Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati natjecanja A godišta 12/13

Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 12/13

Ova tablica prikazuje imena učenika koji su postigli 100 postotnu uspješnost u rješavanju kruga A natjecanja, prikazana po abecedi.


Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 12/13

03 - STARIJI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 230022856 Abratański Wojciech Zespół Szkół im. Noblistów Polskich Myślibórz PL
2 210024638 Adamčák Andrej Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
3 260005605 Apat Maja Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
4 230022152 Arendt Łukasz Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi Jarosław PL
5 260007001 Arnol Neža Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
6 230018573 Balcewicz Michał Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
7 240004412 BÁNFALVI BARNABÁS Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
8 260009436 Banko Neja OŠ Preserje pri Radomljah Radomlje SI
9 220013503 Bareš Jáchym Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
10 260010451 Bartol Mirjam OŠ Preserje pri Radomljah Radomlje SI
11 210017503 Behunčíková Alexandra Základná škola Pavla Horova Michalovce SK
12 260010062 Belec Špela Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane SI
13 220013167 Belobradová Karolína Základní škola Žamberk, Nádražní 743 Žamberk CZ
14 260007304 Beltram Vitja OŠ VALENTINA VODNIKA Ljubljana SI
15 220015557 Berka Tomáš Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
16 210012038 Bezák Pavol Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne SK
17 220016389 Bierská Adéla Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ
18 220017656 Blahová Karolína ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
19 220008003 Blechová Tereza Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
20 220012950 Bodláková Karolina Občanské sdružení při Gymnáziu České Budějovice CZ
21 260006898 CINGL Nina OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
22 210018479 Csonková Natália ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK
23 230022400 Czarnacki Kamil Gimnazjum nr 10 Ruda Śląska PL
24 260010324 Čepin Tilen II. OŠ Celje Celje SI
25 210018478 Čepko Adam ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK
26 260008524 Debelak Maša OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled SI
27 220016613 Dědinová Kristýna Gymnázium 8leté Mladá Boleslav CZ
28 210018480 Dežerická Iveta ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK
29 230022773 Dorosz Magdalena Szkoła Podstawowa WOŹNIKI PL
30 220012991 Dostál Karel Základní Škola Jihlava CZ
31 240005263 Drajkó Krisztián Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
32 260005591 Drofenik Vito Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
33 210025225 Dudášová Jana Gymnázium Lipany Lipany SK
34 220017403 Dudová Natálie Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
35 220015712 Filová Alžběta Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ
36 240004348 Flamich Judit Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
37 230017815 Galas Marcin Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
38 220017404 Galková Tereza Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
39 230022851 Gargoliński Mariusz Zespół Szkół im. Noblistów Polskich Myślibórz PL
40 240005316 Gáspár Gréta Varga Domokos Általános Művelődési Központ Kunszentmiklós HU
41 210018412 Gašper Marek ZÁKLADNÁ ŠKOLA OŠČADNICA - ÚSTREDIE OŠČADNICA SK
42 230021221 GOŁĘBIOWSKI PAWEŁ Szkoła Podstawowa w Skórzewie Skórzewo PL
43 260010452 Golob Manca OŠ Preserje pri Radomljah Radomlje SI
44 210022208 Gombík Jakub Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač SK
45 210018473 Gonda Peter ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK
46 210019169 Grilling Karol Gymnázium Poprad SK
47 260008591 Gros Lara Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
48 240004780 Gubányi Ferenc Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény Kalocsa HU
49 250003058 Halamek Leonarda OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB HR
50 210017635 Hasák Jakub Základná škola Pavla Horova Michalovce SK
51 220017411 Herian Tomáš Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
52 240004904 Homonnai Csenger Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
53 220013507 Hrabal Mirek Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
54 220016918 Hukalová Tereza Gymnázium Kolín CZ
55 220016699 Chladilová Zuzana Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
56 260004198 Jakin Petra Ana Mathema Ljubljana SI
57 220016926 Javůrková Michaela Gymnázium Kolín CZ
58 220015771 Jelínková Petra Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
59 220015796 JENÍČEK Jan Gymnázium Legionářů 402 Příbram CZ
60 260006915 Jeršič Maša II. OŠ Celje Celje SI
61 220017670 Ježek Vojtěch Gymnázium Legionářů 402 Příbram CZ
62 220013505 Kadlec Jakub Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
63 220013123 Kejda David Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
64 210018818 Kevešová Adriana Gymnázium Bratislava SK
65 210017317 Kiripolský Bence Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK
66 230022315 Kiszka Bartłomiej Zespół Szkół nr 4 Dęblin PL
67 260008924 Kogovšek Jernej OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
68 230021767 Kołtun Paweł Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
69 230020000 Konkol Paweł Szkoła Podstawowa w Borku Starym Borek Stary PL
70 260009407 Korošec Lara OŠ Preserje pri Radomljah Radomlje SI
71 240004898 Kovács Kristóf Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
72 240005043 Kovács Nikolett Varga Domokos Általános Művelődési Központ Kunszentmiklós HU
73 210018472 Králik Timotej ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK
74 220013409 Krézková Anežka Gymnázium 8leté Mladá Boleslav CZ
75 220013500 Kroutil Filip Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
76 260006911 Krpan Lucija II. OŠ Celje Celje SI
77 210018421 Krupík Juraj ZÁKLADNÁ ŠKOLA OŠČADNICA - ÚSTREDIE OŠČADNICA SK
78 220012855 Kubová Eva Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
79 220016908 Kučerová Veronika Česko-anglické gymnázium České Budějovice CZ
80 220010805 Leová Anna ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
81 240005247 Lestyán Kornél Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
82 260010238 Letnar Ema Oš Vodice Vodice SI
83 230022854 Lewandowski Filip Zespół Szkół im. Noblistów Polskich Myślibórz PL
84 260009738 Lindič Tina Osnovna šola Center Novo mesto Novo mesto SI
85 220017341 Lóži David Základní škola Žamberk, Nádražní 743 Žamberk CZ
86 230009628 Lubańska Katarzyna Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
87 260006367 Magerl Žan OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
88 210011189 Majáková Magdaléna Základná Škola Oščadnica SK
89 210021964 Malá Lucia Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK
90 210022303 Malatincová Daniela Základná škola v Kriváni Kriváň SK
91 220015870 Marková Lucie ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
92 210017315 Markuss Roman Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK
93 260007424 Marolt Nik OŠ Dravlje Ljubljana SI
94 210018482 Mikuš Samuel Základná škola Cabaj-Čápor Cabaj - Čápor SK
95 260010074 Mirtič Dolenec Domen Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
96 220008433 Mislerová Kristýna ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
97 230020047 Mizerska Aleksandra Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
98 260010825 Mlinšek Julij Mathema Ljubljana SI
99 260007821 Močnik Tamara OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
100 260004733 Mrak Eva OŠ Dravlje Ljubljana SI
101 220012930 Mudrlová Adéla Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
102 220017401 Myšáková Michaela Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
103 210021046 Nadžady Matúš Gymnázium Poprad SK
104 220013506 Netopil Petr Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
105 210012332 Olvecký Michal Základná Škola Nitra SK
106 240004905 Oravecz Anett Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
107 220017599 Otradovcová Zuzana Gymnázium Uherské Hradiště Uherské Hradiště CZ
108 260006913 Ovčar Tjaša II. OŠ Celje Celje SI
109 220017402 Papajíková Kristýna Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
110 240005042 Papp Tímea Varga Domokos Általános Művelődési Központ Kunszentmiklós HU
111 240005243 Papp Martin Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
112 210018475 Paulička Peter ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK
113 230021766 Pawelczyk Andrzej Gimnazjum Nr 3 Katowice PL
114 260009409 Penko Klara OŠ Preserje pri Radomljah Radomlje SI
115 230018569 Pielich Weronika Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
116 260010077 Piščanec Anže Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
117 220016902 Pluščenková Klára Česko-anglické gymnázium České Budějovice CZ
118 260006694 Poštuvan Tim Mathema Ljubljana SI
119 220015560 Procházka David Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
120 220015583 Prokešová Jana Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
121 230021681 Przybyła Katarzyna Gimnazjum Jejkowice PL
122 220013501 Příhoda Ondřej Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
123 260006918 Pušnik Petra II. OŠ Celje Celje SI
124 600003954 RADUTA MIRCEA SCOALA I.L.CARAGIALE TULCEA RO
125 260010658 Rahne Petra Oš Vodice Vodice SI
126 210017316 Rajtár Tamás Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK
127 260008695 Renner Rok II. OŠ Celje Celje SI
128 220017849 Rozmanová Adéla Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové CZ
129 260010076 Rupnik Nina Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
130 230016405 Rykiel Zuzanna Zespół Szkół w Jasionce im. Jana Pawła II Jasionka 301 PL
131 220018261 Rýznar Vojtěch Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
132 220015146 Řezáč Václav Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
133 210018474 Sadloň Tomáš ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK
134 260004185 Salecl Žižek Tim Mathema Ljubljana SI
135 230022771 Ściera Agnieszka Szkoła Podstawowa WOŹNIKI PL
136 230022751 Sławnikowski Jędrzej Społeczne Gimnazjum Nr 2 Poznań PL
137 210018424 Smolka Michal ZÁKLADNÁ ŠKOLA OŠČADNICA - ÚSTREDIE OŠČADNICA SK
138 260006908 Spolenak Žan II. OŠ Celje Celje SI
139 220012932 Staňková Hana Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
140 230022218 Stolarska Patrycja ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
141 210022394 Strmeň Jakub Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
142 260004731 Stubelj Žan OŠ Dravlje Ljubljana SI
143 230018597 Szulczyk Paweł Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
144 210015503 Šimaliaková Slavomíra ZÁKLADNÁ ŠKOLA OŠČADNICA - ÚSTREDIE OŠČADNICA SK
145 220013410 Špádová Alžběta Gymnázium 8leté Mladá Boleslav CZ
146 260010061 Španring Tajda Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane SI
147 260009907 ŠTANTE Špela OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
148 260006912 Štorek Vesna II. OŠ Celje Celje SI
149 210024639 Švantner Daniel Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
150 240005264 Tagaj Norbert Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
151 220015900 Tatarková Eliška Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ
152 260006994 Tofant Ana Oš Vodice Vodice SI
153 220018459 Tomášek Jakub Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
154 260008516 TROBIŠ MATIJA OŠ VALENTINA VODNIKA Ljubljana SI
155 220010332 Turek Pavel Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
156 210024649 Uhrín Michal Základná škola v Kriváni Kriváň SK
157 220015794 VÁCHOVÁ Kristina Gymnázium Legionářů 402 Příbram CZ
158 210017647 Valisková Simona Základná škola Pavla Horova Michalovce SK
159 210018481 Vandžurová Silvia ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK
160 240004347 Vass Botond Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
161 210018477 Vidová Alexandra ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK
162 220016920 Vlasák Marek Gymnázium Kolín CZ
163 230021962 ZAGÓRSKA EMILIA Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL
164 210017648 Záhorská Alžbeta Základná škola Pavla Horova Michalovce SK
165 260008464 Zakelšek Marja II. OŠ Celje Celje SI
166 230017813 Zalewska Zofia Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
167 220015869 Zumrová Dominika ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
168 240005265 Zwagerman Anna Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
169 700014163 Азяков Виктор МБОУ СОШ №49 Шахты RU
170 700019550 Андреева Валерия МАОУ "Уватская СОШ" Уват RU
171 700011513 Арбузова Екатерина МБОУ Гимназия Новоуральск RU
172 700016029 Арутюнян Эмма МОУ гимназия 3 Ярославль RU
173 700003045 Атауллова Эльнара ГБОУ СОШ №585 Санкт-Петербург RU
174 700019657 Афонасьева Олеся МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
175 700019696 Боднарюк Сергей МБУ "Школа № 79" Тольятти RU
176 700008385 Гацков Денис МБОУ Гимназия Новоуральск RU
177 700015244 Грачев Егор ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU
178 700018863 Ефимова Полина МАОУ Чигиринская СОШ Чигири RU
179 700015889 Клименко Иван МОУ гимназия 3 Ярославль RU
180 700019537 Колпаков Олег МБОУ "СОШ №1", Республика Татарстан, Россия Менделеевск RU
181 700016058 Коптелов Илья Лицей 33 Батайск RU
182 700015236 Кутилов Александр ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU
183 700016061 Ляшенко Дарья Лицей 33 Батайск RU
184 700013600 Мельников Семен ЦРТДиЮ "Полярис", Мурманская область Мончегорск RU
185 700019536 Нужина Анастасия МБОУ "СОШ №1", Республика Татарстан, Россия Менделеевск RU
186 700008387 Осипкина Анастасия МБОУ Гимназия Новоуральск RU
187 700020047 Плаксин Илья МБОУ СОШ №1 Волжский RU
188 700010677 Потапенко Любовь МОУ СОШ №1 Рубцовск RU
189 700020500 Румянцев Роман ГБОУ СОШ № 545 Санкт-Петербург, Сестрорецк-6 RU
190 700020501 Саксонов Савва ГБОУ СОШ № 545 Санкт-Петербург, Сестрорецк-6 RU
191 700020160 Седов Игорь МБОУ СОШ 110 Нижний Новгород RU
192 700015564 Смирнов Алексей МОУ ШСОШ Шугозеро RU
193 700018860 Соловева Дарья МАОУ Чигиринская СОШ Чигири RU
194 700019394 Трухменев Артем МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
195 700019641 Шакирова Кристина МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
196 700018929 Юрьева Диана МБОУ "СОШ №13" Северодвинск RU

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk