Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati natjecanja A godišta 12/13

Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 12/13

Ova tablica prikazuje imena učenika koji su postigli 100 postotnu uspješnost u rješavanju kruga A natjecanja, prikazana po abecedi.


Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 12/13

02 - MLAĐI SREDNJOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 210025123 Adamčiak Tomáš Hotelová akadémia Liptovský Mikuláš SK
2 230022756 Bączyk Zofia Społeczne Gimnazjum Nr 2 Poznań PL
3 210014226 Bartalosová Angelika Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK
4 260010569 Bastl Miha I. GIMNAZIJA V CELJU CELJE SI
5 260008781 Belec Nejc Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane SI
6 230021159 Boczula Emilia Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
7 210018277 Bočej Jaroslav Základna Škola Bytča SK
8 210024349 Bors Pavol Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
9 220017370 Coufal Tomáš Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
10 230021136 Czajkowska Agata Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
11 210015976 Červený Samuel Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne SK
12 210015690 Čičková Natália Základna Škola Bytča SK
13 210015693 Čičútová Kristína Základna Škola Bytča SK
14 220010862 DOBEŠOVÁ Adéla Gymnázium Legionářů 402 Příbram CZ
15 210024285 Dobrovská Francesca Súkromná stredná odborná škola Poprad SK
16 220010566 Domes Tomáš Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ
17 220007834 Drábek Luboš Gymnázium, Masarykovo náměstí 8, Šumperk Šumperk CZ
18 260006917 Dragar Jana II. OŠ Celje Celje SI
19 230021123 Drozdec Piotr Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
20 210011497 Elek Máté Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK
21 220015624 Etrych Jiří Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
22 210014224 Fejesová Vivien Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK
23 230020921 Figiel Bartosz Zespół Szkół im. Noblistów Polskich Myślibórz PL
24 230022607 Filip Kazimierz Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
25 220011409 Fizková Karolína Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ
26 220015930 Flaschka Tomáš Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, p.o. Hlučín CZ
27 230021137 Fleszar Weronika Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
28 210024350 Fojtíková Karolina Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
29 230020822 Folerzyńska Angelika Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL
30 210019340 Gaňová Monika Základna Škola Bytča SK
31 230022587 Grześka Barnaba III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska PL
32 220017669 Havlovicová Alice Gymnázium Legionářů 402 Příbram CZ
33 230020353 Hemlecki Piotr Gimnazjum nr 10 Ruda Śląska PL
34 220016256 Hons Tomáš Gymnázium Václava Hlavatého Louny CZ
35 220010866 Hoppová Martina Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ
36 210025005 Hudecová Lesana Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica SK
37 230021175 Humerczyk Mateusz Społeczne Gimnazjum Nr 2 Poznań PL
38 210024345 Husvéth Juraj Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
39 230016907 Cholewińska Julia Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
40 230016906 Cholewiński Paweł Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
41 240004888 Jackel Ferdinánd Széchenyi István Gimnázium Sopron HU
42 230021407 Jakubiak Adrianna Prywatna Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum Piotrków Trybunalski PL
43 210024266 Jančuška Alexander Arcibiskupské gymnázium biskupa P. Jantauscha Trnava SK
44 210021757 Jarošová Laura Základná Škola Oščadnica SK
45 210009996 Jašurek Peter Základná Škola Oščadnica SK
46 220017118 Jelínek Šimon Gymnázium Chomutov CZ
47 220018334 Jochimová Markéta Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ
48 230021133 Juraszek Damian Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
49 210024347 Kanávorová Ľudmila Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
50 230017969 Kania Paulina Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń PL
51 210024510 Kašuba Marián Gymnázium Turzovka SK
52 220017500 Khorelová Nikola Gymnázium, SOŠ a VOŠ,Nový Bydžov Nový Bydžov CZ
53 210018957 Klementová Natália Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK
54 220017462 Kmínek Jan Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Děčín I CZ
55 210008678 Kňaze Adam Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
56 210024342 Kocsis Lajos Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
57 210014223 Kocskovics Kitti Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK
58 230021134 Kołtun Angelika Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
59 220013645 Kopf Daniel SRPŠ Slezského gymnázia Opava Opava CZ
60 210024511 Korený Dominik Gymnázium Turzovka SK
61 260008776 Korošec Lea Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane SI
62 230021132 Koźmińczuk Elżbieta Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
63 260007358 Kralj Tilen Oš Trbovlje Trbovlje SI
64 260008466 Krašovic Ana II. OŠ Celje Celje SI
65 210025127 Kročan Patrik Hotelová akadémia Liptovský Mikuláš SK
66 210025186 Kučáková Natália Základná Škola Oščadnica SK
67 210019333 Kucharová Katarína Základna Škola Bytča SK
68 210024283 Labantová Eva Súkromná stredná odborná škola Poprad SK
69 220017036 Langrová Anna Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové CZ
70 220010892 Laštůvková Natálie Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
71 210011188 Lušňáková Patrícia Základná Škola Oščadnica SK
72 210017485 Lušňáková Miriam Základná Škola Oščadnica SK
73 210009682 Macová Ľudmila Základná škola Cejkov SK
74 210012027 Madžo Karol Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne SK
75 210017495 Majáková Margaréta Základná Škola Oščadnica SK
76 220018076 Melcerová Linda Gymnázium Kolín CZ
77 210022350 Melišík Matej Gymnazium Vojtecha Mihalika Sereď SK
78 220016255 Mihalčíková Lucie Gymnázium Václava Hlavatého Louny CZ
79 230022408 Miotła Greta Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
80 230021957 MISZEWSKI MICHAŁ Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL
81 210011470 Mišaga Lukáš Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač SK
82 230021130 Motyka Wioletta Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
83 220017668 Murárik Michal Gymnázium Legionářů 402 Příbram CZ
84 220015588 Murić Denis Gymnázium a střední odborná škola Chodov Chodov CZ
85 220017407 Nádvorník Tomáš Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
86 220017376 Obermajerová Lenka Gymnázium, Mnichovo Hradiště, Studentská 896 Mnichovo Hradiště CZ
87 230020819 Orłowska Małgorzata Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL
88 600004751 PADURARIU FLORIN COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU" PASCANI PASCANI RO
89 220010870 Pallová Barbora Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ
90 230022409 Pasik Dominika Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
91 230021764 Pawelczyk Katarzyna Gimnazjum Nr 3 Katowice PL
92 210014225 Petráš Mária Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK
93 220015589 Pezl David Gymnázium a střední odborná škola Chodov Chodov CZ
94 230019291 Polejańczyk Adrianna Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
95 230017968 Polok Anna Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń PL
96 260010088 Povh Pika I. GIMNAZIJA V CELJU CELJE SI
97 600004752 PRICOP IRINA NICOLETA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU" PASCANI PASCANI RO
98 220016619 Přibylová Veronika Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
99 210024348 Puhová Barbara Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
100 260005150 Pušnik Andraž Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
101 220010875 Rychlá Anežka Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ
102 230019293 Sajdak Iwona Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
103 260008679 Sep Noemi Dvojezična srednja šola Lendava Lendava - Lendva SI
104 220014496 Schlaichert Marek Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
105 230021955 SCHULZ AGATA Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL
106 210022396 Silná Natália Obchodná akadémia Hlohovec SK
107 220002034 STRAKA TOMÁŠ ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
108 220017037 Střítecká Veronika Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové CZ
109 240002990 Szigeti Sára Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
110 210024544 Šajbanová Kristína Evanjelické gymnázium Tisovec SK
111 220010888 Škrobánková Tereza Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ
112 210025131 Ťapaják Jozef Hotelová akadémia Liptovský Mikuláš SK
113 210024284 Tarbajová Lenka Súkromná stredná odborná škola Poprad SK
114 210011373 Tepalová Klaudia Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK
115 250003082 Tićak Borna PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA RIJEKA HR
116 210024643 Tisovčíková Lucia Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
117 260006981 Toplak Julija Oš Juršinci Juršinci SI
118 260008468 Verbovšek Vanja II. OŠ Celje Celje SI
119 220013967 Veselá Anežka Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
120 210025053 Villantová Enikő Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho Šahy SK
121 210009991 Vojtušová Lenka Základná Škola Oščadnica SK
122 220016618 Vondrášková Tereza Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
123 230022410 Walkowiak Maja Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
124 230022588 Wardęga Daniel III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska PL
125 220017734 Wažik Marian Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, p.o. Hlučín CZ
126 260008594 Willewaldt Lara Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
127 230021131 Wszół Bartłomiej Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
128 230020842 Zblewska Martyna Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL
129 260003054 Zorko Zoja Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
130 260009772 Zupančič Karmen Osnovna šola Center Novo mesto Novo mesto SI
131 700020376 Арсентиев Андрей МОУ ШСОШ Шугозеро RU
132 700017165 Ахмеров Ильяс МБУ "Школа № 79" Тольятти RU
133 700004333 Баусина Анастасия ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU
134 700017509 Беляева Полина МБУ "Школа № 79" Тольятти RU
135 700013605 Варфоломеева Виктория МОУ СОШ Амурская обл. Сковородинский р-он, село Невер село Невер RU
136 700006341 Гаврилов Даниил МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
137 700001407 Зеленов Владимир ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU
138 700003530 Иванова Мария ГБОУ СОШ №585 Санкт-Петербург RU
139 700013616 Козлов Денис МОУ СОШ Амурская обл. Сковородинский р-он, село Невер село Невер RU
140 700004470 Лисовенко Любовь МБОУ СОШ №49 Шахты RU
141 700014189 Лобанова Анна МБОУ СОШ 19 г. Коврова Ковров Владимирской области RU
142 700014135 Папикян Лиана МБОУ СОШ №49 Шахты RU
143 700016757 Пискунова Анастасия МАОУ "Уватская СОШ" Уват RU
144 700019398 Попова Алена МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
145 700017413 Сметана Наталья МБУ "Школа № 79" Тольятти RU
146 700013336 Согомонян Серине МКОУ "Каменская СОШ№1 им. В.П.Захарченко" п.Каменка Воронежской области RU
147 700013603 Филипчук Евгения МОУ СОШ Амурская обл. Сковородинский р-он, село Невер село Невер RU
148 700013713 Фитиль Елена МОУ СОШ Амурская обл. Сковородинский р-он, село Невер село Невер RU
149 700016064 Шкребец Ангелина Лицей 33 Батайск RU

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk