Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

03 - STARIJI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Broj bodova
1 250001728 Jerebić Ivan OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 28
2 250001723 Dovijanić Patricija OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 28
3 250002221 SKULIBER JURICA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 28
4 250001641 Nađvinski Petra Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 28
5 250002222 KOŠEC DOMINIK OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 28
6 250001699 Kovačić Karlo OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 28
7 250002761 VEDRINA ANTONIO OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 28
8 250001697 Maršić Fran OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 27
9 250002818 Bičanić Dražen Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 26
10 250001642 Li Leo Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 26
11 250003170 Paradžik Berislav I. OSNOVNA ŠKOLA DUGAVE ZAGREB-NOVI ZAGREB 25
12 250003149 Pećar Vjekoslav OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 21
13 250002925 Maros Luka OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 21
14 250002753 TOLJ LUCIJA OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 19
15 250003155 Jahaj Arta OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 18
16 250001701 Čale Lucija OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 18
17 250002830 Janić Janko OSNOVNA ŠKOLA DONJA STUBICA DONJA STUBICA 17
18 250003175 Čengić Marko I. OSNOVNA ŠKOLA DUGAVE ZAGREB-NOVI ZAGREB 16
19 250003171 Njire Karlo I. OSNOVNA ŠKOLA DUGAVE ZAGREB-NOVI ZAGREB 15
20 250002817 Beneti Bruno Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 15
21 250001639 Medar Lena Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 15
22 250003045 DRAŠKIĆ IVAN PETAR Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 15
23 250003051 BARIŠIĆ DANIJEL Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 15
24 250003157 Petković Leon OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 14
25 250003158 Krizmanić Matija OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 14
26 250002829 Brezak Klaudija OSNOVNA ŠKOLA DONJA STUBICA DONJA STUBICA 13
27 250003156 Mihajlović Fran OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 13
28 250003154 Zorić Petra OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 13
29 250001644 Mujić Benjamin Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 13
30 250002831 Stepan Florijan OSNOVNA ŠKOLA DONJA STUBICA DONJA STUBICA 12
31 250003043 POHOVSKI BRUNO Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 12
32 250003169 Kolarević David I. OSNOVNA ŠKOLA DUGAVE ZAGREB-NOVI ZAGREB 12
33 250002927 Abazović Teo OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 12
34 250003150 Pribičević Marieta OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 11
35 250002926 Plevnik Matej OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 11
36 250003193 Marić Ana OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 10
37 250002754 VLAŠIĆ IVA OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 9
38 250003210 Tomas Fani Željana OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 8
39 250002929 Francišković Karlo OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 7
40 250003174 Balatinec Lucijan I. OSNOVNA ŠKOLA DUGAVE ZAGREB-NOVI ZAGREB 6
41 250003053 Baričević Dino OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 1
Stranica  / 1

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk