Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati natjecanja A godišta 13/14

Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 13/14

Ova tablica prikazuje imena učenika koji su postigli 100 postotnu uspješnost u rješavanju kruga A natjecanja, prikazana po abecedi.


Međunarodni rezultati natjecanja A godišta 13/14

06 - BENJAMINEK
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 230023856 Bajor Piotr Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
2 240005543 BALOM ÁDÁM Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
3 220018993 Bendová Aneta Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
4 220018633 Białoń Mikołaj ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
5 240005538 BIHARI SZKÁRLETT Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
6 230023171 Binienda Hubert Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
7 230023287 BŁASZAK JULIA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
8 230023178 Buła Marysia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
9 230023652 Czyżewska Monika Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
10 220018996 Černý Filip Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
11 230023179 Domański Ignacy Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
12 230023054 Dyba Emma Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa PL
13 230023056 Goławski Maciej Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa PL
14 230023280 GÓRNY ALFRED Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
15 600003965 GROSU COSMIN PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
16 230023813 Gryglas Adam Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
17 240005541 HARTL KRISTÓF Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
18 600003964 CHIRITESCU DENIS PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
19 600003968 IACOB TEODOR PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
20 230023819 Jędrych Jakub Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
21 230024061 Jedynak Natalia Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
22 230023820 Kalicińska Małgorzata Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
23 230024047 Kalinowski Szymon Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
24 230021316 Kańka Melania Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
25 230023580 Karczewski Artur Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
26 230023200 Kowalczyk Filip Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
27 240005539 KRÁR BALÁZS Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
28 220017989 Krejčí Jiří Základní škola nám. Curieových 2, příspěvková organizace Praha 1 - Staré Město CZ
29 230023057 Kucha Magdalena Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa PL
30 220018632 Lazar Mateusz ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
31 220019015 Louda Lukáš Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
32 230023457 Lubecki Paweł Szkoła Podstawowa Nr 25 Zabrze PL
33 220018034 Maier Lukáš ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ
34 230023059 Martyniuk Olivia Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa PL
35 220019008 Matějková Veronika Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
36 230023205 Mazur Zofia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
37 210026579 Mikula Adam Základna škola Snina SK
38 220019413 Mikuláš Monty Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
39 230023060 Mikusek - Windloch Iwo Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa PL
40 230023655 Milo Kacper Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
41 230023822 Mirońska Zuzanna Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
42 230023061 Mizielińska Anika Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa PL
43 220018709 Nádvorník Václav ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
44 230023152 Nowakowski Piotr Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
45 260011491 Paternoster Jani Mathema Ljubljana SI
46 230023285 PIĘTA TOMASZ Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
47 230024046 Pichór Paulina Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
48 230023812 Plechawska Łucja Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
49 600004783 POPOVICI VICTORIA PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
50 230023206 Puławska Iga Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
51 230023347 Rakowiecki Franciszek Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
52 260010571 Ravnikar Taša OŠ Dravlje Ljubljana SI
53 230023673 Rumowski Stanisław Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
54 230023814 Sawicka Magdalena Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
55 210026605 Skarba Samuel Základna škola Snina SK
56 230023579 Skipiała Wiktor Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL
57 230023821 Skomiał Szymon Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
58 230023172 Słodkowski Maks Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
59 230023167 Sokołowski Marcel Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
60 210026606 Sopková Michaela Základna škola Snina SK
61 230023062 Stockmeyer Oskar Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa PL
62 220018999 Šebor Jakub Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
63 250003315 Šeparović Franko OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO HR
64 260011490 ŠKORNIK IZABELA Mathema Ljubljana SI
65 220018990 Šomek Miroslav Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
66 220018985 Švarcová Gabriela Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
67 260011019 Tavzes Nika Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
68 260010999 Tevž Jakob OŠ Dravlje Ljubljana SI
69 240005540 TICZ GERGŐ Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
70 240005537 TIHANYI RÉKA Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
71 600004779 Tonita Cosmin PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
72 230023166 Topoliński Igor Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
73 260009664 Urbanc Luka Mathema Ljubljana SI
74 260011000 Verlič Martin OŠ Dravlje Ljubljana SI
75 230023160 Woźniak Mikołaj Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
76 230023161 Zawadzka Wiktoria Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
77 230023803 Żebrowska Katarzyna Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
78 210026580 Žirová Jana Základna škola Snina SK
79 700022428 Антипкин Владислав МОУ "Лицей №7" Саранск RU
80 700022927 Асадуллина Карина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
81 700022928 Багаев Артур МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
82 700022929 Балбошина Софья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
83 700022426 Бельдяева Мария МОУ "Лицей №7" Саранск RU
84 700022945 Бердникова Дарина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
85 700022942 Бородина Дарья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
86 700022946 Варкова Анастасия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
87 700020245 Гайнутдинов Булат АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
88 700022939 Гибадуллин Даниль МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
89 700022947 Головин Андрей МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
90 700022948 Головская Ксения МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
91 700022303 Евтеева Виолетта МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
92 700022949 Ежов Егор МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
93 700022421 Жигунова Виктория МОУ "Лицей №7" Саранск RU
94 700022950 Ишков Арсений МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
95 700022951 Козлова Варвара МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
96 700022427 Кузьмина Валерия МОУ "Лицей №7" Саранск RU
97 700022432 Курашкина Александра МОУ "Лицей №7" Саранск RU
98 700022574 Курьянова Диана Круглинский филиал имени Героя Советского Союза И.А.Хромова МБОУ Кочетовской СОШ с.Круглое RU
99 700022429 Лапаев Вячеслав МОУ "Лицей №7" Саранск RU
100 700022940 Мавлиев Арслан МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
101 700022952 Маркелова Ксения МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
102 700022059 Мартыненко Виктория МБОУ Гимназия Новоуральск RU
103 700020247 Наумова Виктория АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
104 700020244 Нигматуллина Инесса АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
105 700022953 Низамутдинова Алина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
106 700023003 Обоева Софья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
107 700023006 Панин Илья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
108 700022943 Парамонова Дарья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
109 700022954 Петров Михаил МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
110 700022575 Полянская Виктория Круглинский филиал имени Героя Советского Союза И.А.Хромова МБОУ Кочетовской СОШ с.Круглое RU
111 700022955 Попов Никита МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
112 700022956 Пугачёв Кирилл МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
113 700022925 Смальков Константин МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
114 700022937 Старостина Катарина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
115 700022317 Труханов Леонид МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
116 700022434 Тюрин Артём МОУ "Лицей №7" Саранск RU
117 700022938 Ураскина Дарья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
118 700022905 Устимова Виктория МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
119 700020302 Феофанова Виолетта МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
120 700022941 Хакимова Лейла МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
121 700022415 Хитрова Алина МОУ "Лицей №7" Саранск RU
122 700022910 Цыбина Арина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
123 700020249 Шарифуллин Рустем АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
124 700022944 Шершнев Иван МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
125 700020311 Юнусова Камиля МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk