Maxi Test
 
 

O nama

 
 

Javni rezultati

Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Međunarodni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

Ova tablica prikazuje dosadašnje rezultate i vrijeme koje su postigli učenici u natjecanju u vlastitoj školi. Objektivne međunarodne rezultate međunarodnog prvenstva i imena dobitnika novčanih nagrada navedena su u Rezultati nacionalnih i međunarodnog prvenstva.


Nacionalni rezultati dijela natjecanja B, godište 13/14

05 - NAJMLAĐI OSNOVNOŠKOLCI
# ID kod učenika Prezime Ime Škola Grad Broj bodova
1 250002876 Protić Jakov OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 25
2 250002778 Bačić Nikola OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 25
2 250003329 Leko Matko OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 25
4 250003018 Martinović Noa OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 24
5 250003523 Donjerković Laura OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 23
6 250003515 Mišir Jakov Zvonimir OSNOVNA ŠKOLA VELIKO TROJSTVO VELIKO TROJSTVO 22
7 250003091 Sardelić Ivan Dominik OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 21
8 250003397 JAKOPOVIĆ SARA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 20
9 250003521 Bačić Ivan OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 19
9 250003339 Katavić Mara OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB 19
11 250003399 TOMORAD STJEPAN OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 19
12 250003395 ŠKRLEC DAVID OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 18
13 250003524 Šeparović Nikola OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 18
14 250003332 Mijić Noa OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 18
15 250003396 KRUHAK PAULA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 17
16 250003394 ČUKMAN ANA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 17
17 250003392 PRUGOVEČKI LORENA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 17
18 250003400 KRAMAR NIKA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 17
19 250003520 Bačić Mate OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 16
20 250003393 MEŠTROVIĆ NIKA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 16
21 250003512 Ivanušić Mateo OSNOVNA ŠKOLA VELIKO TROJSTVO VELIKO TROJSTVO 16
22 250003299 Budiša Duje OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 15
22 250003516 Tomić Dejan OSNOVNA ŠKOLA VELIKO TROJSTVO VELIKO TROJSTVO 15
24 250003326 Bobić Matej OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 14
25 250003401 OBAD PETAR OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 13
26 250003328 Krišto Tin OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 13
27 250003517 Turkalj Igor OSNOVNA ŠKOLA VELIKO TROJSTVO VELIKO TROJSTVO 12
28 250003325 Banjeglav Sara OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 12
28 250003513 Lacko Antonio OSNOVNA ŠKOLA VELIKO TROJSTVO VELIKO TROJSTVO 12
28 250003514 Lovrić Anamarija OSNOVNA ŠKOLA VELIKO TROJSTVO VELIKO TROJSTVO 12
28 250003343 Polimac Dan OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB 12
32 250003416 MILIČKI BRANKO OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 11
33 250003522 Bertalan Nikola OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 11
34 250002779 Borovina Marijana OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO 11
35 250003297 Šoš Dino OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 10
36 250003330 Lukač Matej OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 9
37 250003398 JURAS FRAN OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA 9
38 250003327 Kampić Marija OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK 5
Stranica  / 1

EUROGENIUS GROUP s.r.l., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankovni račun: VUB Snina, SLOVAKIA
IBAN: SK53 0200 0000 0021 9635 5055

webdesign & software © bart.sk