Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati natjecanja A godišta 13/14

Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 13/14

Ova tablica prikazuje imena učenika koji su postigli 100 postotnu uspješnost u rješavanju kruga A natjecanja, prikazana po abecedi.


Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 13/14

04 - MLAĐI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 230023466 Adamczyk Kamil Szkoła Podstawowa Nr 25 Zabrze PL
2 220017549 Albrecht Marek Základní Škola Jihlava CZ
3 240005510 Angelus Áron Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
4 220015881 BÁČA Kryštof Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
5 220019180 Bačík Ondřej Základní Škola Příbram 7 CZ
6 210026435 Bahledová Ema Základná škola s materskou školou Hriňová SK
7 230021840 Bachmiński Przemysław Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
8 230017908 Bal Zuzanna Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
9 240005616 Balogh Abigél Emese Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
10 230019912 Banaś Zuzanna Doza sp. z o.o. Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 38 z oddziałami integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej Warszawa PL
11 240004411 BÁNFALVI BORBÁLA Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
12 240005517 Bártfai Lilla Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
13 230023188 Bartoszewski Bartłomiej Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
14 230023810 Bawor Martyna Doza sp. z o.o. Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 38 z oddziałami integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej Warszawa PL
15 240005511 Bea Eszter Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
16 220019003 Beranová Klára Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
17 260011070 BERDAJS GAL Oš Oskarja Kovačiča Ljubljana Ljubljana SI
18 260011153 Bergant Matija OŠ Dravlje Ljubljana SI
19 210026837 Bezáková Eleonóra Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne SK
20 230020479 Błaszczak Gaja Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
21 220016285 Blechová Eliška Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
22 210026401 Blunár Tadeáš Gymnázium Svätého Františka z Assisi Žilina SK
23 240005504 Bobák Emese Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
24 230023676 Bojko Michał Prywatna Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum Piotrków Trybunalski PL
25 240005006 BORBÉLY NOÉMI Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
26 230024019 Borkowska Zofia INSPIRACJA Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warszawa PL
27 230023576 Borkowy Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
28 220019128 Borýsek Vojtěch Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, příspěvková organizace Hustopeče CZ
29 220019354 Bouška Jakub ZŠ Karla čapka Praha 10 - Vršovice CZ
30 220016283 Brambůrek Jan Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
31 230023663 Buczyńska-Niechciał Alicja Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
32 210026035 Buhla Richard Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
33 250003338 Buj Dora OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB HR
34 210018397 Burdová Laura Základna škola Snina SK
35 220016663 Burkert Ondřej Základní škola nám. Curieových 2, příspěvková organizace Praha 1 - Staré Město CZ
36 220014379 Bursík Tomáš Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
37 230022045 Celm Franciszek Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
38 240005270 Cseh Kitti Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola Hatvan HU
39 210025044 Cviková Kvetoslava Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač SK
40 230022037 Ćwir Alicja Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
41 230023107 Czernik Sara Zespół Szkół w Hucie Krzeszowskiej Harasiuki PL
42 220014470 Černý Jakub Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
43 210022888 Červenák Tomáš Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
44 230023250 DAMASIEWICZ SZCZEPAN Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
45 210026443 Danková Dominika Základná škola s materskou školou Hriňová SK
46 230022514 Dargiewicz Ewa Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
47 220018805 Dolanský Lukáš Česko-anglické gymnázium České Budějovice CZ
48 230023262 DOMAGALSKA-NOWAK DANIELA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
49 230023181 Domańska Zofia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
50 230023716 Domeracka Sandra ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
51 230022043 Dziewiatowski Mikołaj Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
52 260011069 ERMAN TIM Oš Oskarja Kovačiča Ljubljana Ljubljana SI
53 240005527 Fábián Milán Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
54 240004790 FEHÉR KRISTÓF Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
55 210024194 Ferianec Adam Základna Škola Žilina SK
56 220016432 Fialka David Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
57 230023657 Fitt Jakub Szkoła Podstawowa w Matczynie Matczyn 9 PL
58 260011095 Flus 6.c Aljaž OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
59 220016278 Fojtášková Tereza Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
60 230022044 Furgał Maksymilian Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
61 230023103 Garbacz Weronika Zespół Szkół w Hucie Krzeszowskiej Harasiuki PL
62 230023106 Garbacz Elżbieta Zespół Szkół w Hucie Krzeszowskiej Harasiuki PL
63 250002307 Gavranić Ivana OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO HR
64 210026025 Gibalová Simona Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
65 230020488 GŁÓWCZYŃSKI KACPER ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
66 260010928 Grahor Luka OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
67 260011081 GRBIĆ TIA Oš Oskarja Kovačiča Ljubljana Ljubljana SI
68 240005501 Grócz Bálint Arany János Általános Iskola Gyöngyös HU
69 210026026 Gurská Miriam Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
70 230018362 Hachulski Iwo Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
71 210026037 Hajdu Michal Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
72 230023778 Hanc Hubert INSPIRACJA Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warszawa PL
73 220018655 Havlík Matěj Základní Škola Jihlava CZ
74 220018864 Hažmuková Michaela Základní škola Žamberk, Nádražní 743 Žamberk CZ
75 210026038 Hildebrandová Simona Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
76 220019178 Holendová Ema Základní Škola Příbram 7 CZ
77 220019251 Horák David Základní škola nám. Curieových 2, příspěvková organizace Praha 1 - Staré Město CZ
78 210026039 Horvat Jakub Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
79 260010950 HORVAT Tjaša OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
80 210017984 Hurný Juraj Gymnázium a ZŠ sv. Mikuláša Prešov SK
81 220018820 Chmela Marek Základní škola Zlín - Štípa CZ
82 210014683 Chochoľaková Elena Základna škola Snina SK
83 230022535 Cholewiński Kacper Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
84 260011073 ILAR ULA Oš Oskarja Kovačiča Ljubljana Ljubljana SI
85 250003066 Ivanović Petra OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB HR
86 230023664 Iwanow Hanna Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
87 230023718 Janiak Wiktoria ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
88 230023264 JANKOWSKI JAN Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
89 230018781 Janu Mateusz Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
90 260010861 JAZBEC Špela OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
91 230022040 Jędraszak Franciszka Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
92 210025923 Jurčacko David Základna Škola Žilina SK
93 230023268 Kabala Natalia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
94 210015256 Kacej Matúš Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
95 230023267 Kąkol Zuzanna Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
96 230023105 Kamela Karolina Zespół Szkół w Hucie Krzeszowskiej Harasiuki PL
97 230023577 Kamińska Anna Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
98 230023255 KAPŁON ALEX Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
99 230018338 Karasińska Gabriela Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
100 220018354 Kasalová Anežka Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
101 220018790 Kedlická Anna Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
102 230018640 Kiełbasa Anna Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
103 240004786 KLEIN KATA Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
104 260007898 Klemenčič Marija Mathema Ljubljana SI
105 230023587 Kluczka Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
106 220016841 Kodad Patrik Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
107 220018656 Kodetová Anna Základní Škola Jihlava CZ
108 220018887 Kodýtková Jiřina ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
109 210019075 Kohútová Rebeka Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
110 210025046 Kokolusová Viktória Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač SK
111 230023184 Kolasa Jan Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
112 230022139 Kołodziejczyk Maciej Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
113 260011146 Končar Manca OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled SI
114 260011096 Končar 6.c Žan OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
115 240005533 KONKOLY SZONJA Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
116 230023540 Kornel Ola Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
117 230023603 Kornel Kasia Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
118 230020862 Kosson Krzysztof Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
119 230023269 Kot Gabriela Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
120 230023691 Kotlarz Sebastian Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
121 240005523 Kovács Boldizsár Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
122 240005610 Kovács Karina Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
123 260009939 KOVŠE Kaja OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
124 210026028 Kozáková Jaroslava Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
125 240005138 Kozáry Anna Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU
126 230023954 Krawiński Piotr Zespół Szkół Integracyjnych Nr 71 Warszawa PL
127 220016849 Kroftová Timea Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
128 220015879 Krotil Antonín Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
129 230023732 Krzyźak Piotr Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
130 220018821 Křeménková Eliška Základní škola Zlín - Štípa CZ
131 220013136 Křivonožková Drahomíra Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
132 220015750 Kubala Vojtěch Základní škola Olomouc, Gagarinova 19, příspěvková organizace Olomouc - Droždín CZ
133 210026042 Kubáni Samuel Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
134 230020734 Kubera Paulina Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
135 220013060 Kuchejda Adam ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
136 230023690 Kula Dominik Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
137 220013067 Kulig Adam Jan ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
138 220013063 Kupczak Lukáš ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
139 230022505 Kurzydłowski Wojciech Zespół Szkół Integracyjnych Nr 71 Warszawa PL
140 230023941 Kurzydłowski Maciej Zespół Szkół Integracyjnych Nr 71 Warszawa PL
141 210014684 Kyjovská Zuzana Základna škola Snina SK
142 210026056 Laboš Leoš Johan Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
143 230023538 Łada Weronika Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
144 230023185 Laskus Aleksandra Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
145 230022042 Łęcka Antonina Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
146 230023252 LIPIŃSKI MIKOŁAJ Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
147 220016857 Lišková Sára Iris Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
148 260010929 Logar Maja OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
149 220019071 Loosová Sára Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
150 210014685 Luc Richard Základna škola Snina SK
151 230022521 Łukawska Dominika Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
152 230023582 Maciak Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
153 220014467 Majerová Ingrid Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
154 230021842 Mała Agata Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
155 230022216 Marek Mateusz Szkoła Podstawowa w Matczynie Matczyn 9 PL
156 220017551 Marešová Michaela Základní Škola Jihlava CZ
157 220018792 Marianová Tereza Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
158 230023236 Marszałek Kinga Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
159 220016268 Maršál Jakub Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
160 220017548 Masár Filip Základní Škola Jihlava CZ
161 220014468 Matějka Kryštof Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
162 210019095 Matisko Nikolaj Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
163 220011025 MENCNEROVÁ Anna ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
164 260011091 Miklič 6.b Ema OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
165 220016431 Mikuláš Max Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
166 210026652 Mikulová Katarína Gymnázium Púchov SK
167 210018398 Mitrová Adela Základna škola Snina SK
168 230023736 Mitura Michał Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
169 260009672 Mlinšek Martin Mathema Ljubljana SI
170 230023667 Moryl Wojciech Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
171 220015751 Mrázková Štěpánka ZŠ Karla čapka Praha 10 - Vršovice CZ
172 210018392 Mudzová Bianka Základna škola Snina SK
173 240005272 Nagy Melina Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola Hatvan HU
174 230021812 Nachyła Maja Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
175 240005620 Németh Sándor Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
176 240003630 NÉMETH DÁVID MÁRK Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
177 260005222 Novak Neja Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
178 220016870 Novák Matěj Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
179 220016861 Novohradský Vilém Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
180 230023257 NOWACKA POLA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
181 230022790 Nowosad Maja Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
182 240004799 OROSZ BALÁZS Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
183 240005611 Oszlánszki Lajos Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
184 210026043 Pápayová Sárah Viktória Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
185 240005614 Patai Panka Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
186 260007896 Paternoster Jošt Mathema Ljubljana SI
187 230023104 Pawłowska Natalia Zespół Szkół w Hucie Krzeszowskiej Harasiuki PL
188 220019233 Pazderová Karolína Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
189 230022156 Pernak Szymon Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
190 260011406 Peterka 6.b Maša OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
191 230023574 Pietrek Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
192 260011066 PIRC AJDA Oš Oskarja Kovačiča Ljubljana Ljubljana SI
193 220018791 Plecháčková Viktorie Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
194 230023261 PŁOŃCZAK ZOFIA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
195 260007295 PODBREŽNIK NAJA Osnovna šola Petrovče Petrovče SI
196 230022057 Poghosyan Roman Prywatna Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum Piotrków Trybunalski PL
197 230024022 Porębska Julia INSPIRACJA Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warszawa PL
198 230023640 Poszwa Maja Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
199 260010826 Poštuvan Tina Mathema Ljubljana SI
200 230023726 Pozorski Paweł Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
201 230023258 PRĄDZYŃSKI JAN Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
202 260011097 Premoš 6.c Nejc OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
203 260010932 Primc Lovrenc OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
204 220016858 Procházková Ludmila Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
205 230023578 Przypaśniak Alicja Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
206 220015877 Příkopová Lucie Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
207 230023524 Raczkowski Andrzej Doza sp. z o.o. Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 38 z oddziałami integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej Warszawa PL
208 230022225 Raczyński Wiktor ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
209 220016856 Rada Šimon Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
210 230023809 Raszczyk Stefan Doza sp. z o.o. Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 38 z oddziałami integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej Warszawa PL
211 250003342 Rašpica Marko OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB HR
212 230023276 RATAJCZAK MARIA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
213 260010241 Ravnikar Nika Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
214 260009916 RAZGORŠEK Nina OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
215 220016265 Reljić Michael Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
216 260010306 Remec 7.c Miha OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
217 230023865 Rogaliński Miłosz Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
218 230023573 Roskosz Antoni Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
219 230023806 Rud Krzysztof Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
220 230023247 RYBKA JAKUB Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
221 230021824 Rynkiewicz Maria Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
222 210026031 Salzerová Dorota Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
223 260006690 Samotorčan Blaž Mathema Ljubljana SI
224 210022893 Sarvašová Simona Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
225 230020852 Sawicki Paweł Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
226 220018794 Sedláková Aneta Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
227 240005550 Serfőző Gergő Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola Hatvan HU
228 230020221 Siatkowski Michał Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
229 230022713 Siennicka Katarzyna Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
230 230024020 Siennicka Zofia INSPIRACJA Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warszawa PL
231 230022519 Siwko Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
232 260010931 Skok Anže OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
233 230023158 Słodkowska Roksana Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
234 210024372 Smolková Natália ZÁKLADNÁ ŠKOLA OŠČADNICA - ÚSTREDIE OŠČADNICA SK
235 230018337 Smyk Marta Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
236 230023159 Sokołowska Helena Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
237 220013008 Soldán Marek Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, přísp.organizace Kroměříž CZ
238 220012213 Sovík David Základní škola nám. Curieových 2, příspěvková organizace Praha 1 - Staré Město CZ
239 230023265 STACH KACPER Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
240 260009013 Staver Sara OŠ Dravlje Ljubljana SI
241 230020140 Stawowska Zuzanna Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
242 230023729 Stramski Jakub Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
243 220018823 Strouhal Martin Základní škola Zlín - Štípa CZ
244 220016855 Sušický Vojtěch Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
245 220018748 Svobodová Kristýna ZŠ a MŠ Václava Havla Žďárec Žďárec CZ
246 240005521 Szigetvári Máté Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
247 230022319 SZMYT JUSTYNA Zespół Szkół TAK im. Ireny Sendlerowej Opole PL
248 230023263 SZUBERT RAFAŁ Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
249 220010809 Šafaříková Adéla ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
250 220016191 Šafr Štěpán Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
251 220019002 Šebor Jan Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
252 260011302 šetina Eva Oš Vodice Vodice SI
253 220018789 Šimonová Kristýna Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
254 260010930 Šircelj Jan OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
255 210026402 Štauder Matej Gymnázium Svätého Františka z Assisi Žilina SK
256 210026061 Šulíková Alexandra Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
257 260010308 Tekavc 7.b Lucija OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
258 230023669 Telicki Michał Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
259 260011071 TEŽAK OSKAR Oš Oskarja Kovačiča Ljubljana Ljubljana SI
260 210026790 Tisovský Tomáš Základná škola s MŠ Malá Lehota SK
261 220016262 Tkadlec Tadeáš Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
262 260009016 Trobiš Veronika OŠ Dravlje Ljubljana SI
263 220013317 Tvrdík Vojtěch Základní škola nám. Curieových 2, příspěvková organizace Praha 1 - Staré Město CZ
264 220019136 Urbánková Alžběta Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, příspěvková organizace Hustopeče CZ
265 260010951 URŠIČ Matevž OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
266 220016416 Vacek Lukáš Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
267 220012901 Valenta Michal ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
268 220015752 Vančurová Monika ZŠ Karla čapka Praha 10 - Vršovice CZ
269 220014378 Vaňko Adam Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
270 240005612 Várkonyi Petra Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
271 240005613 Várkonyi Viktória Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
272 210026049 Vasky Matej Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
273 260009011 Verlič Anamarija OŠ Dravlje Ljubljana SI
274 240005531 VETRO LEONETTA Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
275 260011067 VITEZIČ JON Oš Oskarja Kovačiča Ljubljana Ljubljana SI
276 230018634 Wacławik Agnieszka Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
277 230020590 Walczak Wiktoria Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
278 230023804 Wasiak Jakub Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
279 230020145 Wilczura Zofia Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
280 230020486 WIŚNY BARTOSZ ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
281 230022053 Wójcicka Sara Prywatna Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum Piotrków Trybunalski PL
282 230023727 Wojnicz Olgierd Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
283 230023581 Wożniak Łukasz Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
284 230023154 Wrona Aleksandra Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
285 230024023 Zabielska Pola INSPIRACJA Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warszawa PL
286 230023153 Zawadzka Weronika Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
287 230020218 Żuber Karolina Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
288 260011099 Zupan 6.c Jaka OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
289 220019179 Žebrová Klára Základní Škola Příbram 7 CZ
290 700022351 Абрамова Ольга МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
291 700022807 Абрарова Юлия МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
292 700004615 Авдонина Софья МКООУ "Школа-интернат № 64" г. Прокопьевск RU
293 700020656 Агаев Савелий КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
294 700021759 Акинина Татьяна МБОУ СОШ №49 улица О. Кошевого 17а Шахты RU
295 700019049 Алексеев Сергей МБОУ СОШ 4 Тамбов RU
296 700020561 Алексеев Сергей КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
297 700018150 Амелин Андрей МБОУ №2 Ликино-Дулево RU
298 700015698 Архангельский Алексей МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
299 700017166 Ахмерова Альбина МБУ "Школа № 79" Тольятти RU
300 700021789 Бобрешов Денис МБОУ СОШ №49 улица О. Кошевого 17а Шахты RU
301 700020387 Бойцева Александра МОУ ШСОШ Шугозеро RU
302 700021757 Болтнева Маргарита МБОУ СОШ №49 улица О. Кошевого 17а Шахты RU
303 700022094 Болтрукевич Татьяна МБОУ Гимназия Новоуральск RU
304 700023023 Брагин Сергей МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
305 700022957 Ваганов Михаил МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
306 700022960 Вагизова Азалия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
307 700006033 Валеев Данис МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
308 700022963 Валеев Руслан МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
309 700020541 Варлыгин Вячеслав КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
310 700015685 Винникова Элина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
311 700017339 Воронова Анна МАОУ "СОШ 11", г. Усть-Илимск Усть-Илимск RU
312 700018702 Гавришко Олеся МБОУ "СОШ №7" Назарово, Красноярского края RU
313 700020280 Гатауллина Азалия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
314 700022638 Гозман Софья КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
315 700020630 Головин Святослав КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
316 700020631 Голомидова Ольга КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
317 700006035 Гольникова Валерия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
318 700020622 Деветьяров Даниил КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
319 700022085 Дедюхина Юлия МБОУ Гимназия Новоуральск RU
320 700018342 Денисенко Маша МОУ Снежногорская СОШ, Амурская обл, Зейский район п. Снежногорский RU
321 700020758 Елькин Матвей КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
322 700022964 Ермакова Арина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
323 700020283 Закирова Алия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
324 700022096 Зиновьева Галина МБОУ Гимназия Новоуральск RU
325 700012500 Иванова Софья МАОУ "СОШ 11", г. Усть-Илимск Усть-Илимск RU
326 700016686 Иванова Влада МБОУ "СОШ №7" Назарово, Красноярского края RU
327 700022801 Козлов Максим МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
328 700021994 Коломиец Денис МБОУ СОШ № 12 г. Урай Урай RU
329 700022285 Конышев Илья МБОУ СОШ № 12 г. Урай Урай RU
330 700013554 Костяева Ульяна МОУ СОШ Амурская обл. Сковородинский р-он, село Невер село Невер RU
331 700022804 Кошкина Ксения МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
332 700022608 Крайнов Никита ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
333 700008117 Крамарчук Анита МАОУ "Уватская СОШ" Уват RU
334 700020289 Крюков Кирилл МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
335 700022962 Крюкова Вероника МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
336 700023027 Кулагин Данила МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
337 700022802 Кулакова Алина МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
338 700020292 Лысов Вадим МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
339 700022268 Макшакова Дарья МБОУ Гимназия Новоуральск RU
340 700020579 Малофеев Михаил КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
341 700015687 Малыхина Ирина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
342 700022806 Мальцева Полина МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
343 700023196 Моляров Михаил МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
344 700014931 Мордашова Злата Красноярская средная школа с. Бражное RU
345 700014932 Мордашова Владислава Красноярская средная школа с. Бражное RU
346 700022270 Морозов Григорий МБОУ Гимназия Новоуральск RU
347 700019661 Мухиддинова Олия МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
348 700020546 Новоселова Варвара КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
349 700020580 Огибалова Ульяна КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
350 700020627 Ожегова Марина КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
351 700022725 Орлова Кристина ГБОУ СОШ №585 Санкт-Петербург RU
352 700022444 Павлунина Валерия МОУ "Лицей №7" Саранск RU
353 700023008 Пашенко Анна Белгородская область, город Бирюч, ул.Красная дом 5 Бирюч RU
354 700022533 Петров Илья МОУ Лицей N 33 Комсомольск-на-Амуре RU
355 700022805 Полева Евгения МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
356 700022104 Полина Леонтьева МБОУ Гимназия Новоуральск RU
357 700014184 Попов Роман Круглинский филиал имени Героя Советского Союза И.А.Хромова МБОУ Кочетовской СОШ с.Круглое RU
358 700022999 Приймакова Дарья Белгородская область, город Бирюч, ул.Красная дом 5 Бирюч RU
359 700022873 Рамденок Елизавета Красноярская средная школа с. Бражное RU
360 700023041 Решетняков Николай Белгородская область, город Бирюч, ул.Красная дом 5 Бирюч RU
361 700013626 Рогачкина Мария Лицей 33 Батайск RU
362 700020545 Рябинина Ассоль КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
363 700020582 Савельев Артём КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
364 700013378 Савкин Александр МКОУ ШИСОО с.Самбург село Самбург Пуровского района ЯНАО RU
365 700015665 Семёнова Анастасия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
366 700006045 Симонова Александра МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
367 700013337 Старикова Полина МКОУ "Каменская СОШ№1 им. В.П.Захарченко" п.Каменка Воронежской области RU
368 700022637 Татаринов Георгий КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
369 700020606 Тебеньков Михаил КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
370 700022958 Тимергалиева Карина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
371 700022959 Тонких Дарья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
372 700022695 Фалеев Артём КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
373 700006046 Фролов Алексей МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
374 700022578 Хмырова Евгения Круглинский филиал имени Героя Советского Союза И.А.Хромова МБОУ Кочетовской СОШ с.Круглое RU
375 700015667 Шавалиева Сабина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
376 700020015 Шадрина Евгения ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
377 700022634 Шалагинов Александр КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
378 700022550 Юматов Иван МБОУ "Водоватовская СОШ" Арзамасский район Нижегородская область село Водоватово RU
379 700023237 Яковец Мария ГБОУ СОШ №585 Санкт-Петербург RU
380 700021884 Ященко Клим Лицей 33 Батайск RU

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk