Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

05 - NAJMLAĐI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 230022905 Zaborska Justyna Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg PL 28
2 700013531 Яковлева Анна МБОУ СОШ № 12 г. Урай Урай RU 28
3 230022904 Zawada Wanda Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg PL 28
4 700014158 Усенко Андрей МБОУ СОШ №49 Шахты RU 28
5 230022903 Zawada Wacław Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg PL 28
6 210025680 Ninisová Adriána ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK 28
7 210025682 Salášek Timotej ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK 28
8 210023640 Balan Viktor Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto SK 28
9 240004442 Varga Gréta Fabriczius József Általános Iskola Veresegyház HU 28
10 700020548 Пупышев Иван КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU 28
11 210025692 Saková Lenka ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK 28
12 220013008 Soldán Marek Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, přísp.organizace Kroměříž CZ 28
13 240004949 Deák Botond Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagykőrös HU 28
14 240004950 Deák Ákos Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagykőrös HU 28
15 700013337 Старикова Полина МКОУ "Каменская СОШ№1 им. В.П.Захарченко" п.Каменка Воронежской области RU 28
16 210023892 Haverlík Matej Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto SK 28
17 700020546 Новоселова Варвара КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU 28
18 220012213 Sovík David Základní škola nám. Curieových 2, příspěvková organizace Praha 1 - Staré Město CZ 28
19 220017648 Lipár Radovan ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 28
20 220018179 Uhlířová Nela Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ 28
21 700015694 Мингазова Альмира МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
22 700020547 Соловьев Тимофей КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU 28
23 700020557 Плетнёв Александр КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU 28
24 700017100 Боровая Екатерина Лицей им. Г.Ф.Атякшева Югорск RU 28
25 220016663 Burkert Ondřej Základní škola nám. Curieových 2, příspěvková organizace Praha 1 - Staré Město CZ 28
26 240004441 Tóth Evelin Fabriczius József Általános Iskola Veresegyház HU 28
27 700019488 Усынина Ирина МБОУ Гимназия Новоуральск RU 28
28 700020626 Финеев Родион КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU 28
29 220015750 Kubala Vojtěch Základní škola Olomouc, Gagarinova 19, příspěvková organizace Olomouc - Droždín CZ 28
30 700020310 Шмелькова Карина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
31 220018436 Routa Tomáš Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57 Praha 4 - Chodov CZ 28
32 230021840 Bachmiński Przemysław Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL 28
33 700020761 Брезгин Александр КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU 28
34 220018211 Benešová Adéla Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Praha - východ Senohraby CZ 28
35 220016265 Reljić Michael Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ 28
36 700019474 Чумичёва София МБОУ Гимназия Новоуральск RU 28
37 240004730 Puskás Zsombor Fabriczius József Általános Iskola Veresegyház HU 28
38 220018488 Janíčková Leontýna ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 28
39 220017644 Nádvorníková Anna ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 28
40 230022386 Janusz Wiktor Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 236 im. Ireny Sendlerowej Warszawa PL 28
41 230022870 Powałka Natalia Szkoła Podstawowa nr 128 Warszawa PL 28
42 700015686 Гареева Алина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
43 220018197 Bůzková Eliška Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Praha - východ Senohraby CZ 28
44 700015699 Власова Дарья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
45 700019016 Маслов Артем МОУ лицей г.о. Орехово-Зуево Орехово-Зуево RU 28
46 700020283 Закирова Алия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
47 260009930 Štor Grega Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 28
48 700018731 Хмуленко Анна МБОУ БГО Борисоглебская СОШ №4 Борисоглебск RU 28
49 220017992 Geisler Ivan Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, přísp.organizace Kroměříž CZ 28
50 240005270 Cseh Kitti Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola Hatvan HU 28
Stranica  / 19

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk