Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

04 - MLAĐI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Broj bodova
1 250003105 Horvat Paula OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 29
2 250002747 KARDOŠ NIKA OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 27
3 250001405 Ivanković Stela OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 22
4 250003066 Ivanović Petra OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB 21
4 250003062 Vladović Relja Tena OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB 21
6 250003447 Kronast Laura I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 20
7 250002771 BORONJEK AGATA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 20
8 250003323 Laknar Luka I. OSNOVNA ŠKOLA DUGAVE ZAGREB-NOVI ZAGREB 20
9 250002772 ŠUŠTIĆ IVAN OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 19
10 250002773 ŠVENDA LEON OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 19
11 250003468 Pokrivać Lovro I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 18
12 250003335 Gajović Juraj OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB 17
13 250003391 GERECI FLORIANA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 17
14 250002774 PUGAR GABRIJELA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 17
15 250002770 PELKO ANA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 17
16 250003093 OZIMEC LEONARDO OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 16
17 250003526 Grozdanić Vlatka OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 15
18 250003298 Ćelić Antonio OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 14
19 250002875 Lipovac Petra OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 14
20 250002307 Gavranić Ivana OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 13
21 250002928 Saganić Fran OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 13
22 250003445 Sternad Leon I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 12
23 250003450 Kipke Matko I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 12
24 250003341 Kunšt Leon OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB 12
25 250003448 Stojko Borna I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 11
26 250003412 Habjanec Petra OSNOVNA ŠKOLA DONJA STUBICA DONJA STUBICA 10
27 250002751 SESAR GABRIELA OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 10
28 250002306 Herceg Hana OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 10
29 250003295 Bušić Lara OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 10
30 250003053 Baričević Dino OSNOVNA ŠKOLA MARIA MARTINOLIĆA MALI LOŠINJ 9
31 250003536 Škugor Marko OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 9
32 250002780 Donjerković Petar OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 9
33 250003342 Rašpica Marko OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB 9
34 250003527 Kuzmanović Iva OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 9
35 250003535 Sučić Zvonimir OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 9
36 250003296 Vanek Dora OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 8
37 250003528 Šarac Bela OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 8
38 250003530 Zekić Lovro OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 8
39 250003532 Dadić Daniel OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 8
40 250003443 Hajdarović Andrijan I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC 7
41 250003415 Poštek Dorijan OSNOVNA ŠKOLA DONJA STUBICA DONJA STUBICA 7
42 250003338 Buj Dora OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB 7
43 250003537 Žuljević Ena OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 7
44 250003336 Ahčin Hana OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB 6
45 250003533 Katarinić Luka OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 6
46 250003411 Šimunec Silvio OSNOVNA ŠKOLA DONJA STUBICA DONJA STUBICA 5
47 250003525 Bićan Bruno OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 4
48 250003531 Ćurak Luka OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 4
49 250002748 PAVLOVIĆ PETRA OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 3
50 250003529 Tomičić Iva OSNOVNA ŠKOLA AUGUST ŠENOA OSIJEK 2
Stranica  / 2

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk