Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati natjecanja A godišta 12/13

Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 12/13

Ova tablica prikazuje imena učenika koji su postigli 100 postotnu uspješnost u rješavanju kruga A natjecanja, prikazana po abecedi.


Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 12/13

01 - STARIJI SREDNJOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 230020181 Abramiuk Małgorzata VI Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
2 210024392 Ancsin Marek Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
3 220012793 Baláš Martin Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
4 210018924 Balažová Kamila Súkromná stredná odborná škola DSA Trebišov SK
5 210022878 Balážová Dominika Gymnázium Tornaľa SK
6 210024492 Balážová Martina Obchodná Akadémia Bratislava SK
7 220015847 Baránek Dominik Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
8 220017885 Bártíková Dagmar Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183 Milevsko CZ
9 210022813 Bazso Marek Obchodná akadémia Levice SK
10 220005667 Belobrad Jan Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
11 220017562 Bělohlavová Kateřina Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
12 210024277 Beňa Viktor SOŠ pre žiakov s telesným postihnutím Bratislava-Karlova Ves SK
13 240005364 Bende Lilian Irinyi János Gimnázium Debrecen HU
14 220018067 Beneš Vítězslav Gymnázium Kolín CZ
15 210024762 Benický Marcel Gymnázium Tornaľa SK
16 210014859 Bernáth Gábor Spojená Škola, Komárňanská 28 Nové Zámky SK
17 220015855 Biolková Kateřina Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
18 240005356 Bíró Attila Irinyi János Gimnázium Debrecen HU
19 210021805 Bocko Stanislav Gymnázium Medzilaborce SK
20 230018071 Bogudał Paweł Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków PL
21 240005359 Bohner Bence Irinyi János Gimnázium Debrecen HU
22 220017378 Boudyš Daniel Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
23 220013228 Brachtlová Adéla Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
24 600003367 Brasoveanu Casandra Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
25 220017372 Breburdová Hana Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
26 220018305 Brendlová Michaela Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace Sokolov CZ
27 210024782 Brenkus Matúš Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
28 220018118 Buček Richard OA Holešovice Praha 7 CZ
29 210024874 Capalay Mikuláš Obchodná akadémia Levice SK
30 600003368 Cioinegel Cosmin Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
31 220016766 Csanda Jakub Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183 Milevsko CZ
32 210024390 Csémi Robert Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
33 210024357 Csicsay Krisztina Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
34 210021799 Cudráková Simona Gymnázium Turzovka SK
35 220010381 ČADKOVÁ Andrea Nadační fond Střední školy obchodní České Budějovice CZ
36 220018068 Čáp Josef Gymnázium Kolín CZ
37 240004315 Deák Alexandra Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium Mosonmagyaróvár HU
38 210022337 Dekrét Šimon Evanjelické gymnázium Tisovec SK
39 220010432 Dostálová Vlasta Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
40 220015638 Doupal Jakub Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
41 220017972 Drábková Zuzana Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
42 210022879 Ďuriška Róbert Gymnázium Tornaľa SK
43 220017359 Dvořák Petr Integrovaná střední škola technická a ekonomická, příspěvková organizace Sokolov CZ
44 240005378 Eperjesi Péter Irinyi János Gimnázium Debrecen HU
45 220016622 Fáberová Iveta Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
46 210024352 Fábik Szimóna Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
47 210024354 Farkasová Orsolya Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
48 210024355 Feketeová Dóra Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
49 230021757 Feliks Justyna Zespół Szkół Ekonomicznych Opole PL
50 210024245 Fidlerová Jana Združenie ped.prac.,rod. a priat.školy,JILEMÁK Trenčín SK
51 210002383 Filjačová Diana Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica SK
52 210024514 Franeková Renáta Gymnázium Turzovka SK
53 210024276 FRIBERTOVá Darja SOŠ pre žiakov s telesným postihnutím Bratislava-Karlova Ves SK
54 210021804 Fufaľ Martin Gymnázium Medzilaborce SK
55 240005256 Fülöp Áron KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
56 260010418 Gal Erik Dvojezična srednja šola Lendava Lendava - Lendva SI
57 240005373 Gellén Claudia Irinyi János Gimnázium Debrecen HU
58 240004876 Genedics Délia KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
59 240005260 Gere Richárd KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
60 230022579 Gołąb Maciej Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
61 230022576 Grzesiak Iwona Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
62 240005259 Haász Petra KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
63 210024346 Hamranová Diana Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
64 220018291 Harčár Jiří Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace Ostrava - Moravská Ostrava CZ
65 220015854 Haroková Martina Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
66 220017545 Hejlová Ludmila Střední Škola Uměleckoprůmyslová Ústí Nad Orlicí CZ
67 220013260 Hlavačka Gabriel Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
68 210025010 Holendová Brigita Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica SK
69 210022002 Horváthová Dominika Obchodná Akadémia Bratislava SK
70 210018892 Hromádka Matúš Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
71 220010435 Hrušová Martina Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
72 240005354 Hüse Benjámin Irinyi János Gimnázium Debrecen HU
73 220016217 Charoušková Eliška Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, příspěvková organizace Hustopeče CZ
74 230022581 Chilczuk Grzegorz Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
75 210017590 Chlumetzky Peter Obchodná Akadémia Bratislava SK
76 230016908 Cholewińska Anna Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
77 220016759 Ilievová Kristýna Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183 Milevsko CZ
78 240005194 Imhof Zsófia Pécsi Tudományegyetem Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Pécs HU
79 210018494 Jakab Sándor Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho Šahy SK
80 210025486 Jakab Ferdinand Spojená škola - Stredná odborná škola technická - Muszaki szakközépiskola ako organizačná zložka spojenej školy Rimavská Sobota SK
81 210024356 Jakusová Karina Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
82 210024513 Janešík Jaroslav Gymnázium Turzovka SK
83 210024279 Janúch Dominik SOŠ pre žiakov s telesným postihnutím Bratislava-Karlova Ves SK
84 220013499 Juřík David Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
85 220010444 Kacafírková Kristýna SRPŠ při Gymnáziu Rumburk Rumburk CZ
86 210024895 Kacová Radoslava Evanjelická spojená škola Liptovský Mikuláš SK
87 220008350 Káninská Eva Gymnázium Kolín CZ
88 210002078 KÁNTOR PETER Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK
89 210024353 Kántorová Veronika Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
90 210017509 Kaňuch Peter Gymnázium Medzilaborce SK
91 210025136 Kapko Rastislav OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
92 220012535 Karafiátová Iva Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
93 230022684 Kardas Ilona Zespół Szkół Zawodowych nr 2 Dęblin PL
94 220018135 Kařízková Františka Gymnázium Chomutov CZ
95 220013243 Khorelová Karolína Gymnázium, SOŠ a VOŠ,Nový Bydžov Nový Bydžov CZ
96 220017665 Kirchner Jan Gymnázium Legionářů 402 Příbram CZ
97 210022683 Kiska Kristián Súkromná stredná odborná škola Poprad SK
98 210022881 Kišfaluši Marek Gymnázium Tornaľa SK
99 230021878 Klimas Anna Zespół Szkół Ekonomicznych Opole PL
100 220003485 KLOBASOVÁ ZUZANA Gymnázium Kolín CZ
101 210024880 Kocianová Angelika Obchodná akadémia Levice SK
102 220003480 KOČOVÁ KAROLÍNA Gymnázium Kolín CZ
103 220015991 Kochová Veronika SRPŠ Slezského gymnázia Opava Opava CZ
104 210024925 Kolegová Anna Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
105 210017510 Komanický Matúš Gymnázium Medzilaborce SK
106 210024622 Korchan Martin Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
107 210014449 Kormoš Adrián Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
108 210024450 Košíková Veronika Evanjelická spojená škola Liptovský Mikuláš SK
109 220017980 Košťálová Anežka Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
110 240005252 Kovács György KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
111 240005377 Kovács Tamás Irinyi János Gimnázium Debrecen HU
112 240005380 Kovács Róbert Irinyi János Gimnázium Debrecen HU
113 220005894 KOZÁK Antonín Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
114 220015559 Krausová Tereza Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
115 210017934 Krupa Patrik Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
116 210017607 Kubala Jakub Gymnázium Turzovka SK
117 210021798 Kubalová Monika Gymnázium Turzovka SK
118 220016777 Kubík Jiří Gymnázium Praha 2 CZ
119 220017735 Kubík Michal Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, p.o. Hlučín CZ
120 210024339 Kucer Gabriel Gymnázium Medzilaborce SK
121 240004462 Kucsera Cintia KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
122 220003486 KUČERA STANISLAV Gymnázium Kolín CZ
123 210022470 Kuchár František OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
124 210021796 Kuchárik Jozef Gymnázium Turzovka SK
125 230021793 Kulisa Patrycja IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
126 220012587 Kupka Vojtěch Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, p.o. Hlučín CZ
127 240005358 Kurcina Anett Irinyi János Gimnázium Debrecen HU
128 230022263 Kuta Anna Technikum Nr 6 Tarnów PL
129 220010083 Kyselová Anna Česko-anglické gymnázium České Budějovice CZ
130 210022670 Labancová Petra Súkromná stredná odborná škola Poprad SK
131 240005258 Laczkó Erika KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
132 230021786 Łachut Sylwia IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
133 220017845 Langhamer Milan Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové CZ
134 210022653 Lehotzký Karol Súkromná stredná odborná škola Poprad SK
135 220010180 Linhart Milan Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
136 220017379 Lisková Kateřina Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
137 240005154 Lukács Georgina Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium Mosonmagyaróvár HU
138 220005660 Macháček Martin Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
139 230022597 Maj Aleksandra Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
140 230021794 Majewska Zuzanna IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
141 210016603 Malatinec Ondrej Evanjelické gymnázium Tisovec SK
142 220017737 Malčok Jan Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, p.o. Hlučín CZ
143 210021723 Marinčáková Lucia Súkromná stredná odborná škola DSA Trebišov SK
144 210024760 Martinková Lucia Gymnázium Tornaľa SK
145 220008333 MARVANOVÁ Sabina Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
146 210024391 Mátis Márk Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
147 210002087 MÉHES ZSOLT Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK
148 240004062 Mihály Nándor Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium Mosonmagyaróvár HU
149 210022072 Mikuláš Daniel Obchodná Akadémia Trnava SK
150 210022678 Mitura Augustín Súkromná stredná odborná škola Poprad SK
151 210022475 Molokáčová Dominika OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
152 220005008 MONTEIRO Andrea Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
153 600003371 MOROSANU DAN Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
154 220018308 Motlová Iveta Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace Sokolov CZ
155 220011022 Myslivec Tomáš Gymnázium Praha 2 CZ
156 210024393 Nagyová Cyntia Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
157 220018231 Nekovářová Kateřina Gymnázium Praha 2 CZ
158 210008707 Netíková Anna Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
159 220017703 Nguyen Duc Hoang Nadační fond Střední školy obchodní České Budějovice CZ
160 220010053 Nguyenová Thi Anh Gymnázium, SOŠ a VOŠ,Nový Bydžov Nový Bydžov CZ
161 220013245 Novotná Jana Gymnázium, SOŠ a VOŠ,Nový Bydžov Nový Bydžov CZ
162 230020184 Nowicka Joanna VI Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
163 260008588 OGRINC Nadja I. GIMNAZIJA V CELJU CELJE SI
164 210019569 Opálková Nikola Obchodná Akadémia Trnava SK
165 210025488 Ország Szabolcs Spojená škola - Stredná odborná škola technická - Muszaki szakközépiskola ako organizačná zložka spojenej školy Rimavská Sobota SK
166 230018072 Paduch Mateusz Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków PL
167 600004765 Paduraru Adriana COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU" PASCANI PASCANI RO
168 230022052 Pampuch Martin Zespół Szkół Ekonomicznych Opole PL
169 220017738 Panoc Tomáš Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, p.o. Hlučín CZ
170 210024794 Papala Martin Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
171 230022606 Papierz Barbara Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
172 240005357 Papp Szilvia Irinyi János Gimnázium Debrecen HU
173 220013231 Paukovič Matouš Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
174 210023059 Pavluvčík Dušan Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
175 240005201 Péter Barna Pécsi Tudományegyetem Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Pécs HU
176 240004464 Pintér Anett KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
177 600004696 Pirvu Ancuta Liceul Teoretic "General Dragalina" Oravita Oravita RO
178 210018693 Pivolusková Ivana Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
179 220017598 Pleva David Gymnázium Uherské Hradiště Uherské Hradiště CZ
180 210018719 Ploszek Roderik Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
181 220018106 Polák Marek Gymnázium Kolín CZ
182 210025492 Porteleky Tamás Spojená škola - Stredná odborná škola technická - Muszaki szakközépiskola ako organizačná zložka spojenej školy Rimavská Sobota SK
183 230020209 Preś Mateusz ZSP Nr 1 Praszka PL
184 210024878 Prísažný Michal Obchodná akadémia Levice SK
185 230022347 Pruchniewicz Kamil Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków PL
186 220017878 Přibylová Monika Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183 Milevsko CZ
187 240004874 Rácz Ágnes Panna KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
188 210017919 Ragula Lukáš Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
189 220002565 RAHM MICHAL Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
190 230019696 Robak Marcin Zespół Szkół Ekonomicznych Opole PL
191 230021877 Roskosch David Zespół Szkół Ekonomicznych Opole PL
192 210019650 Rožnovják Martin Obchodná Akadémia Trnava SK
193 220005403 RÝZNAROVÁ Kristýna Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
194 230022359 Rząca Sylwia II Liceum Ogólnokształcące Kluczbork PL
195 210024447 Sabaková Barbora Evanjelická spojená škola Liptovský Mikuláš SK
196 230020177 Seń Przemysław Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
197 210024796 Serdel Richard Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
198 220010213 SHÁNĚL Zdeněk Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
199 210022671 Schonvická Tatiana Súkromná stredná odborná škola Poprad SK
200 220013725 Schoppiková Bára SRPŠ Slezského gymnázia Opava Opava CZ
201 230021797 Siedlaczek Maria IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
202 210017918 Skurčák Matúš Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
203 210018695 Slancová Natália Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
204 210022334 Sochorová Daniela Evanjelické gymnázium Tisovec SK
205 220013714 Sochorová Veronika Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Brno CZ
206 210018697 Sokol Peter Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
207 230022878 Sołdaczuk Mateusz Zespół Szkół Nr 5 Tyszowce PL
208 220015860 Somerlík Jakub Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
209 260008680 Somi Lars Dvojezična srednja šola Lendava Lendava - Lendva SI
210 210017514 Sopko Tomáš Gymnázium Medzilaborce SK
211 210022018 Spišák Miroslav Stredná priemyselná škola technická Bardejov SK
212 210023064 Staňa Richard Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
213 230022276 Stanioch Łukasz VI Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
214 230022584 Stankiewicz Maria Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
215 220013711 Stará Veronika Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Brno CZ
216 220004082 Stejskalová Andrea Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
217 230022623 Stępień Patrycja Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
218 210022075 Strížová Katarína Obchodná Akadémia Trnava SK
219 220010052 Strnadová Pavla Gymnázium, SOŠ a VOŠ,Nový Bydžov Nový Bydžov CZ
220 230017833 Strzelecka Aleksandra III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska PL
221 230022603 Stychno Piotr Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
222 220017870 Svaták Ladislav Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
223 230022352 Świder Klaudia Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków PL
224 220003475 SYŘÍNKOVÁ ADÉLA Gymnázium Kolín CZ
225 210025493 Szabon Bence Spojená škola - Stredná odborná škola technická - Muszaki szakközépiskola ako organizačná zložka spojenej školy Rimavská Sobota SK
226 240005361 Szalacsi Tamás Irinyi János Gimnázium Debrecen HU
227 240004872 Szeles Barbara KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
228 240005257 Szilárd Krisztián KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
229 230022624 Szwed Małgorzata Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
230 210017587 Šahová Simona Obchodná Akadémia Bratislava SK
231 220012533 Škop Tomáš Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
232 220010055 Špačková Marcela Gymnázium, SOŠ a VOŠ,Nový Bydžov Nový Bydžov CZ
233 220015856 Štěrbová Jana Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
234 220010334 Tesaříková Anna Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
235 220011115 Thiemlová Veronika Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, p.o. Hlučín CZ
236 240005249 Tierhold Tamás KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
237 220017975 Till Paul Hugh Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
238 220017977 Tkáčová Karolína Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
239 220017466 Toman Filip VOŠ, OA, SZŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Klatovy CZ
240 240004873 Török Tamás KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
241 210022578 Tóthová Kristína Spojená Škola, Komárňanská 28 Nové Zámky SK
242 220015853 Trávníčková Lucie Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
243 240005251 Trencsényi Márk KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
244 230014353 Turski Sylwester Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków PL
245 220017469 Vacíková Tereza VOŠ, OA, SZŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Klatovy CZ
246 210024645 Vaculčiaková Silvia Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
247 240005253 Vajdai Dániel KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
248 240005149 Valacsai Viktória Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium Mosonmagyaróvár HU
249 210022880 Varga Róbert Gymnázium Tornaľa SK
250 210024394 Vargová Denisa Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
251 210017606 Vavrica Filip Gymnázium Turzovka SK
252 210023053 Véghová Lenka Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
253 210024558 Vidovič Martin Obchodná Akadémia Trnava SK
254 210018492 Villant Gábor Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho Šahy SK
255 210024867 Vizváry Ladislav Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK
256 220008417 VLACH Antonín Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
257 220017544 Výprachtická Lucie Střední Škola Uměleckoprůmyslová Ústí Nad Orlicí CZ
258 210002382 Weisová Barbora Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica SK
259 230022163 WIECZOREK TOMASZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Mikołów PL
260 230022164 WOLNY KATARZYNA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Mikołów PL
261 210017508 Zápotocký Jakub Gymnázium Medzilaborce SK
262 210022073 Zatková Natália Obchodná Akadémia Trnava SK
263 210024738 Zbončáková Tatiana Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana Čadca SK
264 210017933 Zelienka Kristián Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
265 260010089 Zlatečan Luka I. GIMNAZIJA V CELJU CELJE SI
266 230022598 Zyglewska Karolina Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
267 220016749 Žárský Jan Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kopřivnice, příspěvková organizace Kopřivnice CZ
268 210025132 Žemba Andrej Súkromná stredná odborná škola Poprad SK
269 210022074 Žibrická Martina Obchodná Akadémia Trnava SK
270 220010077 Žufan Petr Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Brno CZ
271 700019376 Аболенцев Семен МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
272 700019700 Алферова Валерия МОУ гимназия №10 ЛИК Невинномысск RU
273 700019453 Антонюк Александра Академический колледж ВГУЭС Владивосток RU
274 700014328 Ганаков Максим МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
275 700019237 Зайцева Елена МОУ СОШ № 5 Ржев RU
276 700005580 Кириллов Николай МБОУ "Астыровская СОШ", 646602, Омская область, Горьковский район, с. Астыровка, ул. 30 лет Победы, 23 с. Астыровка, Горьковского района, Омской области RU
277 700019818 Климова Елизавета МБОУ "Шварцевская СОШ", Тульская область Шварцевский RU
278 700019512 Коробов Никита Академический колледж ВГУЭС Владивосток RU
279 700019450 Литецкая Дарья Академический колледж ВГУЭС Владивосток RU
280 700016767 Медведева Наталья МАОУ "Уватская СОШ" Уват RU
281 700002257 Писарев Даниил ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
282 700008152 Слинкин Владислав МАОУ "Уватская СОШ" Уват RU
283 700019021 Уварова Ольга МБОУ СОШ 4 Тамбов RU

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk