Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

05 - NAJMLAĐI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 600004782 Vircolici Valentin Stefan PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO 30
2 210026992 Moravčík Pavol ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK 30
3 700022921 Костенников Артём МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
4 220017644 Nádvorníková Anna ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 30
5 700018735 Фролова Полина МБОУ БГО Борисоглебская СОШ №4 Борисоглебск RU 30
6 220018711 Provazník Václav ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 30
7 700015694 Мингазова Альмира МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
8 700022982 Карпова Арина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
9 220018488 Janíčková Leontýna ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 30
10 700022918 Жилина Маргарита МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
11 700022926 Шагеева Алина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
12 700022796 Ежков Эдуард АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 30
13 700022924 Синчугова Камилла МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
14 220019526 Mikyška David ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 30
15 220018994 Šmídová Johana Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ 30
16 210026991 Kocúrová Karolína ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK 30
16 700015696 Гималетдинова Василя МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
18 700022984 Минахметова Алиса МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
19 700020296 Салахова Мадина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
20 700022797 Максимов Никита АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 30
21 700020297 Севрюков Иван МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
22 260009930 Štor Grega Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 30
23 700022898 Табрисова Динара МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
24 700020287 Конов Роман МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
25 700022995 Вечкитов Кирилл МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
26 210026990 Gaňa Richard ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK 30
27 700022992 Ахмадиярова Карина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
28 700022659 Таланкина Софья КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU 30
29 700022985 Баянова Гузель МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
30 700020306 Цьопкало Александр МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
31 700020279 Гараева Аделя МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
31 700022991 Чернобровкин Никита МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
31 700020305 Хазеев Эмиль МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
34 700022970 Константинов Родион МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
35 260011435 Esih Nace Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 30
36 700022888 Андреева Виктория МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
37 260008557 Vodenik Jan Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 30
38 700022892 Мухаметзянов Расул МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
39 700022979 Шафикова Аделина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
40 700023007 Ушкова Диана МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
41 700015699 Власова Дарья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
42 700022987 Егорова Анастасия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
43 700022989 Салахов Эрик МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
44 260008558 Vodenik Iza Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 30
45 700022073 Веселова Арина МБОУ Гимназия Новоуральск RU 30
46 700022660 Урина Станислава КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU 30
47 700018730 Нарваткин Савва МБОУ БГО Борисоглебская СОШ №4 Борисоглебск RU 30
48 700022658 Таланкин Илья КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU 30
49 210026194 Prochádzka Patrik Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK 30
50 700022726 Хараев Максим КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU 30
Stranica  / 16

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk