Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 12/13

05 - NAJMLAĐI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Broj bodova
1 250002774 PUGAR GABRIJELA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 28
2 250002584 Favro Toni OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 23
3 250002772 ŠUŠTIĆ IVAN OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 22
4 250002386 Herceg Hana OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 22
5 250003201 Bosnić Lucija OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 21
6 250002771 BORONJEK AGATA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 20
7 250003030 LOVRIĆ NIKO Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 20
8 250003203 Žanetić Toni OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 20
9 250003093 OZIMEC LEONARDO OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 19
10 250002579 Bačić Nikola OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 19
11 250003033 EL HAJJ AJA Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 19
12 250003094 ŠUŠTIĆ LAURA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 17
13 250002770 PELKO ANA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 17
14 250002773 ŠVENDA LEON OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 17
15 250003035 SONICKI SVEN Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 17
16 250003199 Bačić Mate OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 17
17 250003166 Grizelj Marko OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 17
18 250003146 Međugorac Karlo OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 17
19 250002578 Lipovac Petra OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 16
20 250003202 Sardelić Ivan Dominik OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 16
21 250003186 Ćurak Luka OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 16
22 250002769 GERECI FLORIANA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 14
23 250003165 Kovačić Fran OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 13
24 250003038 Novosel Kristina Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 13
25 250002756 MIHALJEVIĆ MAGDALENA OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 12
26 250002577 Protić Jakov OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 11
27 250003192 Žuljević Ena OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 10
28 250002573 Bertalan Nikola OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 10
29 250002387 Gavranić Ivana OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 10
30 250003138 Lončar Antonio OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 10
31 250003180 Ivanušić Mateo OSNOVNA ŠKOLA VELIKO TROJSTVO VELIKO TROJSTVO 9
32 250003095 PLEČKO IVONA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 9
33 250003191 Škugor Marko OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 9
34 250002388 Šeparović Lucija OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 9
35 250002760 BRIŠKI DORA OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 9
36 250003161 Novak Filip OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 9
37 250003036 BUDIŠA NINA Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 9
38 250003142 Avdija Ines OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 9
39 250003189 Rukavina Sara OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 8
40 250003190 Sučić Zvonimir OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 8
41 250003144 Marolt Lukša OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 8
42 250002574 Donjerković Petar OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 8
43 250003143 Janković Ivo OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC OSIJEK 8
44 250003204 Bačić Ivan OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 8
45 250003184 Turkalj Igor OSNOVNA ŠKOLA VELIKO TROJSTVO VELIKO TROJSTVO 7
46 250003181 Lacko Antonio OSNOVNA ŠKOLA VELIKO TROJSTVO VELIKO TROJSTVO 7
47 250002581 Borovina Marijana OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 7
48 250002757 MARKOVIĆ LANA OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 7
49 250003183 Mikšec Lorena OSNOVNA ŠKOLA VELIKO TROJSTVO VELIKO TROJSTVO 6
50 250003178 Ćustić Anja OSNOVNA ŠKOLA VELIKO TROJSTVO VELIKO TROJSTVO 6
Stranica  / 2

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk