ
243 220016640 Veltrubská Karolína Základní Škola Plzeň CZ
244 220016261 Vomáčka Ondřej Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
245 260005212 Vornšek Ana Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
246 230020767 Wacław Oliwia Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich Kobierzyce PL
247 230018634 Wacławik Agnieszka Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
248 230019147 Wąs Paweł Zespół Kszta łcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 7 w Gdańsku 80-347 GDAŃSK PL
249 240004729 Wekerle Fanni Fabriczius József Általános Iskola Veresegyház HU
250 230020486 WIŚNY BARTOSZ ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
251 220016259 Zahradníčková Lucie Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
252 230021017 Zalewski Jakub Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
253 260008402 Zupančič Zala Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
254 210023165 žilková Kvetoslava Súkromná základná škola Banská Bystrica SK
255 700015859 Абдрахманов Владислав МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
256 700011520 Аветисян Вазген МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
257 700015324 Александрова Света Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
258 700017101 Аникина Кристина МОУ СОШ № 200 Белогорск RU
259 700014484 Антрушина Ольга МОУ СОШ № 26, г.Архангельск, ул.Воронина, 37-4 г.Архангельск RU
260 700015398 Архипов Федя Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
261 700016251 Архипов Юрий МКОУ Белоярская СОШ Красноярский край, Ачинский район, с. Белый Яр, ул. Зеленая, 7а с. Белый Яр RU
262 700006510 Асташкина Анна МОУ "Лицей №7" Саранск RU
263 700017166 Ахмерова Альбина МБУ "Школа № 79" Тольятти RU
264 700017341 Бабошина Вера МАОУ "СОШ 11", г. Усть-Илимск Усть-Илимск RU
265 700014174 Бавыкин Вячеслав ГОУ школа №43, СПб Серебристый бульвар, д.16, корп.3 Санкт-Петербург RU
266 700015285 Белолюбская Наташа Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
267 700016266 Белоусов Александр МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
268 700006511 Белухина Анастасия МОУ "Лицей №7" Саранск RU
269 700006512 Берянева Анастасия МОУ "Лицей №7" Саранск RU
270 700015835 Борисова Кристина МОУ СОШ № 26, г.Архангельск, ул.Воронина, 37-4 г.Архангельск RU
271 700017100 Боровая Екатерина Лицей им. Г.Ф.Атякшева Югорск RU
272 700016649 Бородавкин Михаил МБОУ "СОШ №7" Назарово, Красноярского края RU
273 700006032 Бородин Кирилл МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
274 700015695 Бородин Георгий МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
275 700006513 Булычёва Маргарита МОУ "Лицей №7" Саранск RU
276 700017476 Бурлаков Владислав МОУ СОШ №90 Златоуст RU
277 700016280 Бурлев Кирилл МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
278 700006033 Валеев Данис МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
279 700015399 Васильев Айаал Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
280 700015400 Васильев Айаан Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
281 700015288 Виноградова Катя Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
282 700015530 Власова Валерия МБОУ СОШ 4 Тамбов RU
283 700017391 Войнова Алиса МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
284 700017502 Волкова Ольга МОУ СОШ №90 Златоуст RU
285 700003847 Гаврилов Роман МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
286 700017102 Гапон Алиса МОУ СОШ № 200 Белогорск RU
287 700015658 Гарайшин Роберт МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
288 700013635 Гвоздева Юлия МОУ "Лицей №7" Саранск RU
289 700013450 Гежа Гордей МАОУ "Лицей № 176" Новосибирск RU
290 700013636 Герасимова Милена МОУ "Лицей №7" Саранск RU
291 700016830 Голохвастов Владислав Средняя общеобразовательная школа №35 Прокопьевск RU
292 700015682 Горланова Вероника МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
293 700010065 Горобец Лина МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
294 700015292 Горохов Владик Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
295 700003849 Григорьев Артем МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
296 700014847 Григорян Анна ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
297 700017827 Громов Федор МАОУ "Лицей № 176" Новосибирск RU
298 700014205 Губанов Михаил МБОУ Гимназия Новоуральск RU
299 700017488 Гунтерев Никита МОУ СОШ №90 Златоуст RU
300 700003066 Гусев Вячеслав МОУ СОШ №90 Златоуст RU
301 700017107 Данилова Вероника МОУ СОШ № 200 Белогорск RU
302 700014252 Джапаридзе Важа ГОУ школа №43, СПб Серебристый бульвар, д.16, корп.3 Санкт-Петербург RU
303 700016313 Дуброва Екатерина МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
304 700016287 Емельянова Дарья МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
305 700016267 Живолун Валерия МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
306 700013868 Зайцева Ксения МОУ сош № 2 п. Куйтун Грибоедова, 9 Куйтун RU
307 700015290 Захаров Никита Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
308 700015289 Захарова Диана Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
309 700015340 Зиновьева Галина МБОУ Гимназия Новоуральск RU
310 700013678 Злобина Алина МБОУ №2 Ликино-Дулево RU
311 700003939 Золотых Даниил МОУ СОШ №1 Рубцовск RU
312 700015294 Иванов Артем Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
313 700015304 Иванов Владик Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
314 700004312 Иванова Ксения МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
315 700012500 Иванова Софья МАОУ "СОШ 11", г. Усть-Илимск Усть-Илимск RU
316 700015295 Илларионова Диана Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
317 700003850 Калинина Маргарита МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
318 700017371 Капитаненко Арина МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
319 700009454 Капранов Степан МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
320 700015322 Катакинова Дайана Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
321 700014217 Киливник Арина МБОУ Гимназия Новоуральск RU
322 700016282 Киллер Ева МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
323 700016249 Кирьянов Егор МКОУ Белоярская СОШ Красноярский край, Ачинский район, с. Белый Яр, ул. Зеленая, 7а с. Белый Яр RU
324 700015661 Киселёва Виктория МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
325 700006039 Климко Алина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
326 700005631 Ключкина София МБОУ "Астыровская СОШ", 646602, Омская область, Горьковский район, с. Астыровка, ул. 30 лет Победы, 23 с. Астыровка, Горьковского района, Омской области RU
327 700017494 Князев Александр МОУ СОШ №90 Златоуст RU
328 700009455 Кобюк Ярослава МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
329 700017396 Ковалев Игорь МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
330 700016281 Ковардина Анастасия МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
331 700016268 Колмогоров Павел МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
332 700016045 Коляко Данил МОУ ООШ № 5 города Белово Белово RU
333 700016284 Кондратьева София МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
334 700003852 Конторский Иван МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
335 700016279 Копылов Роман МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
336 700013456 Короленко Александр МАОУ "Лицей № 176" Новосибирск RU
337 700016291 Корощупова Мария МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
338 700017110 Косенко Илья МОУ СОШ № 200 Белогорск RU
339 700015676 Косых Майя МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
340 700008117 Крамарчук Анита МАОУ "Уватская СОШ" Уват RU
341 700005614 Красноруцкая Анна МБОУ "Астыровская СОШ", 646602, Омская область, Горьковский район, с. Астыровка, ул. 30 лет Победы, 23 с. Астыровка, Горьковского района, Омской области RU
342 700014149 Кряжева Валерия МОУ СОШ № 26, г.Архангельск, ул.Воронина, 37-4 г.Архангельск RU
343 700017317 Кувакин Арсений МОУ СОШ №90 Златоуст RU
344 700014491 Кудрявцева Алина МОУ СОШ № 26, г.Архангельск, ул.Воронина, 37-4 г.Архангельск RU
345 700015671 Кудряшова Ксения МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
346 700007166 Кузнецов Никита МОУ СОШ №90 Златоуст RU
347 700006051 Куликов Кирилл МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
348 700016804 Кундерева Елизавета МБОУ СОШ 19 г. Коврова Ковров Владимирской области RU
349 700015697 Курашкин Николай МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
350 700011519 Курьина Ольга МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
351 700017354 Куташова Алиса МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
352 700015296 Кычкин Костя Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
353 700015342 Ларионов Арсений МБОУ Гимназия Новоуральск RU
354 700015341 Леонтьева Полина МБОУ Гимназия Новоуральск RU
355 700014176 Летунова Софья ГОУ школа №43, СПб Серебристый бульвар, д.16, корп.3 Санкт-Петербург RU
356 700017737 Логинова Елизавета ГБОУ школа №617 Санкт-Петербурга Санкт-Петербург RU
357 700016295 Лукин Александр МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
358 700006516 Лысенкова Дарья МОУ "Лицей №7" Саранск RU
359 700016278 Любченко Олеся МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
360 700006053 Макеев Радомир МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
361 700009370 Макшакова Дарья МБОУ Гимназия Новоуральск RU
362 700013641 Маркин Александр МОУ "Лицей №7" Саранск RU
363 700006042 Мартынов Егор МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
364 700017369 Матвеев Семён МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
365 700016296 Мельничук Кирилл МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
366 700017356 Месхишвили Софья МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
367 700004311 Мигунова Анна МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
368 700016341 Миронова Александра МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
369 700017481 Митрохина Алена МОУ СОШ №90 Златоуст RU
370 700017753 Михайлов Максим ГБОУ школа №617 Санкт-Петербурга Санкт-Петербург RU
371 700014853 Михель Егор ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
372 700017324 Моложенко Георгий МОУ СОШ №90 Златоуст RU
373 700001520 Молоткова Ирина МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
374 700015298 Мороз Алеша Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
375 700017389 Мороз Снежана МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
376 700009360 Морозов Григорий МБОУ Гимназия Новоуральск RU
377 700011517 Мосаренко Вова МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
378 700015142 Неверовская Полина МОУ Овсянковская СОШ, Амурская область, Зейский район, с.Овсянка с.Овсянка RU
379 700017861 Нестеренко Валерия ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
380 700014151 Нестеров Василий МОУ СОШ № 26, г.Архангельск, ул.Воронина, 37-4 г.Архангельск RU
381 700017359 Никитин Александр МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
382 700016921 Николаевский Влад МБОУ "СОШ №1"Красноярский край город Лесосибирск улица Белинского 21 Лесосибирск RU
383 700017401 Новиков Арсений МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
384 700014755 Обыденнова Анна МБОУ Гимназия Новоуральск RU
385 700014849 Орлова Дарья ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
386 700015788 Павленко Светлана МКООУ "Школа-интернат № 64" г. Прокопьевск RU
387 700015050 Панин Владимир МКОУ "Ульяновская СОШ № 1" п. Ульяновка RU
388 700017351 Папушина Виктория МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
389 700015401 Пахомов Эдуард Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
390 700010257 Пегова Ольга МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
391 700013429 Перепелова Яна МОУ СОШ п.Заволжский Пугачёвского района Саратовской области п.Заволжский RU
392 700016310 Петрук Влада МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
393 700015006 Петрунин Арсений МОБУ СОШ №5 г. Мелеуз Республики Башкортостан г. Мелеуз RU
394 700017103 Полежаева Дарья МОУ СОШ № 200 Белогорск RU
395 700017748 Понарина Елизавета ГБОУ школа №617 Санкт-Петербурга Санкт-Петербург RU
396 700014184 Попов Роман Круглинский филиал имени Героя Советского Союза И.А.Хромова МБОУ Кочетовской СОШ с.Круглое RU
397 700017321 Попова Алена МОУ СОШ №90 Златоуст RU
398 700004626 Пристойко Кирилл МКООУ "Школа-интернат № 64" г. Прокопьевск RU
399 700009508 Пурескин Максим МОУ "Лицей №7" Саранск RU
400 700015750 Распутина Полина НОУ СОШ "Открытый Мир", г.Владивосток Владивосток RU
401 700016286 Ремизова Кристина МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
402 700013626 Рогачкина Мария Лицей 33 Батайск RU
403 700016346 Романова Ксения МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
404 700014478 Рудич Валерия МОУ СОШ № 26, г.Архангельск, ул.Воронина, 37-4 г.Архангельск RU
405 700014856 Рудь Евгений ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
406 700016246 Рыжкова Софья МКОУ Белоярская СОШ Красноярский край, Ачинский район, с. Белый Яр, ул. Зеленая, 7а с. Белый Яр RU
407 700014043 Рыков Роман МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
408 700017407 Рымарь Никита МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
409 700014548 Савельев Дмитрий МКОУ "Ульяновская СОШ № 1" п. Ульяновка RU
410 700013378 Савкин Александр МКОУ ШИСОО с.Самбург село Самбург Пуровского района ЯНАО RU
411 700014181 Сатвалова Елена ГОУ школа №43, СПб Серебристый бульвар, д.16, корп.3 Санкт-Петербург RU
412 700013638 Сафиуллина Алина МОУ "Лицей №7" Саранск RU
413 700017104 Сегодина Вероника МОУ СОШ № 200 Белогорск RU
414 700014259 Селиванова Валерия ГОУ школа №43, СПб Серебристый бульвар, д.16, корп.3 Санкт-Петербург RU
415 700013452 Семендилов Виталий МАОУ "Лицей № 176" Новосибирск RU
416 700015665 Семёнова Анастасия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
417 700014479 Семушина Ксения МОУ СОШ № 26, г.Архангельск, ул.Воронина, 37-4 г.Архангельск RU
418 700005648 Сергиенко Ирина МБОУ "Астыровская СОШ", 646602, Омская область, Горьковский район, с. Астыровка, ул. 30 лет Победы, 23 с. Астыровка, Горьковского района, Омской области RU
419 700014210 Сидорин Владислав МБОУ Гимназия Новоуральск RU
420 700015912 Сидоркина Виктория МКООУ "Школа-интернат № 64" г. Прокопьевск RU
421 700006045 Симонова Александра МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
422 700006054 Скитина Елизавета МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
423 700016968 Скобелева Софья МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
424 700015306 Слободин Тима Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
425 700013677 Слуцкий Александр МБОУ №2 Ликино-Дулево RU
426 700014549 Соколов Борис МКОУ "Ульяновская СОШ № 1" п. Ульяновка RU
427 700017403 Соколова Анастасия МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
428 700015299 Соловьев Виталий Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
429 700013697 Спиридонова Валентина Муниципальное общеобразовательное учреждение "Гимназия" г. Кириши Кириши RU
430 700017066 Сталоверов Александр МОУ СОШ №1 Рубцовск RU
431 700013337 Старикова Полина МКОУ "Каменская СОШ№1 им. В.П.Захарченко" п.Каменка Воронежской области RU
432 700015397 Старостин Айсен Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
433 700006059 Степанищева Анастасия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
434 700012443 Степанов Андрей МАОУ "СОШ 11", г. Усть-Илимск Усть-Илимск RU
435 700016343 Стефанчук Роман МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
436 700015343 Стреляева Ангелина МБОУ Гимназия Новоуральск RU
437 700007790 Стукало Дмитрий МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
438 700015392 Сутаков Дархан Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
439 700016923 Талавера Николай МБОУ "СОШ №1"Красноярский край город Лесосибирск улица Белинского 21 Лесосибирск RU
440 700014059 Талипов Тамерлан МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
441 700014056 Тепляков Иван МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
442 700017559 Ткачев Захар МОУ для детей дошкольного и младшего школьного возраста "Тайтурская начальная школа-детский сад "19" п.Тайтурка ул.Пеньковского 16 Усольский район Иркутская область Тайтурка RU
443 700016816 Ткаченко Валерий Средняя общеобразовательная школа №35 Прокопьевск RU
444 700017897 Тузов Александр ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
445 700003278 Узорова Кристина МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
446 700017106 Умяров Денис МОУ СОШ № 200 Белогорск RU
447 700013637 Урзяева Дарья МОУ "Лицей №7" Саранск RU
448 700017895 Утусикова Екатерина ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
449 700013455 Федоров Матвей МАОУ "Лицей № 176" Новосибирск RU
450 700017331 Федотов Дмитрий МОУ СОШ №90 Златоуст RU
451 700015395 Феоктистова Таня Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
452 700016307 Филиппова Кристина МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
453 700014047 Филипюк Анастасия МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
454 700017222 Хмелькова Татьяна МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
455 700014211 Ходяков Константин МБОУ Гимназия Новоуральск RU
456 700016292 Ченских Евгения МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
457 700013639 Чирков Артём МОУ "Лицей №7" Саранск RU
458 700017500 Чубанова Татьяна МОУ СОШ №90 Златоуст RU
459 700015842 Чулюкина Белинда МБОУ гимназия 1 Армавир RU
460 700015822 Чусовлянов Максим МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU
461 700015915 Шабалина Юлия МКООУ "Школа-интернат № 64" г. Прокопьевск RU
462 700016812 Шабалина Елизавета Средняя общеобразовательная школа №35 Прокопьевск RU
463 700015667 Шавалиева Сабина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
464 700016293 Шадрин Даниил МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
465 700009465 Шайдуллина Лена МОУ Снежногорская СОШ, Амурская обл, Зейский район п. Снежногорский RU
466 700003854 Шамшин Егор МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
467 700015681 Шатина Арина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
468 700014219 Швецов Алексей МБОУ Гимназия Новоуральск RU
469 700017847 Шевелёв Егор МАОУ Чигиринская СОШ Чигири RU
470 700016852 Шевченко Егор Средняя общеобразовательная школа №35 Прокопьевск RU
471 700009458 Шмакаев Илья МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
472 700003072 Щелчков Григорий МОУ СОШ №90 Златоуст RU
473 700015843 Щербина Мария МБОУ гимназия 1 Армавир RU
474 700016294 Ю-ЦИ-Фа Екатерина МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
475 700005606 Яблочко Ирина МБОУ "Астыровская СОШ", 646602, Омская область, Горьковский район, с. Астыровка, ул. 30 лет Победы, 23 с. Астыровка, Горьковского района, Омской области RU
476 700017105 Якуб Денис МОУ СОШ № 200 Белогорск RU

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk