Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati natjecanja A godišta 13/14

Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 13/14

Ova tablica prikazuje imena učenika koji su postigli 100 postotnu uspješnost u rješavanju kruga A natjecanja, prikazana po abecedi.


Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 13/14

01 - STARIJI SREDNJOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 210024392 Ancsin Marek Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
2 230022022 Bajak Mateusz ZSP Nr 1 Praszka PL
3 220012793 Baláš Martin Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
4 230023354 Bałazińska Weronika Rada Rodziców przy Zespole Szkół Nr 3 w Pabianicach Pabianice PL
5 210022878 Balážová Dominika Gymnázium Tornaľa SK
6 210024492 Balážová Martina Obchodná Akadémia Bratislava SK
7 210024761 Balážová Zuzana Gymnázium Tornaľa SK
8 220017877 Bártíková Dagmar Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183 Milevsko CZ
9 220017562 Bělohlavová Kateřina Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
10 210022589 Belušková Laura Gymnázium a ZŠ sv. Mikuláša Prešov SK
11 220018067 Beneš Vítězslav Gymnázium Kolín CZ
12 260008677 Bernad Peter Dvojezična srednja šola Lendava Lendava - Lendva SI
13 260010277 Bernard Rebeka Dvojezična srednja šola Lendava Lendava - Lendva SI
14 210024940 Betáková Tatiana Obchodná akadémia Hlohovec SK
15 230023140 Błasiak Katarzyna I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Mikołów PL
16 230022583 Błaszczyk Michał Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
17 210021805 Bocko Stanislav Gymnázium Medzilaborce SK
18 210025134 Boguská Lívia OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
19 210024349 Bors Pavol Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
20 220016441 Brouček František Integrovaná střední škola technická a ekonomická, příspěvková organizace Sokolov CZ
21 210022584 Brunari Adam Gymnázium a ZŠ sv. Mikuláša Prešov SK
22 210008360 Bytčanek Peter Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana Čadca SK
23 220019241 Cigánek Pavel Gymnázium Valašské Klobouky Valašské Klobouky CZ
24 210025051 Csáky Mátyás Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho Šahy SK
25 210024390 Csémi Robert Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
26 210024357 Csicsay Krisztina Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
27 240005555 Csigó Bianka Széchenyi István Gimnázium Sopron HU
28 210021799 Cudráková Simona Gymnázium Turzovka SK
29 210026112 Czuczor Júlia Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
30 220017381 Čala Adam Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
31 210024887 Čavojecová Rebeka Obchodná akadémia Levice SK
32 210025137 Demková Miroslava OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
33 240005586 Dombovári Eszter KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
34 220010432 Dostálová Vlasta Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
35 220007834 Drábek Luboš Gymnázium, Masarykovo náměstí 8, Šumperk Šumperk CZ
36 210021807 Drobot Tomáš Gymnázium Medzilaborce SK
37 230022580 Dubil Kamil Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
38 210022879 Ďuriška Róbert Gymnázium Tornaľa SK
39 210024352 Fábik Szimóna Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
40 210024354 Farkasová Orsolya Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
41 260010280 Feher Mátyás Dvojezična srednja šola Lendava Lendava - Lendva SI
42 240004869 Fejes Bence KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
43 210026078 Fejková Lenka OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
44 210024355 Feketeová Dóra Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
45 210026079 Ficík Richard OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
46 220011409 Fizková Karolína Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ
47 220018395 Fojtášek Adam Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
48 210026111 Foldes Csilla Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
49 240005587 Forgó Máté KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
50 210021804 Fufaľ Martin Gymnázium Medzilaborce SK
51 240005581 Fuksz Réka KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
52 240005548 Fülöp Czékus Szent Margit Gimnázium Budapest HU
53 210026486 Gajdicová Kristína Stredná odborná škola obchodu a služieb Čadca SK
54 240005579 Galambos Sándor KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
55 240004876 Genedics Délia KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
56 220017697 Glogarová Nikola Střední škola společného stravování,Ostrava-Hrabůvka,příspěvková organizace Ostrava - Hrabůvka CZ
57 210022585 Goboňa Tomáš Gymnázium a ZŠ sv. Mikuláša Prešov SK
58 210022874 Győrfiová Barbara Gymnázium Tornaľa SK
59 240005259 Haász Petra KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
60 220019030 Hapka Haštal Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
61 220018291 Harčár Jiří Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace Ostrava - Moravská Ostrava CZ
62 210025708 Harman Martin Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce SK
63 210025889 Hebertová Viktória Obchodná akadémia Levice SK
64 240005255 Heszler Boldizsár KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
65 220015850 Hlawiczková Nikola Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
66 260011032 Hozjan Mišel Dvojezična srednja šola Lendava Lendava - Lendva SI
67 220019032 Hradil Václav Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
68 220016764 Hrdina Pavel Václav Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183 Milevsko CZ
69 210024519 Hrubjáková Veronika Gymnázium Pavla Horova Michalovce SK
70 220010435 Hrušová Martina Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
71 210025005 Hudecová Lesana Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica SK
72 220016217 Charoušková Eliška Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, příspěvková organizace Hustopeče CZ
73 230022581 Chilczuk Grzegorz Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
74 230016908 Cholewińska Anna Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
75 240004888 Jackel Ferdinánd Széchenyi István Gimnázium Sopron HU
76 210025833 Jajcajová Simona Obchodná Akadémia Bratislava SK
77 210018494 Jakab Sándor Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho Šahy SK
78 260003547 Jakoša Aleš DOŠ Prosenjakovci - KÁI, Pártosfalva Prosenjakovci SI
79 210024340 Jakubik-Magerovský Maroš Gymnázium Medzilaborce SK
80 210024356 Jakusová Karina Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
81 230023635 Janota Oliwia IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
82 220018912 Jirásko Štěpán Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
83 210022472 Jopeková Andrea OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
84 240004918 Júlia Fütyű Szent Margit Gimnázium Budapest HU
85 220010444 Kacafírková Kristýna SRPŠ při Gymnáziu Rumburk Rumburk CZ
86 230022266 Kaliniczenko Anastazja VI Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
87 210025701 Kandová Nikola Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce SK
88 220008350 Káninská Eva Gymnázium Kolín CZ
89 210024353 Kántorová Veronika Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
90 230022275 Kapturski Alexander VI Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
91 220012535 Karafiátová Iva Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
92 240005573 Karkusz Kitti Karolina KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
93 230023840 Karpowicz Piotr VI Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
94 210026393 Kasanická Alžbeta Evanjelická spojená škola Liptovský Mikuláš SK
95 210025700 Keilová Laurencia Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce SK
96 240005580 Kiss Carmen Alexandra KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
97 210024880 Kocianová Angelika Obchodná akadémia Levice SK
98 240004880 Kocsis Enikő Széchenyi István Gimnázium Sopron HU
99 220016912 Kočí Michal Gymnázium Kolín CZ
100 210026169 Kochanová Lucia Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
101 210026109 Koláriková Veronika Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
102 220017704 Kolomiiets Ievgeniia Nadační fond Střední školy obchodní České Budějovice CZ
103 210026483 Komínová Michaela Stredná odborná škola obchodu a služieb Čadca SK
104 210024511 Korený Dominik Gymnázium Turzovka SK
105 260008573 KOŠENINA Tjaša I. GIMNAZIJA V CELJU CELJE SI
106 220010445 Kozáková Tereza SRPŠ při Gymnáziu Rumburk Rumburk CZ
107 210022471 Krídla Jaroslav OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
108 210017934 Krupa Patrik Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
109 230023838 Krupka Arkadiusz VI Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
110 220017606 Kryštofová Karolína Gymnázium Uherské Hradiště Uherské Hradiště CZ
111 210017607 Kubala Jakub Gymnázium Turzovka SK
112 210021798 Kubalová Monika Gymnázium Turzovka SK
113 210026493 Kubalová Kristína Stredná odborná škola obchodu a služieb Čadca SK
114 220016777 Kubík Jiří Gymnázium Praha 2 CZ
115 210026484 Kubla Samuel Stredná odborná škola obchodu a služieb Čadca SK
116 210024339 Kucer Gabriel Gymnázium Medzilaborce SK
117 240005585 Kucsera Kristóf KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
118 220011407 Kučný Jaromír Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ
119 210022470 Kuchár František OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
120 210021796 Kuchárik Jozef Gymnázium Turzovka SK
121 220018074 Kvasničková Romana Gymnázium Kolín CZ
122 210022875 Kvetková Gabriela Gymnázium Tornaľa SK
123 220010083 Kyselová Anna Česko-anglické gymnázium České Budějovice CZ
124 240005258 Laczkó Erika KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
125 210026457 Lachká Miroslava Gymnázium Košice-Sever SK
126 210026398 Lajčáková Stanislava Evanjelická spojená škola Liptovský Mikuláš SK
127 220010892 Laštůvková Natálie Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
128 210025856 Lebedová Viktória Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce SK
129 210026456 Lenárt Patrik Gymnázium Košice-Sever SK
130 220017379 Lisková Kateřina Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
131 210025710 Liskovská Michaela Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce SK
132 210025859 Liskovská Dominika Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce SK
133 210024225 Lučkanič Peter Gymnázium Medzilaborce SK
134 210025419 Lučkaničová Katarína Gymnázium Medzilaborce SK
135 230023795 Mądra Barbara Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
136 210026110 Magyaricsová Vanessa Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
137 220019243 Machů Andrea Gymnázium Valašské Klobouky Valašské Klobouky CZ
138 240005584 Manga Tamás KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
139 230020675 Marek Ewa Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych Trzciana PL
140 210024760 Martinková Lucia Gymnázium Tornaľa SK
141 220008333 MARVANOVÁ Sabina Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
142 210023073 Mátis Márk Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
143 210018616 Matlák Tibor Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
144 230022020 Matuszczyk Bartosz ZSP Nr 1 Praszka PL
145 210022825 Matuš Ján Obchodná akadémia Levice SK
146 240004062 Mihály Nándor Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium Mosonmagyaróvár HU
147 220019021 Milaberská Kateřina Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
148 210024548 Mitterová Zuzana Evanjelické gymnázium Tisovec SK
149 210022475 Molokáčová Dominika OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
150 220015588 Murić Denis Gymnázium a střední odborná škola Chodov Chodov CZ
151 210025861 Murníková Dominika Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce SK
152 230020081 Napiórkowski Mateusz Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
153 210025693 Nazarej Rastislav Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce SK
154 210026495 Nemcová Alžbeta Stredná odborná škola obchodu a služieb Čadca SK
155 210026794 Nepšinská Silvia Gymnázium Jura Hronca (Spojená škola) Bratislava-Ružinov SK
156 220010453 Nešpůrek Petr Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
157 210008707 Netíková Anna Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
158 240004879 Nmar Fatima Klaudia Széchenyi István Gimnázium Sopron HU
159 210026518 Novák Michal Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
160 210024406 Novosad Ivan Stredná priemyselná škola Levice SK
161 210019569 Opálková Nikola Obchodná Akadémia Trnava SK
162 210025135 Orlík Patrik OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
163 210025802 Pagáčová Lenka Obchodná akadémia Hlohovec SK
164 230023359 Partyka Arkadiusz Rada Rodziców przy Zespole Szkół Nr 3 w Pabianicach Pabianice PL
165 210024881 Pastorok Patrik Obchodná akadémia Levice SK
166 210021811 Pásztor Adam Klub ŽAS Veľké Kapušany SK
167 220010085 Paštiková Alice Česko-anglické gymnázium České Budějovice CZ
168 220013231 Paukovič Matouš Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
169 210023059 Pavluvčík Dušan Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
170 210026136 Pejchalová Lenka Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
171 220015589 Pezl David Gymnázium a střední odborná škola Chodov Chodov CZ
172 210026838 Pilňan Branislav Gymnázium Jura Hronca (Spojená škola) Bratislava-Ružinov SK
173 210026211 Pira Marko Gymnázium Medzilaborce SK
174 210025414 Piroš Miroslav Gymnázium Medzilaborce SK
175 210018167 Pogády Patrik Obchodná akadémia Hlohovec SK
176 210024878 Prísažný Michal Obchodná akadémia Levice SK
177 220017874 Přibylová Monika Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183 Milevsko CZ
178 210026209 Puterová Nikola Obchodná Akadémia Trnava SK
179 220002565 RAHM MICHAL Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
180 220002566 RAHM JAN Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
181 210025798 Renčík Martin SOŠ automobilová Košice-Juh SK
182 210025709 Roško Ján Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce SK
183 240004889 Rozs Richárd Széchenyi István Gimnázium Sopron HU
184 210025837 Rudinský Martin Gymnázium Turzovka SK
185 220018129 Rutteová Eliška Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
186 210025918 Sabo Radoslav Obchodná akadémia Levice SK
187 210022823 Sádovská Veronika Obchodná akadémia Levice SK
188 210025707 Sejna Tomáš Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce SK
189 220010213 SHÁNĚL Zdeněk Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
190 230020662 Sheremeta Liana Zespół Szkół Ekonomicznych Opole PL
191 240005250 Schmidt László KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
192 240005574 Schweininger Ferenc KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
193 210022396 Silná Natália Obchodná akadémia Hlohovec SK
194 210021795 Sobčák Dominik Gymnázium Turzovka SK
195 220015860 Somerlík Jakub Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
196 210025694 Soták Miroslav Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce SK
197 210023064 Staňa Richard Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
198 210025056 Stankoviansky Patrik Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
199 220017870 Svaták Ladislav Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
200 240004872 Szeles Barbara KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
201 240005257 Szilárd Krisztián KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
202 210022781 Szrsen Csilla Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho Šahy SK
203 210024742 Šarlák Erik Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana Čadca SK
204 220018727 Šmíd Ondřej Gymnázium Chomutov CZ
205 210008643 Šofranková Darina Gymnázium a ZŠ sv. Mikuláša Prešov SK
206 210024763 Štuller Jakub Gymnázium Tornaľa SK
207 220014343 Šudomová Kristýna Gymnázium Valašské Klobouky Valašské Klobouky CZ
208 210024642 Švikruha Peter Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
209 220016566 Tatýrek Lukáš Střední Průmyslová Škola Vsetín CZ
210 210011373 Tepalová Klaudia Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK
211 220017975 Till Paul Hugh Gymnázium Beskydy Mountain Academy Frýdlant nad Ostravicí CZ
212 210023054 Tkáč Matúš Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
213 240005583 Toma Ferenc KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
214 210026510 Tomáš Ondrej Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
215 240004873 Török Tamás KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
216 210024879 Tóth Tomáš Obchodná akadémia Levice SK
217 240005251 Trencsényi Márk KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
218 210022824 Trhanová Monika Obchodná akadémia Levice SK
219 220012536 Trusina Filip Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
220 220010041 Tržil Mirek Česko-anglické gymnázium České Budějovice CZ
221 210024645 Vaculčiaková Silvia Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
222 210022065 Vágovičová Michaela Obchodná Akadémia Trnava SK
223 240005253 Vajdai Dániel KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
224 210026075 Valkovičová Barbora Obchodná akadémia Levice SK
225 210022880 Varga Róbert Gymnázium Tornaľa SK
226 210017606 Vavrica Filip Gymnázium Turzovka SK
227 210026080 Veľas Matej OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
228 210026137 Vičanová Timea Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
229 210024558 Vidovič Martin Obchodná Akadémia Trnava SK
230 220008417 VLACH Antonín Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
231 230023807 Wójcik Katarzyna Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
232 230022660 Woszczyna Paulina VI Liceum Ogólnokształcące Szczecin PL
233 230023212 Zabłocki Mateusz Zespół Szkół Ekonomicznych Opole PL
234 220019235 Zagorová Miroslava Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace Ostrava - Moravská Ostrava CZ
235 220018725 Zapletal Kryštof Gymnázium Chomutov CZ
236 230023906 ZBLEWSKA MARTYNA Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL
237 210024738 Zbončáková Tatiana Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana Čadca SK
238 210021803 Zdibák Zoltán Klub ŽAS Veľké Kapušany SK
239 230023139 Żur Paweł I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Mikołów PL
240 220010077 Žufan Petr Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Brno CZ
241 700015621 Евстратов Дмитрий МБОУ БГО Борисоглебская СОШ №4 Борисоглебск RU
242 700001455 Журавлева Анна ГБОУ СОШ №585 Санкт-Петербург RU
243 700019512 Коробов Никита Академический колледж ВГУЭС Владивосток RU
244 700020361 Мартынов Илья Академический колледж ВГУЭС Владивосток RU
245 700013613 Митрофанов Сергей МОУ СОШ Амурская обл. Сковородинский р-он, село Невер село Невер RU
246 700022495 Мичурина Марина Академический колледж ВГУЭС Владивосток RU
247 700022556 Румянцева Влада Академический колледж ВГУЭС Владивосток RU
248 700022493 Сесекина Арина Академический колледж ВГУЭС Владивосток RU
249 700021975 Таланова Валерия МОУ СОШ № 5 Ржев RU
250 700006435 Хаирова Нурдина МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
251 700015425 Шапошников Максим Академический колледж ВГУЭС Владивосток RU

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk