Maxi Test
 
 

O nas

 
 

Wyniki publiczne

Krajowe wyniki części konkursowej A, rocznik 12/13

Międzynarodowe wyniki rundy konkursowej A, rocznik 12/13

Tabelka ta ukazuje uporządkowane alfabetycznie nazwiska uczniów, którzy osiągnęli 100% - tową ilość punktów w zadaniach konkursowych rundy A.


Międzynarodowe wyniki rundy konkursowej A, rocznik 12/13

04 - Młodsi uczniowie
# Kod ID uczestnika Nazwisko Imię Szkoła Miasto Kraj Iłośc punktów
1 600001498 Armanu Alexandru Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
2 240005134 Árvai Regő Arany János Általános Iskola Gyöngyös HU
3 220017860 Bajer Tomáš Gymnázium 8leté Mladá Boleslav CZ
4 240005230 Bánstik Eszter Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
5 240005236 Barna Emese Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
6 230021836 Bartnicki Kacper Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
7 260009905 BARTOLME Jan OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
8 210022590 Beluško Štefan Gymnázium a ZŠ sv. Mikuláša Prešov SK
9 210019074 Bielik Martin Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
10 230021677 Bielowski Sebastian TELL-V Sp. z o.o. Prywatna Szkoła Podstawowa Ząbki PL
11 260010310 Bokal Lea Eva OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
12 260010236 Bolta Tinkara Oš Vodice Vodice SI
13 220017856 Botka Jan Gymnázium 8leté Mladá Boleslav CZ
14 260009921 Božič Tilen Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
15 230022087 Budzowska Weronika Zespół Szkolno-Przedszkolny Mirków PL
16 220015905 Bulejová Natálie Sdružení přátel Mendelova gymnázia Opava CZ
17 240005315 Csabai Sándor Varga Domokos Általános Művelődési Központ Kunszentmiklós HU
18 240005231 Cserfalvi Erik Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
19 240005131 Csipe Maja Arany János Általános Iskola Gyöngyös HU
20 240005171 Csorba József Kristóf Csolnok és Környéke Körzeti Általános Iskola Csolnok HU
21 230017740 Cygan Michał Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
22 260005204 Čečko Zala Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
23 220017475 Černá Zuzana Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice České Budějovice CZ
24 210018660 Danielová Mária Cirkevná spojená škola Snina SK
25 230022514 Dargiewicz Ewa Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
26 210013641 Dokoupil David Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
27 230018567 Domzalski Jan Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
28 260005221 Esih Jaka Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
29 240005235 Fábián Máté Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
30 230018637 Flont Zuzanna Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
31 210014676 Gábor Adam Základna škola Snina SK
32 210025322 Gajdošíková Ivana Základna Škola Bytča SK
33 240005032 Gergely Róza Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
34 230020488 GŁÓWCZYŃSKI KACPER ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
35 260005205 Gobec Lara Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
36 260010243 Gubanec Hančič Ema Oš Vodice Vodice SI
37 240004897 Havai András Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
38 230021062 Herbreder Gabrysia Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
39 230020491 HERMAN WIKTORIA ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
40 220017550 Huková Klára Základní Škola Jihlava CZ
41 220017658 Chroustovský Michal ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
42 250001405 Ivanković Stela OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO HR
43 220013180 Jakl Petr Základní škola Klášterec nad Ohří, okres Chomutov CZ
44 230021412 Jakubiak Nel Prywatna Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum Piotrków Trybunalski PL
45 220017853 Jancáková Barbora Gymnázium 8leté Mladá Boleslav CZ
46 230021895 Janczak Mateusz Szkoła Podstawowa w Skórzewie Skórzewo PL
47 220017477 Janků Jiří Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice České Budějovice CZ
48 230018570 Jasek Klaudia Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
49 260010305 Jurca Maja OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
50 230017695 Kabala Natalia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
51 230018415 Kasprzak Antonina Szkoła Podstawowa w Skórzewie Skórzewo PL
52 230009618 Kępiński Michał Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
53 230021666 Kiełbus Magdalena TELL-V Sp. z o.o. Prywatna Szkoła Podstawowa Ząbki PL
54 240004901 Kiss Dominik Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
55 220017653 Klápa Adam ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
56 240003535 KLEIN ÁBEL Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
57 260007898 Klemenčič Marija Mathema Ljubljana SI
58 260005977 Kodelja Jaka Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
59 230016987 Kosman Aniela TELL-V Sp. z o.o. Prywatna Szkoła Podstawowa Ząbki PL
60 230017692 Kot Gabriela Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
61 260009935 Krajnc Nina Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
62 210022509 Kretík Jakub ZÁKLADNÁ ŠKOLA OŠČADNICA - ÚSTREDIE OŠČADNICA SK
63 260009936 Kroflič Tim Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
64 210022510 Krupík Samuel ZÁKLADNÁ ŠKOLA OŠČADNICA - ÚSTREDIE OŠČADNICA SK
65 230022717 Kujawski Mateusz Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
66 220013073 Kulig Karolina Maria ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
67 230021896 Lasota Oskar Szkoła Podstawowa w Skórzewie Skórzewo PL
68 220017453 Loun Jiří Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
69 220013084 Madzia Karolina ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
70 230017743 Małaszek Milena Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
71 240005237 Marczi Vanessza Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
72 260010255 Maren Nejc Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
73 220017551 Marešová Michaela Základní Škola Jihlava CZ
74 240005172 Marlok Tamás Csolnok és Környéke Körzeti Általános Iskola Csolnok HU
75 220017548 Masár Filip Základní Škola Jihlava CZ
76 230020889 Matczak Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
77 230021838 Matysiak Igor Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
78 260007434 Mavec Jan OŠ Dravlje Ljubljana SI
79 260010297 Mencin Pia OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
80 260010235 Merše Jakob Oš Vodice Vodice SI
81 230016995 Michalak Wojciech TELL-V Sp. z o.o. Prywatna Szkoła Podstawowa Ząbki PL
82 210013814 Minčičová Katarína Cirkevná spojená škola Snina SK
83 210018398 Mitrová Adela Základna škola Snina SK
84 240005035 Mizsei Dorina Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
85 600003246 Morosanu Andreea Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
86 260008125 Mrak Jan OŠ Dravlje Ljubljana SI
87 230020892 Myrcik Jakub Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
88 240003630 NÉMETH DÁVID MÁRK Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
89 220012334 NGUYENOVÁ Vanesa Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
90 600001964 Nitu Alin Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
91 260005222 Novak Neja Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
92 260010245 Novak Nino Oš Vodice Vodice SI
93 220011131 Novotná Lucie Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
94 260005969 Ogrizek Tito Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
95 210018399 Onuferová Karin Základna škola Snina SK
96 230022698 Pałka Julia Prywatna Szkoła Podstawowa L. Piwoni Szczecin PL
97 210015036 Parasková Simona Cirkevná spojená škola Snina SK
98 240005233 Pásztor Blanka Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
99 260005223 Petecin Sara Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
100 220016874 Petrák Karel Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
101 220011128 Phamová Ngoc-ly Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
102 230022085 Ponikowski Kacper Zespół Szkolno-Przedszkolny Mirków PL
103 260010826 Poštuvan Tina Mathema Ljubljana SI
104 220011129 Průchová Kateřina Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
105 220017454 Příhoda Jan Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
106 260005226 Pušnik Nika Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
107 230020496 RACZYŃSKI KACPER ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
108 260007091 Rakita Filip Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
109 240005238 Reitinger Richard Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
110 220011130 Rišková Anastázie Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
111 220014473 Rolencová Sofie Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
112 220017481 Rosenthalerová Katka Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice České Budějovice CZ
113 210013674 Rusnák Filip Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
114 240005234 Sasvári Rebeka Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
115 230022713 Siennicka Katarzyna Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
116 240005132 Sikora Gréta Arany János Általános Iskola Gyöngyös HU
117 210024372 Smolková Natália ZÁKLADNÁ ŠKOLA OŠČADNICA - ÚSTREDIE OŠČADNICA SK
118 240005187 Soós Dorina Szigetköz Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Darnózseli HU
119 230022716 Sotek Małgorzata Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
120 230022399 Sroga Natalia Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
121 230020140 Stawowska Zuzanna Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
122 230022720 Stykowska Julia Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
123 220011147 Suchomelová Anna Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
124 230021825 Święcicka Helena Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
125 220017650 Sýkora Michal ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
126 240005232 Szász Fruzsina Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
127 230022513 Szczeciński – Nocoń Nikodem Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
128 240004444 Szigeti Eszter Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
129 230021839 Szkwarkowska Oliwia Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL
130 240005045 Sztakó Anna Varga Domokos Általános Művelődési Központ Kunszentmiklós HU
131 230022734 Sztobryn Aleksandra Zespół Szkół nr 4 Dęblin PL
132 220016191 Šafr Štěpán Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
133 220017652 Šamánek Jakub ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
134 220015987 Šanderová Monika Základní Škola Jihlava CZ
135 220014380 Škařupa Bertram Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
136 260010308 Tekavc Lucija OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
137 230009632 Tolak Maciej Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
138 220017456 Tomečková Marie Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
139 240004899 Tóth Laura Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
140 260009016 Trobiš Veronika OŠ Dravlje Ljubljana SI
141 230021898 Trochowski Szymon Szkoła Podstawowa w Skórzewie Skórzewo PL
142 600002552 Ungureanu Diana Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO
143 260008946 Valjavec Nika Rebecca OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
144 260007895 Vavpetič Ela Mathema Ljubljana SI
145 260006500 Vidic Nika Oš Domžale Domžale SI
146 220018201 Vrbová Kateřina Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Praha - východ Senohraby CZ
147 230018634 Wacławik Agnieszka Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
148 230018594 Walczak Katarzyna Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
149 230020486 WIŚNY BARTOSZ ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
150 220009472 Zahradníčková Jana Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
151 230022088 Zielińska Alicja Zespół Szkolno-Przedszkolny Mirków PL
152 230022531 Źurańska Ada Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk PL
153 260005224 Žager Lana Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
154 700020393 Алешечкина Ольга МОУ "Гимназия № 75" Казань RU
155 700019431 Асмолов Егор МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
156 700019667 Бабайлов Олег МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
157 700006513 Булычёва Маргарита МОУ "Лицей №7" Саранск RU
158 700020106 Вельможина Александра МБОУ СОШ №1 Волжский RU
159 700019171 Гафуров Тимур МОУ СОШ № 5 Ржев RU
160 700018512 Гладкий Ярослав МБОУ СОШ №49 Шахты RU
161 700019636 Дзодзиева Анастасия МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
162 700020786 Дровнев Никита МОУ ШСОШ Шугозеро RU
163 700011056 Зиналиева Рамина МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
164 700021392 Калинин Денис МОУ ШСОШ Шугозеро RU
165 700014157 Клейменкин Дмитрий МБОУ СОШ №49 Шахты RU
166 700019737 Климов Егор МОУ гимназия 3 Ярославль RU
167 700012621 Колонтаевская Софья МОУ "Гимназия № 75" Казань RU
168 700019630 Корчагин Андрей МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU
169 700009370 Макшакова Дарья МБОУ Гимназия Новоуральск RU
170 700020293 Малёшин Григорий МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
171 700006042 Мартынов Егор МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
172 700014849 Орлова Дарья ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
173 700020402 Павлова Полина МОУ "Гимназия № 75" Казань RU
174 700018958 Переплётчикова Дарья МОУ "Лицей №7" Саранск RU
175 700018445 Пешко Ирина МБОУ СОШ 19 г. Коврова Ковров Владимирской области RU
176 700020099 Пономарев Александр МБОУ СОШ №1 Волжский RU
177 700020943 Пончек Максим Лицей 33 Батайск RU
178 700009439 Пыркова Ирина Лицей 33 Батайск RU
179 700019663 Рагозина Валерия МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
180 700019666 Рахматуллин Данил МБОУ СОШ №9 Североуральск RU
181 700020389 Рубин Олег МОУ ШСОШ Шугозеро RU
182 700020272 Семёнов Егор МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
183 700019411 Синельников Виктор МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
184 700019736 Степаненко Кирилл МОУ гимназия 3 Ярославль RU
185 700013637 Урзяева Дарья МОУ "Лицей №7" Саранск RU
186 700016824 Шамеева Регина МОУ "Гимназия № 75" Казань RU
187 700019060 Шершакова Юлия МОУ СОШ № 5 Ржев RU
188 700019743 Шпак Владислав МОУ гимназия 3 Ярославль RU
189 700019635 Яныгина Юлия МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SŁOWACJA
Tel./Fax: 00421 /905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Rachunek bieżąci: 82 1020 2964 0000 6202 0063 0053 -  PKO Bank Polski Krosno

webdesign & software © bart.sk