Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati natjecanja A godišta 13/14

Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 13/14

Ova tablica prikazuje imena učenika koji su postigli 100 postotnu uspješnost u rješavanju kruga A natjecanja, prikazana po abecedi.


Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 13/14

03 - STARIJI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 220017595 Altrichterová Veronika Základní Škola Jihlava CZ
2 220015770 Ambrůzová Kateřina Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
3 230023275 ANDREE BARTŁOMIEJ Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
4 220018861 Andrlová Kateřina Základní škola Žamberk, Nádražní 743 Žamberk CZ
5 240005230 Bánstik Eszter Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
6 230023384 Baraniecka Karolina Szkoła Podstawowa Nr 2 Ostrzeszów PL
7 240005236 Barna Emese Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
8 260010328 Barrile Saša OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
9 230021836 Bartnicki Kacper Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
10 260008936 Baš 8.c Lorena OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
11 230023361 Becela Wojciech Gimnazjum nr 9 Leszno PL
12 260011422 Beden Nika OŠ Preserje pri Radomljah Radomlje SI
13 230023409 Będkowska Julia Publiczne Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek Częstochowa PL
14 220016118 Bednárik Lukáš Základní Škola Jihlava CZ
15 260010062 Belec Špela Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane SI
16 220018824 Bělovský Tomáš Základní škola Zlín - Štípa CZ
17 260011152 Bergant Gašper OŠ Dravlje Ljubljana SI
18 220016389 Bierská Adéla Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ
19 240005244 Bíró Boglárka Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
20 260010310 Bokal 7.b Lea Eva OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
21 240005508 Bokor Krisztián Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
22 260010329 Boštjančič Alja OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
23 210013663 Brťková Bianka Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
24 230023404 Bryzik Michał Publiczne Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek Częstochowa PL
25 220013077 Buba Franciszek ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
26 230023749 Buczkowska Weronika Gimnazjum im. Bolesława Chrobrego w Łubowie Łubowo PL
27 230023311 BYLICKI JAN Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
28 220013072 Byrtus Jolanta ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
29 230021155 Centkiewicz Jakub Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
30 260009982 Cestnik Špela Oš Trbovlje Trbovlje SI
31 210012341 Cinová Tatiana Základná Škola Nitra SK
32 260011122 Ćirović Tjaša Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
33 240005505 Cserfalvi Erik Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
34 210026834 Cyprianová Anna Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne SK
35 220015576 Čáp Johan Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
36 260010060 Čelan Simon Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane SI
37 210026174 Černáková Anna Mária Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
38 210026450 Danko Miroslav Základná škola s materskou školou Hriňová SK
39 260010327 Derenčin Jana OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
40 230023363 Domańska Adrianna Gimnazjum nr 9 Leszno PL
41 230023403 Dudek Jakub Publiczne Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek Częstochowa PL
42 220017350 Fiala Jan Základní škola Žamberk, Nádražní 743 Žamberk CZ
43 210006054 Fiebig Alan-Jozef Základná Škola Nitra SK
44 230023626 GĄDEK WERONIKA Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL
45 230023378 Gajdemska Nicola Gimnazjum nr 9 Leszno PL
46 210025322 Gajdošíková Ivana Základna Škola Bytča SK
47 230017815 Galas Marcin Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
48 250002724 Glogar Lovro OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB HR
49 230023412 Golachowska Zofia Publiczne Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek Częstochowa PL
50 260011494 Gril Kaja Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
51 260010243 Gubanec Hančič Ema Oš Vodice Vodice SI
52 230023418 Gworys Grzegorz Publiczne Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek Częstochowa PL
53 230023911 Hajdamowicz Natalia Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
54 210017635 Hasák Jakub Základná škola Pavla Horova Michalovce SK
55 240004897 Havai András Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
56 230020491 HERMAN WIKTORIA ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
57 220016221 Hovězák Filip Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, příspěvková organizace Hustopeče CZ
58 210026281 Hrmo Matej Gymnázium Párovská 1 Nitra SK
59 220016918 Hukalová Tereza Gymnázium Kolín CZ
60 230023362 Chwaliszewski Adam Gimnazjum nr 9 Leszno PL
61 230023366 Jankowski Dominik Gimnazjum nr 9 Leszno PL
62 260008666 JELOVŠEK Janja OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
63 260011112 Jerič 8.c Sara OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
64 260010341 Jerman Pia Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
65 260010305 Jurca 7.b Maja OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
66 210026404 Kaduc Jakub Gymnázium Svätého Františka z Assisi Žilina SK
67 220019279 Kalábková Ladislava Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, Mikulčice 555 CZ
68 230023114 Kania Michalina Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń PL
69 220018298 Kasalová Růžena Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
70 220013140 Kejda Veronica Nicole Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
71 240004901 Kiss Dominik Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
72 210024866 Kiššová Kristína Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK
73 240003535 KLEIN ÁBEL Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
74 230023209 Kocyan Magdalena Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń PL
75 220018346 Kodadová Julie Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
76 260011413 Kogovšek Marcel OŠ Preserje pri Radomljah Radomlje SI
77 260010057 Kohne Erik Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane SI
78 230021767 Kołtun Paweł Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów PL
79 260011007 Komac Julija Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
80 260008947 Kosem 8.c Peter OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
81 260009956 Kostanjšek Katrin Oš Miška Kranjca Ljubljana Ljubljana SI
82 260007825 Kos 9.b Maruša OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
83 240004898 Kovács Kristóf Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
84 210026106 Kovácsová Miriam Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK
85 220018631 Kozák Matouš Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
86 210026285 Královič Tomáš Gymnázium Párovská 1 Nitra SK
87 260011012 Krstov Ana Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
88 230023628 KUBIAK JAGODA Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL
89 220017347 Kuklík Lukáš Základní škola Žamberk, Nádražní 743 Žamberk CZ
90 230023747 Kulecki Ryszard Gimnazjum im. Bolesława Chrobrego w Łubowie Łubowo PL
91 220013073 Kulig Karolina Maria ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
92 230023406 Kulski Jakub Publiczne Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek Częstochowa PL
93 230023630 KWASIGROCH ANNA Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL
94 260010564 Lap Patricija OŠ Preserje pri Radomljah Radomlje SI
95 220010805 Leová Anna ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
96 220017349 Lepinová Nela Základní škola Žamberk, Nádražní 743 Žamberk CZ
97 240005247 Lestyán Kornél Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
98 260010238 Letnar Ema Oš Vodice Vodice SI
99 220018103 Limbergová Hana Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
100 230023113 Lipowczan Zofia Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń PL
101 210013658 Lukáč Samuel Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
102 230023331 MACIŃSKI WOJCIECH Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
103 220013084 Madzia Karolina ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
104 220018828 Machalová Viktorie Základní škola Zlín - Štípa CZ
105 210011189 Majáková Magdaléna Základná Škola Oščadnica SK
106 210024864 Malá Viera Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK
107 210022303 Malatincová Daniela Základná škola v Kriváni Kriváň SK
108 230020493 MALEC ŻANETA ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
109 260011010 Mali Tim Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
110 220012934 Mannerová Kristýna Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
111 230020891 Marczak Małgorzata Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
112 210026289 Marčeková Michaela Gymnázium Párovská 1 Nitra SK
113 210026411 Marec Matúš Gymnázium Svätého Františka z Assisi Žilina SK
114 230023368 Markowska Kinga Gimnazjum nr 9 Leszno PL
115 260010854 Marovt Tit Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane SI
116 230023108 Maziarz Paulina Zespół Szkół w Hucie Krzeszowskiej Harasiuki PL
117 260010235 Merše Jakob Oš Vodice Vodice SI
118 210017480 Mészáosová Karla Základná Škola Oščadnica SK
119 260011128 Mežnar Urban Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
120 210026651 Mikula Matej Gymnázium Púchov SK
121 260010074 Mirtič Dolenec Domen Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
122 210026441 Mitterová Kristína Základná škola s materskou školou Hriňová SK
123 240005035 Mizsei Dorina Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
124 260010825 Mlinšek Julij Mathema Ljubljana SI
125 210021761 Mlynarčíková Frederika Základná Škola Oščadnica SK
126 210022345 Molčanová Alexandra Gymnázium, SNP 607, Dobšiná Dobšiná SK
127 240004896 Molnár Emese Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
128 220018676 Musil Petr Základní Škola Jihlava CZ
129 240005507 Nagy Milán Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
130 220015999 Němcová Jana Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
131 220018825 Němeček Vít Základní škola Zlín - Štípa CZ
132 240005248 Nikolicza Amanda Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
133 230023233 Pankalla Aleksandra Szkoła Podstawowa Nr 2 Ostrzeszów PL
134 240005233 Pásztor Blanka Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
135 210026105 Pavlík Patrik Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK
136 230021766 Pawelczyk Andrzej Gimnazjum Nr 3 Katowice PL
137 230023396 Pierucka Natalia Szkoła Podstawowa Nr 2 Ostrzeszów PL
138 260010344 Planinc Žan Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
139 260011131 Planinc Žiga Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
140 260010141 Planko Iva II. OŠ Celje Celje SI
141 230022051 Płomińska Zuzanna Prywatna Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum Piotrków Trybunalski PL
142 220016902 Pluščenková Klára Česko-anglické gymnázium České Budějovice CZ
143 260010300 Podgoršek 7.c Aleksandra OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
144 210026449 Pohorelec Martin Základná škola s materskou školou Hriňová SK
145 220018102 Pospěchová Eliška Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
146 260006694 Poštuvan Tim Mathema Ljubljana SI
147 260010058 Prah Urban Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane SI
148 230024014 Prochorski Szymon Społeczne Gimnazjum Nr 2 Poznań PL
149 220015583 Prokešová Jana Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
150 260008788 Pugelj Larisa OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
151 260010269 Pugelj Tadeja OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
152 260005226 Pušnik Nika Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
153 230023420 Pyrchla Barbara Publiczne Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek Częstochowa PL
154 230020496 RACZYŃSKI KACPER ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
155 230023411 Rakowska Zuzanna Publiczne Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek Częstochowa PL
156 230023825 Rawluk Anna Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
157 220018675 Rázl Vojtěch Základní Škola Jihlava CZ
158 240004895 Rónai Miklós Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
159 210026294 Rošková Simona Gymnázium Párovská 1 Nitra SK
160 260010240 Rudolf Eva Oš Vodice Vodice SI
161 240005512 Ruskó Gergő Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
162 210013674 Rusnák Filip Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
163 240005030 Sárkány Fanni Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
164 220013086 Seifert Damian ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
165 240005506 Sepa Levente Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
166 220018677 Schejbal Vojtěch Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
167 210025928 Schvarzbacherová Karin Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
168 230019911 Siedlecka Natalia Doza sp. z o.o. Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 38 z oddziałami integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej Warszawa PL
169 230023115 Sikora Joanna Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń PL
170 230023487 Skatulski Kacper Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
171 260008945 Skubic 8.c Andreja OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
172 210018424 Smolka Michal ZÁKLADNÁ ŠKOLA OŠČADNICA - ÚSTREDIE OŠČADNICA SK
173 220018674 Smrčková Marcela Základní Škola Jihlava CZ
174 260006691 Smrkolj Vladimir Mathema Ljubljana SI
175 210026432 Sobčák Jozef Základná Škola Oščadnica SK
176 230023382 Stachowska Magdalena Gimnazjum nr 9 Leszno PL
177 260011125 Strle Maja Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
178 230023375 Sworowska Angelika Gimnazjum nr 9 Leszno PL
179 240004444 Szigeti Eszter Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
180 230023507 Szkudlarek Weronika Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
181 230021839 Szkwarkowska Oliwia Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
182 210017313 Szűcsová Bernadett Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK
183 220018684 Šamko Martin Základní Škola Jihlava CZ
184 220015987 Šanderová Monika Základní Škola Jihlava CZ
185 260010237 Šijanec Ana Oš Vodice Vodice SI
186 260008668 ŠKOBERNE Nastja OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
187 260011133 Šorn Žaklin Lina Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
188 260008403 Šrajer Štraus Jona Lara OŠ VALENTINA VODNIKA Ljubljana SI
189 210026299 Šucha Adam Gymnázium Párovská 1 Nitra SK
190 260010342 Šuštar Jerca Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
191 260011412 Šuštar Mihaela OŠ Preserje pri Radomljah Radomlje SI
192 210026451 Tanevský Ivan Základná škola s materskou školou Hriňová SK
193 260011303 Tavčar Nace Oš Vodice Vodice SI
194 600004791 TIRIBA ALEXIA SCOALA CU CLASELE I-VIII "G.D.TEUTSCH" AGNITA AGNITA RO
195 210026300 Tódová Tereza Gymnázium Párovská 1 Nitra SK
196 260008787 Tomažič Nina OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
197 230023385 Tomelka Dariusz Gimnazjum nr 9 Leszno PL
198 260010268 Tomšič Nejc OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
199 240004899 Tóth Laura Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
200 220015585 Tran Dieu Anh Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
201 260008516 Trobiš Matija OŠ VALENTINA VODNIKA Ljubljana SI
202 250002567 Tumir Daniel Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB HR
203 220017457 Turek Tomáš Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
204 260010866 Tušar Timotej OŠ Idrija Idrija SI
205 220017552 Uher Michal Základní Škola Jihlava CZ
206 210024649 Uhrín Michal Základná škola v Kriváni Kriváň SK
207 260008946 Valjavec 8.c Nika Rebecca OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
208 210026833 Vatahová Bianka Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne SK
209 240005029 Vendégh Réka Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
210 240005515 Volentics Gréta Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
211 220018673 Volf Tomáš Základní Škola Jihlava CZ
212 210026448 Vreštiaková Veronika Základná škola s materskou školou Hriňová SK
213 230023324 WAPNER AGATA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
214 230022110 Wdowiak Krystian Gimnazjum Nr 2 W Stalowej Woli Stalowa Wola PL
215 230023711 Wrońska Katarzyna Gimnazjum Nr 3 Katowice PL
216 260011126 Zajc Aja Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
217 260010143 Zevnik Gašper II. OŠ Celje Celje SI
218 260011304 Žejn Eva Oš Vodice Vodice SI
219 260011011 Žemlja Lea Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
220 700021874 Агошкин Максим Лицей 33 Батайск RU
221 700010540 Алексеев Егор ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
222 700020106 Вельможина Александра МБОУ СОШ №1 Волжский RU
223 700020453 Гачковский Даниил Лицей 33 Батайск RU
224 700021951 Грачев Евгений МОУ СОШ № 5 Ржев RU
225 700021878 Дегтярев Дмитрий Лицей 33 Батайск RU
226 700021879 Дробязко Богдан Лицей 33 Батайск RU
227 700023071 Дюпина Екатерина Школа №63 Прокопьевск RU
228 700009466 Енин Дима МОУ Снежногорская СОШ, Амурская обл, Зейский район п. Снежногорский RU
229 700022814 Закуткин Григорий МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
230 700019673 Злобина Арина МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
231 700021821 Клейменкин Дмитрий МБОУ СОШ №49 улица О. Кошевого 17а Шахты RU
232 700022614 Кулаков Станислав Лицей 33 Батайск RU
233 700018340 Мельников Леня МОУ Снежногорская СОШ, Амурская обл, Зейский район п. Снежногорский RU
234 700003617 Мухин Дмитрий МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
235 700019674 Носова Валерия МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
236 700022815 Петрова Дарья МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
237 700019671 Рабец Ирина МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
238 700022867 Рыжков Егор МОУ гимназия 3 Ярославль RU
239 700009460 Тембо Валя МОУ Снежногорская СОШ, Амурская обл, Зейский район п. Снежногорский RU
240 700021925 Тишин Денис Белгородская область, город Бирюч, ул.Красная дом 5 Бирюч RU
241 700022620 Устинов Владимир Лицей 33 Батайск RU
242 700022750 Фокина Злата МБОУ СОШ №1 Волжский RU
243 700019641 Шакирова Кристина МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
244 700009464 Швецова Катя МОУ Снежногорская СОШ, Амурская обл, Зейский район п. Снежногорский RU
245 700015027 Юдичева Дарья МОБУ СОШ №5 г. Мелеуз Республики Башкортостан г. Мелеуз RU
246 700021236 Юрин Дмитрий МБУ "Школа № 79" Тольятти RU

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk