Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

03 - STARIJI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 230022901 Daśko Tomasz Gimnazjum nr 1 Kwidzyn PL 28
2 230020020 Dawny Zygmunt Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg PL 28
3 230022902 Sarnecka Weronika Gimnazjum nr 1 Kwidzyn PL 28
4 210024383 Kovács Ádám Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK 28
5 210022345 Molčanová Alexandra Gymnázium, SNP 607, Dobšiná Dobšiná SK 28
6 210025040 Lapšanský Matúš Gymnázium, SNP 607, Dobšiná Dobšiná SK 28
7 230022116 Stec Jakub Gimnazjum Nr 2 W Stalowej Woli Stalowa Wola PL 28
8 700008382 Малкин Сергей МБОУ Гимназия Новоуральск RU 28
9 700019118 Тарзанян Римма ГБОУ СОШ №2100, Россия Москва RU 28
10 260009524 Sever Nace Osnovna šola Vrhovci Ljubljana SI 28
11 700006075 Сайфуллина Юлия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
12 230022397 Tracz Joanna Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL 28
13 260005594 Mernik Anita Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 28
13 240004414 VARGA BERTELAN Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU 28
15 260003965 Tuškei Kaja Osnovna šola Tišina Tišina SI 28
16 260003962 Bencak Urška Osnovna šola Tišina Tišina SI 28
17 700019119 Якшис Анна ГБОУ СОШ №2100, Россия Москва RU 28
18 220017848 Řezníček Jiří Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové CZ 28
19 700019109 Керимова Арнэла ГБОУ СОШ №2100, Россия Москва RU 28
20 250001728 Jerebić Ivan OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO HR 28
21 260004105 Klemenčič Sara Osnovna šola Tišina Tišina SI 28
22 250001723 Dovijanić Patricija OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO HR 28
23 240004767 Bakondi Renáta Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU 28
24 260006694 Poštuvan Tim Mathema Ljubljana SI 28
25 220012915 Obrusníková Klára Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ 28
26 260008524 Debelak Maša OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled SI 28
27 260008525 Marzidovšek Hana OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled SI 28
28 210015769 Igaz Jakub Základná Škola Nitra SK 28
29 260008526 Gregorc Eva OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled SI 28
30 220017004 Růžek Tomáš Gymnázium Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod CZ 28
31 600004273 DUMITRASCU ANDREEA SCOALA I.L.CARAGIALE TULCEA RO 28
32 700008387 Осипкина Анастасия МБОУ Гимназия Новоуральск RU 28
33 240004030 Kovács Dalma Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU 28
34 240004770 Macsuga Bence Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU 28
35 220015901 Štěpánová Valérie Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ 28
36 250002221 SKULIBER JURICA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA HR 28
37 220017535 Dehner Ondřej Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ 28
38 220015898 Lahutová Rozálie Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ 28
39 240004765 Sarkadi-Nagy Fruzsina Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU 28
40 210022494 Rukovanský Peter Gymnázium Nové Zámky SK 28
41 250001641 Nađvinski Petra Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB HR 28
42 600004688 CIULEI FLAVIA_ELENA SCOALA I.L.CARAGIALE TULCEA RO 28
43 250002222 KOŠEC DOMINIK OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA HR 28
44 220013766 Vejdělek Martin Gymnázium Kolín CZ 28
45 230022856 Abratański Wojciech Zespół Szkół im. Noblistów Polskich Myślibórz PL 28
46 700013555 Костяев Владимир МОУ СОШ Амурская обл. Сковородинский р-он, село Невер село Невер RU 28
47 210017313 Szűcsová Bernadett Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK 28
48 260009757 Plevel Špela Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI 28
49 260008121 Iskra Sara OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI 28
50 260008787 Tomažič Nina OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI 28
Stranica  / 23

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk