Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati natjecanja A godišta 13/14

Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 13/14

Ova tablica prikazuje imena učenika koji su postigli 100 postotnu uspješnost u rješavanju kruga A natjecanja, prikazana po abecedi.


Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 13/14

05 - NAJMLAĐI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 230021820 Asyngier Aleksandra Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
2 230024058 Bagiński Kacper Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
3 240005314 BÁNFALVI BOLDIZSÁR Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
4 210026187 Baran Pavol Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
5 230023245 BARTOSZEWICZ OLGA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
6 210026716 Bejtic Róbert Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač SK
7 260009662 Berk Skok Kaja Mathema Ljubljana SI
8 230023246 BIECHOŃSKA BARBARA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
9 230023589 Biernat Jan Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
10 240005558 BÍRÓ DZSENIFER Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
11 230023197 Błasiak Małgorzata Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
12 230023256 BŁASZCZAK KATARZYNA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
13 230023289 BŁASZCZAK JAKUB Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
14 260011442 Bočkorec Miša DOŠ Prosenjakovci - KÁI, Pártosfalva Prosenjakovci SI
15 220018981 Bohuslavová Kristýna Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
16 230023570 Bratek Maja Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
17 220018025 Brugovský Daniel ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
18 210024396 Bujňáková Ema Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, Košice Košice SK
19 230022032 Bukowska Zofia Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
20 230023180 Buła Zofia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
21 210026179 Burisová Dominika Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
22 210026195 Caban Filip Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
23 230023156 Celik Elif Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
24 230023189 Ciechomski Sergiusz Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
25 230023164 Cygan Anna Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
26 220016859 Černík David Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
27 220018166 De Merlier Luca Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
28 230023169 Dobies Franciszek Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
29 220017995 Doneberk Hynek Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, přísp.organizace Kroměříž CZ
30 250003320 Dovijanić Veronika OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO HR
31 230023590 Dzierżko Ula Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
32 230022028 Dziewiatowski Nikodem Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
33 210026185 Faizi Nilla Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
34 230023215 Foltyn Jan Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
35 230023724 Garstka Julita ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
36 260011079 GMAJNAR NIK Oš Oskarja Kovačiča Ljubljana Ljubljana SI
37 230023913 Golisz Brian Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
38 260010528 Gornik Aljaž OŠ Dravlje Ljubljana SI
39 260011373 Grkman Lana Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
40 230023170 Grodzicki Mikołaj Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
41 230023293 HADAS ADRIAN Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
42 210018387 Halasová Eva Základna škola Snina SK
43 210025278 Halász Sámuel Základná škola Aolfa Majthényiho s VJM Dvory nad Žitavou SK
44 210026189 Haluška Lukáš Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
45 230022041 Hermann Adam Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
46 210026181 Hricová Eva Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
47 220016642 Hrubý Marek Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
48 210022795 Hulajová Alexandra Základna škola Snina SK
49 220019181 Hušek Petr Základní Škola Příbram 7 CZ
50 210026054 Hynková Gabriela Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
51 220019382 Choc David Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
52 210026190 Chodúr Miroslav Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
53 210025045 Chovancová Dominika Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač SK
54 600004784 Ionut Curtianu PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
55 600003969 IVANICA ANDRA PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
56 230024062 Jablońska Dominika Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
57 220018300 Jandová Petra Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
58 210026055 Jánošíková Olívia Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
59 220019011 Jebousek Cyril Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
60 230023292 JEZIERSKI MACIEJ Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
61 210022789 Jušková Mária Základna škola Snina SK
62 260011063 JUVANČIČ TAJA Oš Oskarja Kovačiča Ljubljana Ljubljana SI
63 210026649 Kacejová Paula Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK
64 230023199 Kacperska Zofia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
65 230021777 Kaliwoda Jan Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
66 230023029 Kamiński Bartosz Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Kraśniku Kraśnik PL
67 230023190 Kamiński Artur Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
68 210025121 Kamoďová Wanda Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač SK
69 240005313 KANDÁR BENCE Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
70 230023089 Kapusta Wiktoria Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
71 230023294 KASPERKIEWICZ MARIANNA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
72 250003339 Katavić Mara OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB HR
73 230023592 Kiełbasa Alicja Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
74 260009671 Klemenčič Veronika Mathema Ljubljana SI
75 260011082 KLEMENT ENEJ Oš Oskarja Kovačiča Ljubljana Ljubljana SI
76 220018998 Kocián Filip Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
77 230021771 Kosela Weronika Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
78 250003400 KRAMAR NIKA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA HR
79 230023585 Krasowski Marek Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
80 210026197 Krnáčová Nina Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
81 230023214 Kryska Michał Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
82 230023201 Kubas Wiktor Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
83 210025921 Kubof Lukáš Základna Škola Žilina SK
84 230023291 KULCZAK KORNELIA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
85 230023177 Kulińska Martyna Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
86 230023520 Kupidura Piotr Doza sp. z o.o. Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 38 z oddziałami integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej Warszawa PL
87 230023186 Kurpiel Natalia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
88 260010239 Lah Maja Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
89 230023204 Łachniak Ewa Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
90 230023202 Lao Marceli Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
91 230023203 Laskowski Bartłomiej Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
92 260011078 LATIFI ERLETA Oš Oskarja Kovačiča Ljubljana Ljubljana SI
93 230022034 Łęcka Anna Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
94 230022029 Lenicki Antoni Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
95 230024021 Lisek Karina INSPIRACJA Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warszawa PL
96 220018245 Logvinenko Yuliya Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
97 220019006 Mach Vítek Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
98 230022030 Machoj Michał Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
99 220018297 Majer Filip Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
100 210026057 Majza Maxim Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
101 220016406 Malčánek Jiří Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
102 260011383 Malenšek Martin Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
103 230023248 MARCINKOWSKA ZUZANNA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
104 230023518 Markiewicz Anna Doza sp. z o.o. Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 38 z oddziałami integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej Warszawa PL
105 230023519 Markiewicz Mateusz Doza sp. z o.o. Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 38 z oddziałami integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej Warszawa PL
106 230023162 Markowska Małgorzata Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
107 260011376 Marolt Julija Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
108 220016842 Matějková Amálie Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
109 260010533 Mavec Vid OŠ Dravlje Ljubljana SI
110 230023239 MIELNIK EWA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
111 210026058 Michalčík Juraj Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
112 260011381 Mikelj Nina Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
113 260011382 Mikelj Eva Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
114 220016554 Mislerová Adéla ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
115 230023288 MOCEK IGA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
116 210024980 Mochnacký Michal Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
117 210026059 Mosná Emma Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
118 210026577 Mudzo Marek Základna škola Snina SK
119 220017425 Müller Jakub Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
120 230023722 Muszyńska Katarzyna ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
121 220018301 Němejc Melichar Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
122 240005542 NÉMETH GERGŐ Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
123 220018992 Novák Michal Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
124 220018357 Nováková Markéta Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
125 210026717 Obžera Jakub Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač SK
126 230023240 OGRABEK POLA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
127 220018873 Ošmerová Ema Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
128 260008566 Ozvatič Matevž Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
129 240005051 PARAJDI BÁLINT Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
130 260007897 Paternoster Darja Mathema Ljubljana SI
131 260011077 PETKOVŠEK NEJA Oš Oskarja Kovačiča Ljubljana Ljubljana SI
132 230023157 Petryka Michał Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
133 260011368 Pibernik Ana Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
134 230023242 PIĘTA JULIA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
135 230023241 PIETRULEWICZ ŁUKASZ Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
136 210024975 Plaucha Marek Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
137 260011369 Počkaj Jaka Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
138 230023168 Popis Krzysztof Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
139 220018359 Procházka Vojta Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
140 220019016 Prokop Adam Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
141 230023078 Radziejewski Igor Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
142 220016847 Rámišová Michaela Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
143 600004692 RAZVAN GROSU PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
144 220017501 Rek Adam Martin MŠ a ZŠ Slivenec Praha - Slivenec CZ
145 210026176 Remenár Michal Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
146 210026177 Rendek Adrián Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
147 220016844 Rišková Ludmila Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
148 230023864 Rogaliński Michał Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
149 260010551 Rogelj Timotej OŠ Dravlje Ljubljana SI
150 230022569 Rokita Kamil Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
151 230023586 Rozkrut Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
152 230022908 Rutkowski Piotr Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
153 230023174 Saran Hanna Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
154 230023679 Serwa Aleksandra Prywatna Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum Piotrków Trybunalski PL
155 230022719 Sewastianowicz Filip Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
156 230021806 Sienicka Aleksandra Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
157 230023594 Siwek Kamil Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
158 220018458 Skařupa Oliver Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
159 230021769 Skrycka Marta Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
160 230023176 Słodkowska Nikola Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
161 230023725 Sobczak Róża ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
162 230023282 SOBCZYŃSKI KONSTANTY Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
163 230023079 Staszewski Łukasz Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
164 260011062 STRMČNIK ANDRAŽ Oš Oskarja Kovačiča Ljubljana Ljubljana SI
165 230023191 Strzałkowski Bartłomiej Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
166 220018788 Svobodová Tereza Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
167 210026192 Svorad Martin Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
168 230023290 ŚWIDERSKI ANTONI Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
169 230023721 Szadkowski Wiktor ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
170 230023719 Szczepankiewicz Jakub ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
171 230023286 SZUBER JULIA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
172 230023863 Szylińczuk Emilia Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
173 230022035 Szymkowiak Dominik Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
174 210026060 Širanec Jaroslav Súkromná základná škola Košice-Staré Mesto SK
175 220018804 Šrámek Vojtěch Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
176 210025925 Šutek Martin Základna Škola Žilina SK
177 240004802 TANKÓ KINGA Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
178 230022036 Taterka Mateusz Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
179 230023092 Terlecki Maciej Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
180 230023298 TOMKOWIAK MARTA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
181 260010545 Trobiš Katarina OŠ Dravlje Ljubljana SI
182 230023284 TROJNARSKI ANDRZEJ Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
183 210026193 Vajda Maroš Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
184 260009017 Verlič Klara OŠ Dravlje Ljubljana SI
185 240005552 Vona Réka Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola Hatvan HU
186 220015873 Voříšek Jakub Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
187 230023207 Walczak Mateusz Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
188 230022031 Wieczorek Igor Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
189 230023193 Wieder Katarzyna Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
190 230023281 WICHNIAREK OLGA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
191 230023597 Witkowska Matylda Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
192 230021780 Wójcik Maksymilian Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
193 230023595 Wojtysiuk-Kotlarska Maja Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
194 230022567 Wróblewski Błażej Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
195 230023641 Zabawska Marta Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
196 230022033 Żakowiecki Jakub Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
197 230023194 Zaraś Karolina Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
198 220019381 Zinčenko Nikita Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
199 230023225 Żurawski Michał Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
200 700019300 Александрова Мирра МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
201 700022888 Андреева Виктория МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
202 700019301 Анциферова Анжелика МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
203 700023016 Аристов Антон Белгородская область, город Бирюч, ул.Красная дом 5 Бирюч RU
204 700022079 Артём Федотов МБОУ Гимназия Новоуральск RU
205 700022980 Асадуллина Аделина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
206 700022965 Афанасьева Екатерина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
207 700022992 Ахмадиярова Карина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
208 700022966 Бакирова Регина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
209 700022967 Бакирова Руфина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
210 700022130 Баранкулова Динара МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
211 700022916 Баязитова Аксинья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
212 700022985 Баянова Гузель МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
213 700022682 Бебякина Анастасия КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
214 700022064 Безнутров Александр МБОУ Гимназия Новоуральск RU
215 700022448 Белин Егор МОУ "Лицей №7" Саранск RU
216 700015684 Беляев Александр МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
217 700018695 Боднар Даниил МБОУ "СОШ №7" Назарово, Красноярского края RU
218 700022592 Букова Елизавета ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
219 700021866 Бухарбаев Гимран МБОУ НШ "Прогимназия" г. Сургут, ХМАО-ЮГРА RU
220 700021867 Бухарбаев Чингиз МБОУ НШ "Прогимназия" г. Сургут, ХМАО-ЮГРА RU
221 700023025 Ваганова Кристина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
222 700022993 Вартанян Малик МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
223 700022874 Василенко Анастасия МБОУ НШ "Прогимназия" г. Сургут, ХМАО-ЮГРА RU
224 700022073 Веселова Арина МБОУ Гимназия Новоуральск RU
225 700022995 Вечкитов Кирилл МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
226 700015699 Власова Дарья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
227 700022323 Воробьева Алина МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
228 700022981 Габдрахманова Алия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
229 700017716 Гайбуллаев Илья МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
230 700022324 Гайдашов Антон МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
231 700022699 Галанин Михаил КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
232 700020278 Галимова Элина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
233 700020279 Гараева Аделя МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
234 700015696 Гималетдинова Василя МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
235 700022018 Глебова Вероника МОУ СОШ № 5 Ржев RU
236 700022109 Глебова Дарья МБОУ Гимназия Новоуральск RU
237 700022588 Гнездилова Светлана ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
238 700022686 Грель Алина КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
239 700013581 Григорьев Иван МБОУ БГО Борисоглебская СОШ №4 Борисоглебск RU
240 700022683 Гродников Григорий КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
241 700022532 Дегтерёв Руслан МОУ Лицей N 33 Комсомольск-на-Амуре RU
242 700017709 Долганов Даниил МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
243 700018983 Друцкий Илья МБОУ СОШ 4 Тамбов RU
244 700023191 Егоров Александр МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
245 700022987 Егорова Анастасия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
246 700022796 Ежков Эдуард АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
247 700022643 Елсуков Артём КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
248 700018343 Еремеева Настя МОУ Снежногорская СОШ, Амурская обл, Зейский район п. Снежногорский RU
249 700022918 Жилина Маргарита МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
250 700022978 Жилина Арина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
251 700017724 Жмыков Никита МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
252 700022968 Загидуллина Милана МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
253 700022230 Зарецкая Маша МОУ Снежногорская СОШ, Амурская обл, Зейский район п. Снежногорский RU
254 700020284 Золотцева Анна МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
255 700021778 Иванов Дмитрий МБОУ БГО Борисоглебская СОШ №4 Борисоглебск RU
256 700020075 Иванова Анастасия ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
257 700022890 Иксанов Владислав МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
258 700022561 Ишаева Валерия МОУ №32 Саранск RU
259 700022997 Ишкова Полина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
260 700023020 Казаринов Иван Белгородская область, город Бирюч, ул.Красная дом 5 Бирюч RU
261 700022479 Калита Богдан МБОУ НШ "Прогимназия" г. Сургут, ХМАО-ЮГРА RU
262 700022480 Камалова Диана МБОУ НШ "Прогимназия" г. Сургут, ХМАО-ЮГРА RU
263 700022982 Карпова Арина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
264 700022799 Кашапов Тигран АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
265 700022481 Киприянов Дмитрий МБОУ НШ "Прогимназия" г. Сургут, ХМАО-ЮГРА RU
266 700023103 Кирпичева Ульяна ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
267 700022969 Киселёва Ксения МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
268 700022700 Кислицына Ксения КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
269 700020287 Конов Роман МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
270 700022970 Константинов Родион МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
271 700022689 Копылевич Александр КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
272 700019327 Коробков Данил МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
273 700022645 Корякин Александр КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
274 700022647 Костылев Максим КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
275 700022821 Котова Анна МОУ ШСОШ Шугозеро RU
276 700022648 Крестьянинов Владимир КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
277 700023204 Кропочев Александр МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
278 700022998 Кудряшов Иван МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
279 700022597 Кундетов Мухаж ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
280 700022971 Курманжанова Эльмира МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
281 700022127 Лапина Людмила МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
282 700023038 Левшина Юлия Белгородская область, город Бирюч, ул.Красная дом 5 Бирюч RU
283 700017729 Леонова Юлия МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
284 700020290 Лиходедова Анастасия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
285 700022650 Лубнина Екатерина КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
286 700023000 Лысова Татьяна МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
287 700022797 Максимов Никита АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
288 700022599 Маслов Максим ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
289 700021869 Масюк Елизавета МБОУ НШ "Прогимназия" г. Сургут, ХМАО-ЮГРА RU
290 700022825 Масютин Кирилл МОБУ СОШ №5 г. Мелеуз Республики Башкортостан г. Мелеуз RU
291 700022399 Межурецкий Павел МОУ СОШ № 5 Ржев RU
292 700022986 Мелещенко Андрей МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
293 700017730 Метлюков Антон МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
294 700021872 Милевич Дарья МБОУ НШ "Прогимназия" г. Сургут, ХМАО-ЮГРА RU
295 700022984 Минахметова Алиса МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
296 700023104 Монахова Полина ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
297 700021868 Мулюков Артем МБОУ НШ "Прогимназия" г. Сургут, ХМАО-ЮГРА RU
298 700022892 Мухаметзянов Расул МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
299 700022894 Мухаметзянова Халиса МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
300 700023193 Мухин Александр МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
301 700023026 Мясникова Дарья Белгородская область, город Бирюч, ул.Красная дом 5 Бирюч RU
302 700019312 Наговицина Анна МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
303 700018730 Нарваткин Савва МБОУ БГО Борисоглебская СОШ №4 Борисоглебск RU
304 700020295 Насрединов Ильшат МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
305 700022972 Насырова Лия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
306 700022651 Нелюбин Егор КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
307 700022135 Нурмакова Инара МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
308 700023002 Нурмухаметова Владлена МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
309 700022922 Останкова Карина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
310 700020250 Павлова Яна АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
311 700022236 Павлова Екатерина МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
312 700022990 Павлова Адэля МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
313 700022401 Патрикеев Егор МОУ СОШ № 5 Ржев RU
314 700020544 Пермяков Семён КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
315 700019294 Петрова Маргарита МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
316 700022607 Писарева Дарья ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
317 700014809 Покровская Агния ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
318 700022021 Полумысов Александр МОУ СОШ № 5 Ржев RU
319 700013943 Полушкин Леша МОУ Снежногорская СОШ, Амурская обл, Зейский район п. Снежногорский RU
320 700022235 Пономарёв Иван МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
321 700020559 Прокошев Максим КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
322 700023194 Размахов Сергей МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
323 700022404 Романов Максим МОУ СОШ № 5 Ржев RU
324 700022778 Рябова Алёна МОУ ШСОШ Шугозеро RU
325 700021779 Савина Анжелика МБОУ БГО Борисоглебская СОШ №4 Борисоглебск RU
326 700022989 Салахов Эрик МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
327 700020296 Салахова Мадина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
328 700023029 Самикова Альбина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
329 700020587 Сарафанников Артём КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
330 700020297 Севрюков Иван МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
331 700022988 Севрюкова Дарья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
332 700022924 Синчугова Камилла МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
333 700022685 Ситников Константин КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
334 700021746 Скаткова Елизавета МКОУ Тамбовская ООШ 397116 Терновский район, с. Тамбовка RU
335 700022405 Смирнов Никита МОУ СОШ № 5 Ржев RU
336 700022406 Соболев Роман МОУ СОШ № 5 Ржев RU
337 700022656 Стариков Иван КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
338 700022912 Степанов Дмитрий МБОУ СОШ 4 Тамбов RU
339 700019318 Степанова Елизавета МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
340 700022657 Сырова Ангелина КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
341 700022898 Табрисова Динара МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
342 700021873 Тавберидзе Давид ГОУ СОШ № 22 Москва RU
343 700022658 Таланкин Илья КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
344 700022659 Таланкина Софья КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
345 700019319 Терентьева Елизавета МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
346 700022239 Токарев Михаил МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
347 700022901 Трофимова Ангелина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
348 700018341 Трунова Снежана МОУ Снежногорская СОШ, Амурская обл, Зейский район п. Снежногорский RU
349 700019320 Туманов Егор МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
350 700022660 Урина Станислава КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
351 700018511 Усенко Андрей МБОУ СОШ №49 Шахты RU
352 700022983 Ушанов Кирилл МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
353 700023007 Ушкова Диана МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
354 700014810 Фатеева Виктория ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
355 700022767 Федоркина Ксения МБОУ "СОШ №7" Назарово, Красноярского края RU
356 700021870 Федоров Егор МБОУ НШ "Прогимназия" г. Сургут, ХМАО-ЮГРА RU
357 700021871 Федоров Илья МБОУ НШ "Прогимназия" г. Сургут, ХМАО-ЮГРА RU
358 700022409 Федорова Софья МОУ СОШ № 5 Ржев RU
359 700022783 Филиппова Арина МОУ ШСОШ Шугозеро RU
360 700020305 Хазеев Эмиль МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
361 700020248 Халабуда Ярослав АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
362 700022726 Хараев Максим КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU
363 700022975 Хасанов Дамир МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
364 700018731 Хмуленко Анна МБОУ БГО Борисоглебская СОШ №4 Борисоглебск RU
365 700022577 Хорошкова Ксения Круглинский филиал имени Героя Советского Союза И.А.Хромова МБОУ Кочетовской СОШ с.Круглое RU
366 700023009 Хренова Ксения МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
367 700020306 Цьопкало Александр МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
368 700014991 Чариков Егор МОБУ СОШ №5 г. Мелеуз Республики Башкортостан г. Мелеуз RU
369 700022410 Челмодеева Евгения МОУ СОШ № 5 Ржев RU
370 700022991 Чернобровкин Никита МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
371 700022566 Чугунова Карина МОУ №32 Саранск RU
372 700022913 Чурина София МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
373 700022926 Шагеева Алина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
374 700022976 Шакирова Динара МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
375 700022335 Шалонина Арина МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
376 700023190 Шарова Александра МБОУ "Гимназия №6" Новочебоксарск RU
377 700022979 Шафикова Аделина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
378 700020061 Шолыгина Мария ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
379 700022824 Юдичева Арина МОБУ СОШ №5 г. Мелеуз Республики Башкортостан г. Мелеуз RU
380 700022830 Юдичева Анастасия МОБУ СОШ №5 г. Мелеуз Республики Башкортостан г. Мелеуз RU
381 700018992 Якушевич Валерия МБОУ СОШ 4 Тамбов RU

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk