Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

04 - MLAĐI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Broj bodova
1 250001727 Ivanković Stela OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 28
2 250002226 HABAZIN PATRIK OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 28
3 250002225 CURIŠ LUKA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 28
4 250002223 TOMORAD BARBARA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 28
5 250002932 Stupičić Nikolina OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 28
6 250002566 Jeras Kristina Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 28
7 250001500 Knežević Petar OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 28
8 250002220 KOVAČIĆ MATIJA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 28
9 250002563 Jamić Nikola Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 27
10 250002928 Saganić Fran OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 25
11 250002567 Tumir Daniel Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 25
12 250001696 Hamin Filip OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 25
13 250002868 Vranić Nikol OSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆA ZADAR 25
14 250002776 ŠUŠTIĆ MARIJA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 25
15 250001695 Tomorad Andrija OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 23
16 250002765 VINKOVIĆ MATEO OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 23
17 250002224 HABAZIN LUCIJA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 23
18 250003027 KLARIĆ INA Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 23
19 250001737 Žuvela Adela OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 23
20 250002292 BÜRGLER FILIP Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 23
21 250003218 Kereš Anđela PRIVATNA OSNOVNA ŠKOLA NOVA ZADAR 22
22 250002552 Pelzer Benedikt OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 21
23 250002305 PLEČKO SANDRA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 20
24 250002768 KUŠIĆ DILARA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 20
25 250002828 Kavaj Karlo OSNOVNA ŠKOLA DONJA STUBICA DONJA STUBICA 20
26 250002931 Krasnić Marigon OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 19
27 250003021 ŠĆULAC IVAN Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 18
28 250003153 Ančić Neven OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 18
29 250003220 Zorić Jakov PRIVATNA OSNOVNA ŠKOLA NOVA ZADAR 18
30 250001725 Herceg Lucija OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 17
31 250002556 Jaćimović Julija OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 17
32 250003032 BIČANIĆ FILIP Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 17
33 250003151 Pejakić Nora OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 17
34 250002833 Žuvela Roko OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 16
35 250002294 ŽIVKOVIĆ LUKA Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 16
36 250002736 BOLF PATRIK OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 16
37 250003024 MILOLOŽA KLARA Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 16
38 250002930 Alavanja Maja-Marija OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 15
39 250003208 Tulić Mario OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 15
40 250003119 Lozić Mateo OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 15
41 250003216 Hadžić Din PRIVATNA OSNOVNA ŠKOLA NOVA ZADAR 14
42 250003121 Debeljak Mateja OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 14
43 250002551 Ljubičić Bruna OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 14
43 250001498 Petrić Anja OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 14
45 250002295 Bračun Luka Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 13
46 250003039 KOVAČIĆ LUKA Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 13
47 250003219 Koščica Frane PRIVATNA OSNOVNA ŠKOLA NOVA ZADAR 13
48 250002565 Cvjetko Lara Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 12
49 250003120 Kainz Mia OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 12
50 250003040 BABIĆ ADRIAN Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 12
Stranica  / 2

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk