Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

06 - BENJAMINEK
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Država Broj bodova
1 700022432 Курашкина Александра МОУ "Лицей №7" Саранск RU 30
2 700022420 Киселёв Никита МОУ "Лицей №7" Саранск RU 30
3 700022421 Жигунова Виктория МОУ "Лицей №7" Саранск RU 30
4 220018880 Rek Lukáš Dominik MŠ a ZŠ Slivenec Praha - Slivenec CZ 30
5 700022435 Ершова Юлия МОУ "Лицей №7" Саранск RU 30
6 700022427 Кузьмина Валерия МОУ "Лицей №7" Саранск RU 30
7 700022945 Бердникова Дарина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
8 700022946 Варкова Анастасия МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
9 700022928 Багаев Артур МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
10 700022940 Мавлиев Арслан МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
11 220019523 Růžek Dominik ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 30
12 700022425 Гордеев Дмитрий МОУ "Лицей №7" Саранск RU 30
13 700022943 Парамонова Дарья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
14 700022428 Антипкин Владислав МОУ "Лицей №7" Саранск RU 30
15 260011491 Paternoster Jani Mathema Ljubljana SI 30
16 700022925 Смальков Константин МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
17 700022938 Ураскина Дарья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
18 700022953 Низамутдинова Алина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
19 700020247 Наумова Виктория АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 30
20 700022937 Старостина Катарина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
21 700022941 Хакимова Лейла МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
22 700020249 Шарифуллин Рустем АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 30
23 700020245 Гайнутдинов Булат АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 30
24 260009664 Urbanc Luka Mathema Ljubljana SI 30
25 700022905 Устимова Виктория МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
26 700020244 Нигматуллина Инесса АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU 30
27 700022942 Бородина Дарья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
28 220018709 Nádvorník Václav ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 30
29 700022939 Гибадуллин Даниль МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
30 700022426 Бельдяева Мария МОУ "Лицей №7" Саранск RU 30
31 700022433 Кижаева Валерия МОУ "Лицей №7" Саранск RU 30
32 230023152 Nowakowski Piotr Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL 30
33 700022910 Цыбина Арина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
34 700023003 Обоева Софья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
35 700020311 Юнусова Камиля МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 30
36 600003965 GROSU COSMIN PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO 30
37 600003964 CHIRITESCU DENIS PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO 30
38 600003968 IACOB TEODOR PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO 30
39 600004783 POPOVICI VICTORIA PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO 30
40 600004779 Tonita Cosmin PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO 30
41 700022419 Гришуткин Иван МОУ "Лицей №7" Саранск RU 30
42 220018989 Kovácsová Anna Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ 29
43 210026809 Kurucová Zuzana Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto SK 29
44 220019017 Jurčík Ondřej Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ 29
45 700020302 Феофанова Виолетта МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 29
46 700022418 Власова Софья МОУ "Лицей №7" Саранск RU 28
47 600004862 Panainte Ana Scoala Vaslui Vaslui RO 28
48 700022422 Палаткина Полина МОУ "Лицей №7" Саранск RU 28
49 230023812 Plechawska Łucja Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL 28
50 210025272 Oravec Matej Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto SK 28
Stranica  / 6

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk