Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

03 - STARIJI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 700016795 Семёнов Кирилл МБОУ СОШ 19 г. Коврова Ковров Владимирской области RU 30
2 700023301 Содбоев Бато МБОУ Кижингинский лицей им. В.С.Мункина Кижинга RU 30
3 220017657 Linhart Pavel ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 30
4 700009439 Пыркова Ирина Лицей 33 Батайск RU 30
5 220019481 Blaha Jiří Gymnázium Uherské Hradiště Uherské Hradiště CZ 30
6 230021838 Matysiak Igor Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL 29
7 230021042 Korcz Wojciech Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL 29
7 230021837 Frąckowiak Miłosz Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL 29
7 260010298 Bokal 7.c Matej OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI 29
7 260011414 HUMAR MIHA II. OŠ Celje Celje SI 29
11 230021155 Centkiewicz Jakub Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL 27
12 250003421 Abramović Matteo I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC HR 26
13 260010326 Samokec Luka OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI 26
14 260011061 Uranič Matic Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI 26
15 250001695 Tomorad Andrija OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA HR 26
16 220019484 Švehlová Amálie Gymnázium Uherské Hradiště Uherské Hradiště CZ 26
17 260010329 Boštjančič Alja OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI 26
18 260010268 Tomšič Nejc OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI 26
19 210017315 Markuss Roman Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK 26
20 210017316 Rajtár Tamás Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK 26
21 260009756 Komatar Urška Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI 26
22 260009757 Plevel Špela Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI 26
23 260010327 Derenčin Jana OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI 26
24 260010269 Pugelj Tadeja OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI 26
25 250003418 Gudlin Sara I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC HR 25
26 260007001 Arnol Neža Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 25
26 260007009 Leban Nik Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 25
28 260010062 Belec Špela Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane SI 25
29 700023245 Гынденова Дарима МБОУ Кижингинский лицей им. В.С.Мункина Кижинга RU 25
30 230023487 Skatulski Kacper Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL 25
31 260008519 Ambrožič Timotej OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled SI 25
32 220016218 Dunajová Michaela Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, příspěvková organizace Hustopeče CZ 25
33 230023234 Szymańska Katarzyna Szkoła Podstawowa Nr 2 Ostrzeszów PL 24
34 260007375 Nardin Živa Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 24
35 260008786 ROZMAN MONIKA Oš Stražišče Kranj Kranj SI 24
36 700022614 Кулаков Станислав Лицей 33 Батайск RU 24
37 700023248 Базаров Дэнзэн МБОУ Кижингинский лицей им. В.С.Мункина Кижинга RU 23
38 230023825 Rawluk Anna Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL 23
39 220019594 Pavíček Martin Gymnázium Jana Blahoslava, Ivančice, Lány 2 Ivančice CZ 23
40 220017502 Rozek Jakub Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, příspěvková organizace Hustopeče CZ 23
41 700018153 Терентьев Даниил МОУ "СОШ №5 УИМ" Магнитогорск RU 23
42 260010918 Štuhec Barbara Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana Ljubljana SI 23
43 220019595 Peterka Ondřej Gymnázium Jana Blahoslava, Ivančice, Lány 2 Ivančice CZ 23
44 260010773 Milanič Ana Osnovna šola Antona Šibelja-Stjenka Komen SI 23
45 210026408 Mikulová Veronika Gymnázium Svätého Františka z Assisi Žilina SK 23
46 260008516 Trobiš Matija OŠ VALENTINA VODNIKA Ljubljana SI 23
47 700023242 Габышева Ирина МБОУ Кижингинский лицей им. В.С.Мункина Кижинга RU 22
48 210026448 Vreštiaková Veronika Základná škola s materskou školou Hriňová SK 22
49 210026451 Tanevský Ivan Základná škola s materskou školou Hriňová SK 22
50 210026449 Pohorelec Martin Základná škola s materskou školou Hriňová SK 22
Stranica  / 20

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk