Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati natjecanja A godišta 13/14

Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 13/14

Ova tablica prikazuje imena učenika koji su postigli 100 postotnu uspješnost u rješavanju kruga A natjecanja, prikazana po abecedi.


Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 13/14

02 - MLAĐI SREDNJOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 230023701 Adamczyk Monika Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL
2 210024638 Adamčák Andrej Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
3 210026146 Baťková Mária Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
4 220018837 Bazel Adam Základní škola Zlín - Štípa CZ
5 260007304 Beltram Vitja OŠ VALENTINA VODNIKA Ljubljana SI
6 220017656 Blahová Karolína ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
7 210015075 Blehová Alexandra Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK
8 230021159 Boczula Emilia Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
9 220012950 Bodláková Karolina Občanské sdružení při Gymnáziu České Budějovice CZ
10 220019281 Boková Ivana Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
11 220013407 Boukalová Anna Gymnázium 8leté Mladá Boleslav CZ
12 210026571 Budzáková Viktória Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
13 210021917 Cabanová Laura Základná škola s materskou školou Kalinovo SK
14 230023329 CIESIELSKI MARCIN Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
15 260006898 CINGL Nina OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
16 230021136 Czajkowska Agata Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
17 220019211 Doleček Vojtěch Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
18 230023440 Dudek Wiktoria GIMNAZJUM PUBLICZNE W STĘŻYCY STĘŻYCA PL
19 230023697 Durmaj Kamila Gimnazjum im. R. Rembielińskich Krośniewice PL
20 220018884 Faltínová Pavlína Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
21 220019040 Fekarová Kristýna ZŠ Komenského Odry CZ
22 210026345 Fiľo Michal Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
23 230021137 Fleszar Weronika Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
24 220015871 Formanová Anna Gymnázium, SOŠ a VOŠ,Nový Bydžov Nový Bydžov CZ
25 230023860 Frankiewicz Kornelia Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
26 240005575 Fülöp Máté KEMPELEN FARKAS KÖZÉPISKOLA KOMÁROM HU
27 260007357 Gajšek Klara Oš Trbovlje Trbovlje SI
28 230018456 Góra Magdalena ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH IM. ZBIGNIEWA HERBERTA SŁUBICE PL
29 230023554 Gryz Jakub Szkoła Podstawowa nr 8 im.Janusza Kusocińskiego Czechowice-Dziedzice PL
30 260008715 Gubanc Gal Oš Vodice Vodice SI
31 210010000 Gužíková Žaneta Základná Škola Oščadnica SK
32 260011117 Hafner Sara Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
33 220012913 Hošek Martin Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
34 260008669 HRIBERNIK Klara OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
35 220011416 Hruška Tomáš Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ
36 220016699 Chladilová Zuzana Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
37 230016906 Cholewiński Paweł Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
38 210025185 Janáčová Nikola Základná Škola Oščadnica SK
39 210017476 Jarošová Laura Základná Škola Oščadnica SK
40 210009996 Jašurek Peter Základná Škola Oščadnica SK
41 260011113 Jerman Polona Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
42 220019296 Jurášek Vojtěch Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, p.o. Hlučín CZ
43 210024697 Kajánek Denis Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana Čadca SK
44 230023634 KĄKOLEWSKA PAULINA Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL
45 230023633 KAMIŃSKA DOMINIKA Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL
46 260011360 Kavčič Patricija Druga osnovna šola Slovenj Gradec Slovenj Gradec SI
47 220013123 Kejda David Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
48 210018957 Klementová Natália Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK
49 220008432 Klimešová Kateřina ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
50 210026212 Kocan Stanislav Gymnázium Medzilaborce SK
51 260010055 Kodrič Sara Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane SI
52 260007083 Kogovšek Žan Oš Miška Kranjca Ljubljana Ljubljana SI
53 210026513 Kolačkovská Alexandra Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
54 260010860 KOPRIVA Sara OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
55 220018603 Krampotová Lucie Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ
56 230023566 Kraszkiewicz Agnieszka Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Dąbrowskiej Ostrzeszów PL
57 260006896 KROFLIČ Žan OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
58 260010075 Krupenko Katjuša Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
59 210017932 Krutel Jozef Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
60 220019303 Kubíková Kateřina Gymnázium Praha 2 CZ
61 210021759 Kučáková Zdenka Základná Škola Oščadnica SK
62 210025186 Kučáková Natália Základná Škola Oščadnica SK
63 210025187 Kučáková Valéria Základná Škola Oščadnica SK
64 210026433 Lušňákova Aneta Základná Škola Oščadnica SK
65 210011188 Lušňáková Patrícia Základná Škola Oščadnica SK
66 210021767 Lušňáková Miriam Základná Škola Oščadnica SK
67 220016625 Macková Kateřina Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
68 210021964 Malá Lucia Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK
69 230023325 MAŁECKA KINGA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
70 230023422 Malinowski Kacper GIMNAZJUM PUBLICZNE W STĘŻYCY STĘŻYCA PL
71 220015870 Marková Lucie ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
72 230023428 Micek Natalia GIMNAZJUM PUBLICZNE W STĘŻYCY STĘŻYCA PL
73 230023862 Miotła Greta Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
74 220008433 Mislerová Kristýna ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
75 210025835 Mitková Natália Gymnázium Turzovka SK
76 260007821 Močnik 9.a Tamara OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
77 220019210 Novotný Matěj Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
78 220019025 Oplt Filip Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
79 220015889 Pacík Pavel Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, p.o. Hlučín CZ
80 210009999 Padychová Ivana Základná Škola Oščadnica SK
81 260010574 Pančur Janja Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
82 240005618 Papp Márk Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
83 210009995 Pavlinová Dominika Základná Škola Oščadnica SK
84 230023433 Pawelec Wojciech GIMNAZJUM PUBLICZNE W STĘŻYCY STĘŻYCA PL
85 260010077 Piščanec Anže Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
86 260011014 Pivk Matevž Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
87 220014084 Pleyer Martin Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, příspěvková organizace Hustopeče CZ
88 220018666 Pochop Jiří ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
89 220014085 Poláková Sylva Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, příspěvková organizace Hustopeče CZ
90 230022013 Polaszek Bartosz Szkoła Podstawowa nr 8 im.Janusza Kusocińskiego Czechowice-Dziedzice PL
91 220019041 Prchalová Eliška SRPŠ Slezského gymnázia Opava Opava CZ
92 220016682 Prokopec David Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
93 220016619 Přibylová Veronika Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
94 260011114 Ptičar Andraž Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
95 260011004 Razingar Janja Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
96 220018995 Rolenc Tomáš Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
97 260010835 Rozman Vito Oš Miška Kranjca Ljubljana Ljubljana SI
98 260010076 Rupnik Nina Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
99 230023445 Rybicki Łukasz GIMNAZJUM PUBLICZNE W STĘŻYCY STĘŻYCA PL
100 230023704 Rybojad Jan Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im.I.J.Paderewskiego Lublin PL
101 210026719 Sabol Vojtech Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač SK
102 220014496 Schlaichert Marek Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
103 230023753 Smaruj Paulina Gimnazjum im. Bolesława Chrobrego w Łubowie Łubowo PL
104 210017481 Sobčáková Laura Základná Škola Oščadnica SK
105 210026213 Sopko Pavol Gymnázium Medzilaborce SK
106 210025836 Srničková Natália Gymnázium Turzovka SK
107 210026431 Stasinka Matej Základná Škola Oščadnica SK
108 230020950 Stec Tomasz Gimnazjum Nr 2 W Stalowej Woli Stalowa Wola PL
109 230023698 Stokfisz Martyna Gimnazjum im. R. Rembielińskich Krośniewice PL
110 230023730 Stramska Wiktoria Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
111 260006897 STRNAD Mihael OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
112 220012798 Svatáková Jana Gymnázium Žamberk Žamberk CZ
113 240005323 Szekeres Dora Széchenyi István Gimnázium Sopron HU
114 240002990 Szigeti Sára Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
115 210011173 Škripková Michaela Základná Škola Oščadnica SK
116 260011005 Šuštaršič Zala Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
117 210024639 Švantner Daniel Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
118 230023871 Tracz Joanna Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
119 230023909 Twardak Janusz Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
120 230023861 Urbaniak Julia Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
121 260010567 Uršič Tadej OŠ Preserje pri Radomljah Radomlje SI
122 260011006 Urukalo Žiga Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
123 220016610 Vejražka Petr Gymnázium 8leté Mladá Boleslav CZ
124 220018694 Vejvoda Miroslav Gymnázium, SOŠ a VOŠ,Nový Bydžov Nový Bydžov CZ
125 260010276 Virant Marcel Dvojezična srednja šola Lendava Lendava - Lendva SI
126 210011171 Vojtušová Lenka Základná Škola Oščadnica SK
127 230023438 Wąsowska Aleksandra GIMNAZJUM PUBLICZNE W STĘŻYCY STĘŻYCA PL
128 230023426 Włodarczyk Katarzyna GIMNAZJUM PUBLICZNE W STĘŻYCY STĘŻYCA PL
129 230023427 Włodarczyk Natalia GIMNAZJUM PUBLICZNE W STĘŻYCY STĘŻYCA PL
130 230023402 Wolniewicz Mateusz Publiczne Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek Częstochowa PL
131 260006901 ZAVŠEK Klementina OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
132 210026720 Zemko Marek Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač SK
133 220015869 Zumrová Dominika ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
134 700022137 Белов Никита МКОУ "Каменская СОШ№1 им. В.П.Захарченко" п.Каменка Воронежской области RU
135 700013605 Варфоломеева Виктория МОУ СОШ Амурская обл. Сковородинский р-он, село Невер село Невер RU
136 700013614 Дударев Евгений МОУ СОШ Амурская обл. Сковородинский р-он, село Невер село Невер RU
137 700015709 Иевкова Влада МБОУ СОШ №1 Волжский RU
138 700013616 Козлов Денис МОУ СОШ Амурская обл. Сковородинский р-он, село Невер село Невер RU
139 700022791 Костренева Любовь МОУ СОШ Амурская обл. Сковородинский р-он, село Невер село Невер RU
140 700013555 Костяев Владимир МОУ СОШ Амурская обл. Сковородинский р-он, село Невер село Невер RU
141 700016061 Ляшенко Дарья Лицей 33 Батайск RU
142 700018865 Пинтусова Александра МАОУ Чигиринская СОШ Чигири RU
143 700021887 Плотникова Анна Лицей 33 Батайск RU
144 700022023 Редькова Дарья МОУ СОШ № 5 Ржев RU
145 700013594 Сиренко Любовь МОУ СОШ Амурская обл. Сковородинский р-он, село Невер село Невер RU
146 700013603 Филипчук Евгения МОУ СОШ Амурская обл. Сковородинский р-он, село Невер село Невер RU
147 700022507 Фролова Екатерина Академический колледж ВГУЭС Владивосток RU

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk