Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

02 - MLAĐI SREDNJOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 700004118 Джиджавадзе Леван МОУ гимназия 3 Ярославль RU 30
2 240004767 Bakondi Renáta Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU 30
3 240004765 Sarkadi-Nagy Fruzsina Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU 30
4 220010332 Turek Pavel Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ 30
5 210014224 Fejesová Vivien Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK 30
6 210014225 Petráš Mária Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK 30
7 210014226 Bartalosová Angelika Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK 30
8 210014223 Kocskovics Kitti Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK 30
9 250003424 Horvat Sanja I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC HR 26
10 250003423 Vuković Lana I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC HR 26
11 230023791 Arent Paweł Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 26
12 220017605 Ševčíková Klára Gymnázium Uherské Hradiště Uherské Hradiště CZ 26
13 220016573 Motlíček Ondřej Gymnázium, Masarykovo náměstí 8, Šumperk Šumperk CZ 26
14 250003417 Kovač Stela I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC HR 26
15 210025760 Soós Peter Klub ŽAS Veľké Kapušany SK 26
16 220008431 Jurák František ZŠ a ZUŠ, Liberec Liberec 12 CZ 24
17 220019027 Dopita Jan Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ 24
18 700006075 Сайфуллина Юлия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 23
19 700006111 Сайфуллин Джамиль МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 23
20 700023246 Содбоев Зунды МБОУ Кижингинский лицей им. В.С.Мункина Кижинга RU 23
20 700023247 Дашинимаев Бадма МБОУ Кижингинский лицей им. В.С.Мункина Кижинга RU 23
22 220018603 Krampotová Lucie Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ 23
23 220015869 Zumrová Dominika ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 22
24 220015870 Marková Lucie ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 22
25 250003425 Vurušić Ana I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC HR 22
26 260008694 Dragar Frenk II. OŠ Celje Celje SI 22
27 230023779 Targosz Weronika Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 22
28 210015075 Blehová Alexandra Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda SK 22
29 210025765 Vajo Peter Klub ŽAS Veľké Kapušany SK 22
30 230023706 Zalewski Patryk Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 22
31 230023787 Sztukowska Katarzyna Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 22
32 220019286 Naiman Petr Gymnázium 8leté Mladá Boleslav CZ 22
33 260009524 Sever Nace Osnovna šola Vrhovci Ljubljana SI 22
34 220014084 Pleyer Martin Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, příspěvková organizace Hustopeče CZ 22
35 600004793 Tamás Tófalvi Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc RO 22
36 250003426 Pongrac Marta I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC HR 21
37 220012798 Svatáková Jana Gymnázium Žamberk Žamberk CZ 21
37 230023704 Rybojad Jan Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im.I.J.Paderewskiego Lublin PL 21
39 260011327 Primožič Vid ZAVOD SV. STANISLAVA, ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA Ljubljana SI 21
40 700015547 Баклагин Николай МОУ лицей г.о. Орехово-Зуево Орехово-Зуево RU 21
41 700010034 Иванова Анна ГБОУ СОШ №2100, Россия Москва RU 21
42 700018071 Чернышова Валентина ГБОУ СОШ №2100, Россия Москва RU 21
43 210026367 Kordíková Laura Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica SK 20
44 260007358 Kralj Tilen Oš Trbovlje Trbovlje SI 20
45 210026255 Kováčová Klaudia Evanjelické gymnázium Tisovec SK 20
46 220018884 Faltínová Pavlína Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ 20
47 250003419 Žerjav Maja I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC HR 19
48 700022221 Семенов Сергей ГОУ СОШ 556 Курортной район Санкт Петербурга, Сестрорецк RU 19
48 240004332 Olej Dóra Széchenyi István Gimnázium Sopron HU 19
48 220016682 Prokopec David Gymnázium Žamberk Žamberk CZ 19
Stranica  / 14

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk