Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

04 - MLAĐI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 210019238 Sapietová Natália ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK 28
2 230018658 Mielżyński Damian Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg PL 28
3 210019239 Šimún Samuel ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK 28
4 230019370 Byk Agnieszka Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg PL 28
5 700013636 Герасимова Милена МОУ "Лицей №7" Саранск RU 28
6 700018601 Бабкина Светлана МБОУ СОШ №49 Шахты RU 28
7 700012500 Иванова Софья МАОУ "СОШ 11", г. Усть-Илимск Усть-Илимск RU 28
8 240004300 Deák Levente Gábor Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagykőrös HU 28
9 700020580 Огибалова Ульяна КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU 28
10 260009836 SENICA Lan OŠ HUDINJA Celje SI 28
11 700014945 Бузин Игорь ГБОУ СОШ №585 Санкт-Петербург RU 28
12 700019737 Климов Егор МОУ гимназия 3 Ярославль RU 28
13 220018445 Kuzma Tomáš Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57 Praha 4 - Chodov CZ 28
14 260005590 Drofenik Lovro Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 28
14 220008440 Tomanová Ema ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ 28
16 230022048 Hermann Joanna Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL 28
17 700009440 Попов Василий Лицей 33 Батайск RU 28
18 220018101 Mrázek Matěj Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ 28
19 230020379 Klepek Witold Szkoła Podstawowa nr 2 43-251 Pawłowice PL 28
20 210008845 Pohorelcová Natália Spojená škola Poprad SK 28
21 220015265 Trna Aleš Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ 28
22 700020581 Полозова Ольга КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU 28
23 260006691 Smrkolj Vladimir Mathema Ljubljana SI 28
24 220018304 Douda Martin Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ 28
25 210025311 Sásiková Kristína Súkromné gymnázium Lučenec SK 28
26 220017505 Mazuch Jiří Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, příspěvková organizace Hustopeče CZ 28
27 230017817 Kozak Filip Szkoła Podstawowa Nr 61 Gdańsk PL 28
28 700009370 Макшакова Дарья МБОУ Гимназия Новоуральск RU 28
29 700018512 Гладкий Ярослав МБОУ СОШ №49 Шахты RU 28
30 250001727 Ivanković Stela OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO HR 28
31 210015771 Damborský Dušan Základná Škola Nitra SK 28
32 220017478 Sýkora Vojtěch Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice České Budějovice CZ 28
33 210015774 Černák Timotej Základná Škola Nitra SK 28
34 230020937 Wojtala Piotr Szkoła Podstawowa nr 4 Warszawa PL 28
35 700020021 Кузнецов Дмитрий ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU 28
36 220012679 Krejčí Vojtěch Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy Moravská Třebová CZ 28
37 220017477 Janků Jiří Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice České Budějovice CZ 28
38 260008947 Kosem Peter OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI 28
39 250002226 HABAZIN PATRIK OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA HR 28
40 250002225 CURIŠ LUKA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA HR 28
41 210021712 Kuliková Sofia Základná škola s materskou školou Želiarska 4 Košice SK 28
42 220017481 Rosenthalerová Katka Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice České Budějovice CZ 28
43 220015141 Hasala Marek Základní škola Vyškov Letní pole Vyškov CZ 28
44 220017350 Fiala Jan Základní škola Žamberk, Nádražní 743 Žamberk CZ 28
45 220017476 Janků Roman Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice České Budějovice CZ 28
46 250002223 TOMORAD BARBARA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA HR 28
47 230022819 Kubińska Paula Szkoła Podstawowa nr 128 Warszawa PL 28
48 220016873 Švábenický Štěpán Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ 28
49 220011147 Suchomelová Anna Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ 28
50 700017788 Рухович Игорь МБОУ СОШ №121 Нижний Новгород RU 28
Stranica  / 26

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk