Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

06 - BENJAMINEK
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 220018202 Vrba Martin Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Praha - východ Senohraby CZ 28
2 700018598 Левченко Анастасия МБОУ СОШ №49 Шахты RU 28
3 260009662 Berk Skok Kaja Mathema Ljubljana SI 28
3 260009664 Urbanc Luka Mathema Ljubljana SI 28
5 260008977 Drofenik Sonja Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 28
6 260010128 Cvikl Timotej Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 28
7 260009671 Klemenčič Veronika Mathema Ljubljana SI 28
8 700020306 Цьопкало Александр МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
9 220018196 Novák Leopold Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Praha - východ Senohraby CZ 28
10 700020297 Севрюков Иван МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
11 700020305 Хазеев Эмиль МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
12 700020247 Наумова Виктория АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 28
12 700020245 Гайнутдинов Булат АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 28
14 700020302 Феофанова Виолетта МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
15 700020241 Быкова Виктория АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 28
16 700020278 Галимова Элина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
17 700020296 Салахова Мадина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
18 700020246 Кощанов Александр АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 28
19 260009926 Titan Jan Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 28
20 210024744 Kačurová Alžbeta Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana Čadca SK 28
21 700020288 Константинов Родион МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
22 700020276 Брюхачёва Ксения МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
23 700020243 Мингазов Айнур АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 28
24 700020251 Мурзакаев Даниил АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 28
25 700020248 Халабуда Ярослав АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 28
26 700020282 Енокян Фиолета МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
26 700020274 Аширов Тамерлан МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
28 700020295 Насрединов Ильшат МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
29 700020250 Павлова Яна АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 28
30 700020301 Фазалова Регина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
31 700020311 Юнусова Камиля МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 28
32 210023362 Kulich Ivan Súkromná základná škola Lučenec SK 28
33 700020249 Шарифуллин Рустем АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 28
34 700020242 Миннеханов Эмиль АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 28
35 700020244 Нигматуллина Инесса АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 28
36 230022189 Nowakowicz Filip Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa PL 28
37 600003968 DAMIR JASMINE PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO 28
38 600003965 GROSU COSMIN PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO 28
39 600003964 CHIRITESCU DENIS PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO 28
40 600003969 IVANICA ANDRA PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO 28
41 260009928 Rozoničnik Erazem Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 25
42 230020034 Strzałkowski Bartłomiej Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL 25
43 230021458 Papiernik Zuzanna Pierwsza Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Tomek Tomaszów Mazowiecki PL 25
44 700020273 Астафьева Екатерина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 25
45 700020059 Филатова Елизавета ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU 24
46 700020053 Ильясова Диана ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU 24
47 700015738 Загидулин Ранис ГБОУ гимназия №196 Санкт-Петербург RU 24
48 220018203 Všetula Lucas Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Praha - východ Senohraby CZ 24
49 700020542 Суламанидзе Ева КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU 24
50 210025278 Halász Sámuel Základná škola Aolfa Majthényiho s VJM Dvory nad Žitavou SK 24
Stranica  / 6

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk