Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

04 - MLAĐI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 700023074 Погиба Даниил Лицей 33 Батайск RU 30
2 700022961 Пятова Арина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
3 700023012 Красильников Даниил МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
4 700020283 Закирова Алия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
5 700013626 Рогачкина Мария Лицей 33 Батайск RU 30
6 260005590 Drofenik Lovro Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 30
7 700020289 Крюков Кирилл МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
8 220017653 Klápa Adam ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 30
9 220017650 Sýkora Michal ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 30
10 700022964 Ермакова Арина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
11 230024148 Ciechanowicz Mateusz Katolicka Szkoła Podstawowa Gdynia PL 30
12 220018710 Nguyen Anh Vu ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 30
13 220017649 Čížek Patrik ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 30
14 700020280 Гатауллина Азалия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
14 700015698 Архангельский Алексей МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
16 700022268 Макшакова Дарья МБОУ Гимназия Новоуральск RU 30
17 240005139 Lisai Csenge Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU 30
18 700015667 Шавалиева Сабина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
19 700022472 Видяев Денис МОУ "СОШ с УИОП №32" Саранск RU 30
20 700020580 Огибалова Ульяна КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU 30
21 240005502 Tóth Rebeka Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU 30
22 240005503 Bodza Attila Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU 30
23 700015687 Малыхина Ирина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
24 240005138 Kozáry Anna Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU 30
25 230023665 Kamińska Anna Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL 30
25 260008561 Špan Gregor Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 30
25 230023666 Klemeński Filip Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL 30
25 230023572 Wiora Zosia Szkoła Podstawowa nr 28 Gliwice PL 30
29 700022104 Полина Леонтьева МБОУ Гимназия Новоуральск RU 30
30 260011526 Štrekelj Teja Osnovna šola Antona Šibelja-Stjenka Komen SI 30
31 260011528 Faganel Paulina Osnovna šola Antona Šibelja-Stjenka Komen SI 30
32 220018565 Melicherová Markéta Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963 Praha 5 - Stodůlky CZ 30
33 260010930 Šircelj Jan OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI 30
34 250003105 Horvat Paula OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK HR 29
35 220017655 Fusek Matěj ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 29
36 700012500 Иванова Софья МАОУ "СОШ 11", г. Усть-Илимск Усть-Илимск RU 29
37 240004300 Deák Levente Gábor Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagykőrös HU 28
38 250002747 KARDOŠ NIKA OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK HR 27
39 230022912 Kaszycki Jakub Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL 26
40 700006033 Валеев Данис МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 26
41 220019520 Švecová Anežka ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 26
42 700007707 Воронов Артем МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU 26
43 700006046 Фролов Алексей МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 26
44 230022043 Dziewiatowski Mikołaj Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL 26
45 220016191 Šafr Štěpán Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ 26
46 230021842 Mała Agata Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL 26
47 230020734 Kubera Paulina Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL 26
48 230023669 Telicki Michał Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL 26
48 230023237 Nowicka Magdalena Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL 26
48 230023181 Domańska Zofia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL 26
Stranica  / 18

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk