Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati natjecanja A godišta 11/12

Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 11/12

Ova tablica prikazuje imena učenika koji su postigli 100 postotnu uspješnost u rješavanju kruga A natjecanja, prikazana po abecedi.


Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 11/12

06 - BENJAMINEK
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 210022179 Anderle Erik Nicolas Základna Škola Žilina SK
2 210022541 Andrejčíková Denisa Cirkevná spojená škola Snina SK
3 220016661 Bednařík Dominik Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
4 210021830 Benyó Erik ZŠ Pohranicna Komárno SK
5 210021831 Berkesová Tamara ZŠ Pohranicna Komárno SK
6 260009662 Berk Skok Kaja Mathema Ljubljana SI
7 210021833 Bitterová Tamara ZŠ Pohranicna Komárno SK
8 210021835 Blažek Roman ZŠ Pohranicna Komárno SK
9 600004500 Bogdan Maria Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
10 600004488 Brotac Gabriel Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
11 600004489 Brotac George Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
12 220016282 Bubeníček Ondřej Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
13 210022498 Bujda Gregor Základná škola Bardejov SK
14 600004491 Buliga Fabian Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
15 600004487 Cazacu Alexandru Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
16 600003933 Corbu Ilinca Ada School Bucuresti RO
17 210022550 Čop Tadeáš Cirkevná spojená škola Snina SK
18 210022534 Čopík Patrik Cirkevná spojená škola Snina SK
19 600003968 DAMIR JASMINE PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
20 210023363 Danko Samuel Súkromná základná škola Lučenec SK
21 600004505 David Matei Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
22 210022552 Demčák Dávid Cirkevná spojená škola Snina SK
23 600003942 Dinu Patric Ada School Bucuresti RO
24 210023364 Dobrocká Zina Súkromná základná škola Lučenec SK
25 210021839 Do Van Ariana ZŠ Pohranicna Komárno SK
26 230017705 Duban Karolina Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
27 600004493 Dumbrava Delia Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
28 600003938 Eremia Alina Ada School Bucuresti RO
29 240004734 Gál Hilda Arany János Általános Iskola Gyöngyös HU
30 240004999 Gál Olivér Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde Verőce HU
31 210022801 Galandová Viktória Základna škola Snina SK
32 600004485 Gheorghe Izabela Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
33 600003941 Giroveanu Carina Ada School Bucuresti RO
34 260009901 Golinar Nik Mathema Ljubljana SI
35 240004449 Gresiczki Adél Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde Verőce HU
36 210022805 Gribaničová Lenka Základna škola Snina SK
37 600003965 GROSU COSMIN PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
38 210018387 Halasová Eva Základna škola Snina SK
39 210022787 Hancová Tamara Základna škola Snina SK
40 210022797 Haničák Lukáš Základna škola Snina SK
41 220016854 Harasim Tobias Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
42 210022547 Hitráček Samuel Cirkevná spojená škola Snina SK
43 210021842 Holzheiová Dominika ZŠ Pohranicna Komárno SK
44 210022540 Homzová Mária Cirkevná spojená škola Snina SK
45 260008818 Horvat Manja Oš Miška Kranjca Velika Polana Velika Polana SI
46 220016642 Hrubý Marek Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
47 210022795 Hulajová Alexandra Základna škola Snina SK
48 210022796 Hulajová Michaela Základna škola Snina SK
49 210022786 Charitunová Juliana Základna škola Snina SK
50 600003964 CHIRITESCU DENIS PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
51 210022543 Chrin Tomáš Cirkevná spojená škola Snina SK
52 600004498 Ivan Tudor Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
53 600003969 IVANICA ANDRA PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
54 230020336 Jakubczak Igor Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
55 210022789 Jušková Mária Základna škola Snina SK
56 210022439 Kapec Kristián Základná škola Bardejov SK
57 230018411 Kasprzak Kosma Szkoła Podstawowa w Skórzewie Skórzewo PL
58 210022182 Kašiaková Ema Základna Škola Žilina SK
59 260009663 Kernc Tim Mathema Ljubljana SI
60 260009671 Klemenčič Veronika Mathema Ljubljana SI
61 220016660 Klíma Václav Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
62 210021845 Kmeťo Dávid ZŠ Pohranicna Komárno SK
63 220016654 Kocich Petr Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
64 220016841 Kodad Patrik Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
65 260009665 Kokalj Alex Mathema Ljubljana SI
66 210021850 Kőkényová Alžbeta ZŠ Pohranicna Komárno SK
67 210021846 Konopčík Konrád ZŠ Pohranicna Komárno SK
68 210023242 Kováčová Sofia Základná Škola S Materskou Školou Slatina Nad Bebravou SK
69 210021853 Kristián Jázmin ZŠ Pohranicna Komárno SK
70 210022501 Krumlovský Matej Základná škola Bardejov SK
71 210022542 Kucer Tomáš Cirkevná spojená škola Snina SK
72 210021855 Kukoda Áron ZŠ Pohranicna Komárno SK
73 210023362 Kulich Ivan Súkromná základná škola Lučenec SK
74 230020024 Kuprewicz Filip Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
75 210022802 Kurila Branislav Základna škola Snina SK
76 210022502 Kurimská Simona Základná škola Bardejov SK
77 220016553 Kynkorová Věra ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
78 600003937 Laie Luana Ada School Bucuresti RO
79 210022800 Lazor Filip Základna škola Snina SK
80 600004501 Manea Sergiu Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
81 210021856 Manyušová Nina ZŠ Pohranicna Komárno SK
82 210022546 Mariničová Lucia Cirkevná spojená škola Snina SK
83 600004495 Matei Ana Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
84 220016842 Matějková Amálie Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
85 600004497 Mircescu Filip Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
86 220016554 Mislerová Adéla ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
87 600004486 Mocanu Andrei Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
88 210023368 Nagy Filip Súkromná základná škola Lučenec SK
89 220015874 Němeček Tomáš Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
90 210022537 Ninčáková Bianka Cirkevná spojená škola Snina SK
91 220015257 Nosková Tereza Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
92 220016861 Novohradský Vilém Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
93 210022503 Ondošová Markéta Základná škola Bardejov SK
94 210022549 Ondrečin Viktor Cirkevná spojená škola Snina SK
95 210022804 Opálková Zuzana Základna škola Snina SK
96 210021858 Óváry Mia ZŠ Pohranicna Komárno SK
97 260007897 Paternoster Darja Mathema Ljubljana SI
98 210022843 Pelech Dávid Cirkevná základná škola Narnia Bratislava-Petržalka SK
99 600004499 Petre Andrei Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
100 210018388 Piptová Viktória Základna škola Snina SK
101 600004502 Pletea Iulia Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
102 260008953 PUHAN LARISA OSNOVNA ŠOLA BOGOJINA BOGOJINA SI
103 220016856 Rada Šimon Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
104 210022788 Radačovský Slavomír Základna škola Snina SK
105 220015258 Rankin Michal Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
106 220016844 Rišková Ludmila Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
107 600003939 Roca Horia Alexandru Ada School Bucuresti RO
108 600004490 Safta Nastasia Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
109 210022798 Salajová Tímea Základna škola Snina SK
110 210022535 Semjonová Stanislava Cirkevná spojená škola Snina SK
111 210022849 Senešiová Lenka Cirkevná základná škola Narnia Bratislava-Petržalka SK
112 210018395 Sentivanová Viktória Základna škola Snina SK
113 210021860 Severný Erik ZŠ Pohranicna Komárno SK
114 210022532 Sič Richard Cirkevná spojená škola Snina SK
115 600004494 Simionescu Radu Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
116 220016843 Skleničková Anna Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
117 260009661 Skok Teo Mathema Ljubljana SI
118 600004504 Sorina Constantin Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
119 600004496 Stancu Luca Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
120 600004503 Stefan Maria Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
121 220016588 Stehlíková Klára Základní Škola Příbram 7 CZ
122 220016855 Sušický Vojtěch Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
123 220015956 Svobodová Barbora Základní škola a Mateřská škola, Praha 10 - Štěrboholy Praha 10 - Štěrboholy CZ
124 210021862 Szarková Silvia ZŠ Pohranicna Komárno SK
125 220016410 Škařupa Oliver Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
126 210022533 Štofirová Anna Cirkevná spojená škola Snina SK
127 220016852 Švábenický Šimon Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
128 600003936 Tolescu Amalia Ada School Bucuresti RO
129 600004054 Toma Andrei Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
130 220016547 Toman Ondřej ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
131 210022504 Tomko Oliver Základná škola Bardejov SK
132 260008816 Tonković Tia Oš Miška Kranjca Velika Polana Velika Polana SI
133 600004492 Tudor Florian Sc Nr. 146 ,,I.G. DUCA" BUCURESTI RO
134 220013317 Tvrdík Vojtěch Základní škola nám. Curieových 2, příspěvková organizace Praha 1 - Staré Město CZ
135 210022505 Vaľko Oliver Základná škola Bardejov SK
136 210017695 Valková Alexandra Základná škola Bardejov SK
137 220016587 Vaner Kryštof Základní Škola Příbram 7 CZ
138 600003934 Vieru Catinca Ada School Bucuresti RO
139 220016799 Vodičková Lucie Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
140 220015873 Voříšek Jakub Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
141 210023168 Zigo Matej Základná škola 1. - 4.ročník Jablonec SK
142 220016578 Žebrová Klára Základní Škola Příbram 7 CZ
143 700017017 Агатеева Влада МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
144 700017718 Антонов Даниил МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
145 700017717 Афанасенкова Рада МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
146 700014779 Бархатов Павел МБОУ Гимназия Новоуральск RU
147 700015684 Беляев Александр МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
148 700013871 Бобова Мария МОУ сош № 2 п. Куйтун Грибоедова, 9 Куйтун RU
149 700016840 Борисова Ольга Средняя общеобразовательная школа №35 Прокопьевск RU
150 700013942 Боровская Лилия МОУ Снежногорская СОШ, Амурская обл, Зейский район п. Снежногорский RU
151 700017261 Братищева Виктория МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
152 700017719 Валеев Василий МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
153 700017272 Варнавский Николай МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
154 700017504 Василенко Марк МОУ СОШ №90 Златоуст RU
155 700014780 Васильева Алина МБОУ Гимназия Новоуральск RU
156 700017720 Вахненко Михаил МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
157 700015699 Власова Дарья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
158 700014766 Воронков Вячеслав МБОУ Гимназия Новоуральск RU
159 700017721 Вычужанин Данил МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
160 700013941 Вышар Захар МОУ Снежногорская СОШ, Амурская обл, Зейский район п. Снежногорский RU
161 700014777 Галаган Анастасия МБОУ Гимназия Новоуральск RU
162 700015696 Гималетдинова Василя МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
163 700010585 Гончар Владимир ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
164 700013581 Григорьев Иван МБОУ БГО Борисоглебская СОШ №4 Борисоглебск RU
165 700014820 Гудзь Игорь ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
166 700016040 Гумаров Расул МОУ Поляковская СОШ "ОЦ", Самарская область, Большечерниговский район, п.Поляков Самарская область RU
167 700017709 Долганов Даниил МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
168 700013866 Драгонец Валерия МОУ сош № 2 п. Куйтун Грибоедова, 9 Куйтун RU
169 700014767 Дьяков Тимофей МБОУ Гимназия Новоуральск RU
170 700015223 Дьяков Максим ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU
171 700015218 Едиханова Динара ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU
172 700017723 Ермолов Артем МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
173 700017271 Зюба Илья МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
174 700017015 Иванов Роман МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
175 700015227 Иванова Мария ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU
176 700017014 Иванова Анна МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
177 700017725 Ильина Валентина МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
178 700015231 Калакуцкий Максим ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU
179 700014772 Кисельникова Валерия МБОУ Гимназия Новоуральск RU
180 700014315 Козлова Настя МАОУ Чигиринская СОШ Чигири RU
181 700017252 Колмыков Захар МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
182 700017681 Коломников Алексей МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
183 700017726 Комченко Лев МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
184 700017503 Коннов Матвей МОУ СОШ №90 Златоуст RU
185 700014782 Коновалов Родион МБОУ Гимназия Новоуральск RU
186 700017728 Корниенко Диана МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
187 700017727 Корытина Юлиана МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
188 700014783 Костарева Анна МБОУ Гимназия Новоуральск RU
189 700015501 Крайнова Полина НОУ СОШ "Открытый Мир", г.Владивосток Владивосток RU
190 700014823 Кудзин Максим ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
191 700017262 Левшина Юлия МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
192 700017729 Леонова Юлия МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
193 700014773 Лузин Кирилл МБОУ Гимназия Новоуральск RU
194 700014774 Лукманов Кирилл МБОУ Гимназия Новоуральск RU
195 700014775 Макаров Павел МБОУ Гимназия Новоуральск RU
196 700014754 Мелещенко Александра МБОУ Гимназия Новоуральск RU
197 700017274 Мерзленко Станислав МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
198 700017730 Метлюков Антон МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
199 700015694 Мингазова Альмира МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
200 700014815 Мокроусов Максим ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
201 700017259 Моргуляк Анна МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
202 700014931 Мордашова Злата Красноярская средная школа с. Бражное RU
203 700014932 Мордашова Владислава Красноярская средная школа с. Бражное RU
204 700017273 Набивачев Дмитрий МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
205 700016843 недорезова Наталья Средняя общеобразовательная школа №35 Прокопьевск RU
206 700015229 Никитин Иван ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU
207 700015235 Никулина Виолетта ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU
208 700016851 Олейничева Кристина Средняя общеобразовательная школа №35 Прокопьевск RU
209 700015503 Оливенко Георгий НОУ СОШ "Открытый Мир", г.Владивосток Владивосток RU
210 700016979 Очур-оол Менди МОУ Гимназия №9 города Кызыла Республики Тыва Кызыл RU
211 700017275 Пашенко Анна МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
212 700014809 Покровская Агния ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
213 700017267 Полковницкий Максим МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
214 700013943 Полушкин Леша МОУ Снежногорская СОШ, Амурская обл, Зейский район п. Снежногорский RU
215 700015230 Порфиров Илья ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU
216 700014776 Самойленко Мария МБОУ Гимназия Новоуральск RU
217 700015481 Самылкина Яна НОУ СОШ "Открытый Мир", г.Владивосток Владивосток RU
218 700017712 Селезнев Антон МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
219 700017735 Серогодская Анастасия МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
220 700017265 Скляров Иван МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
221 700015403 Слепцова Валерия Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
222 700013944 Смолин Игорь МКОУ Куйбышевского района Верх-Ича RU
223 700013436 Соколов Кирилл МОУ СОШ п.Заволжский Пугачёвского района Саратовской области п.Заволжский RU
224 700017896 Сухоруков Алексей ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
225 700017734 Тимонина Дарья МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
226 700015402 Федорова Виолетта Амгинская средняя общеобразовательная школа, Амгинский улус, с.Амга, ул. Ленина 46,Республика Саха с. Амга RU
227 700017715 Федорчук Данил МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
228 700015224 Филиппова Полина ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU
229 700017278 Хмелькова Алёна МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
230 700017736 Хоменко Андрей ГБОУ школа №617 Санкт-Петербурга Санкт-Петербург RU
231 700014991 Чариков Егор МОБУ СОШ №5 г. Мелеуз Республики Башкортостан г. Мелеуз RU
232 700014790 Чезганов Алексей МБОУ Гимназия Новоуральск RU
233 700017276 Черкашина Татьяна МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
234 700017258 Черноусова Ангелина МОУ "Средняя общеобразовательная школа г.Бирюча" Бирюч RU
235 700015344 Шавшукова Варвара МБОУ Гимназия Новоуральск RU
236 700015691 Шайдуллина Виолетта МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
237 700015692 Шайдуллина Влада МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
238 700013547 Швайкова Анна № 326 Санкт-Петербург. пр.Александровской фермы,д.11 Санкт-Петербург RU
239 700017499 Щербак Ольга МОУ СОШ №90 Златоуст RU
240 700016039 Юнусов Егор МОУ Поляковская СОШ "ОЦ", Самарская область, Большечерниговский район, п.Поляков Самарская область RU
241 700013531 Яковлева Анна МБОУ СОШ № 12 г. Урай Урай RU

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk