Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

03 - STARIJI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Broj bodova
1 250003421 Abramović Matteo I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 26
2 250001695 Tomorad Andrija OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 26
3 250003418 Gudlin Sara I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 25
4 250001406 Dovijanić Patricija OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 21
5 250003439 Horvat Antonio I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 18
6 250003420 Bobičanec Abel I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 18
7 250003455 Mikulić Valentina I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 17
8 250001430 Žuvela Adela OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 17
9 250002736 BOLF PATRIK OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 17
9 250001502 Nemet Tea OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 17
11 250002932 Stupičić Nikolina OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 17
12 250002925 Maros Luka OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 17
13 250003065 Tarnik Jana OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB 16
14 250002927 Abazović Teo OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 16
15 250003314 Muha Miljenko I. OSNOVNA ŠKOLA DUGAVE ZAGREB-NOVI ZAGREB 16
16 250002563 Jamić Nikola Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 15
17 250003452 Grbavec Hrvoje I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 15
18 250003032 BIČANIĆ FILIP Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 14
19 250001434 Herceg Lucija OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 14
20 250002296 BAN FILIP Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 13
21 250003059 Šoštarić Luka OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB 13
22 250002766 SREBAK MATIJA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 13
23 250003027 KLARIĆ INA Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 12
24 250002565 Cvjetko Lara Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 12
25 250002552 Pelzer Benedikt OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 12
26 250002566 Jeras Kristina Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 11
27 250001500 Knežević Petar OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 11
28 250003319 Sklepić Petar OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 11
29 250002926 Plevnik Matej OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 11
30 250002223 TOMORAD BARBARA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 11
31 250003451 Franin Ana I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 10
32 250000915 Trstenjak Tesa I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 10
33 250002828 Kavaj Karlo OSNOVNA ŠKOLA DONJA STUBICA DONJA STUBICA 10
34 250003345 Mrkonjić Patricija Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 10
35 250002724 Glogar Lovro OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB 10
36 250003175 Čengić Marko I. OSNOVNA ŠKOLA DUGAVE ZAGREB-NOVI ZAGREB 10
37 250000903 Kovačić Ena I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 9
38 250002226 HABAZIN PATRIK OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 9
39 250002931 Krasnić Marigon OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 9
40 250003058 Halamek Leonarda OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB 9
41 250002560 Rajndl Adam OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 8
41 250001578 Šćulac Zvonimir Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 8
43 250003538 Vidović Lana I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 7
44 250003026 BOŠKOVIĆ MARIN Osnovna škola Frana Galovića ZAGREB 7
45 250002225 CURIŠ LUKA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 6
46 250002555 Zelić Zvonimir OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 6
47 250003461 Krčelić Ana I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 5
48 250002930 Alavanja Maja-Marija OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 5
49 250002929 Francišković Karlo OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 4
50 250002722 Bobanović Sarah OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB 4
Stranica  / 2

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk