Maxi Test
 
 

O nas

 
 

Wyniki publiczne

Krajowe wyniki części konkursowej A, rocznik 12/13

Międzynarodowe wyniki rundy konkursowej A, rocznik 12/13

Tabelka ta ukazuje uporządkowane alfabetycznie nazwiska uczniów, którzy osiągnęli 100% - tową ilość punktów w zadaniach konkursowych rundy A.


Międzynarodowe wyniki rundy konkursowej A, rocznik 12/13

06 - Benjaminek
# Kod ID uczestnika Nazwisko Imię Szkoła Miasto Kraj Iłośc punktów
1 230021910 Błasiak Małgorzata Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
2 260010128 Cvikl Timotej Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
3 230021921 Czaplicki Mikołaj Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
4 600003968 DAMIR JASMINE PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
5 210023364 Dobrocká Zina Súkromná základná škola Lučenec SK
6 260008977 Drofenik Sonja Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
7 230021900 Duban Aleksandra Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
8 210024261 Dunaj Tomáš Cirkevná spojená škola Snina SK
9 260010137 Fabjan Mark Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
10 600003965 GROSU COSMIN PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
11 220018247 Hanuš Matěj Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
12 220018207 Horad Jonáš Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Praha - východ Senohraby CZ
13 220016642 Hrubý Marek Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
14 600003964 CHIRITESCU DENIS PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
15 600003969 IVANICA ANDRA PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
16 260010558 Jaklič Jan OŠ Dravlje Ljubljana SI
17 210021688 Janták Samuel Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, Košice Košice SK
18 220017424 Josef Jan Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
19 230021911 Kacperska Zofia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
20 210024744 Kačurová Alžbeta Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana Čadca SK
21 230021771 Kosela Weronika Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
22 230021925 Kowalczyk Filip Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
23 230021926 Lao Marceli Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
24 230021912 Laskowski Bartłomiej Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
25 210024258 Lojan Jakub Cirkevná spojená škola Snina SK
26 220018297 Majer Filip Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
27 220017422 Mamica Tomáš Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
28 210025295 Marák Eduard Súkromná základná škola Lučenec SK
29 250003018 Martinović Noa OSNOVNA ŠKOLA BLATO BLATO HR
30 220016842 Matějková Amálie Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
31 210025294 Matiašová Michaela Súkromná základná škola Lučenec SK
32 230021913 Mazur Zofia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
33 220018301 Němejc Melichar Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ
34 210024264 Peterová Erika Cirkevná spojená škola Snina SK
35 230021915 Puławska Iga Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
36 230021775 Radziejewski Piotr Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
37 260009928 Rozoničnik Erazem Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
38 220018191 Rundová Ema Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Praha - východ Senohraby CZ
39 220018235 Salavcová Adéla Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
40 230020026 Saran Hanna Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
41 230021769 Skrycka Marta Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
42 230020034 Strzałkowski Bartłomiej Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL
43 240005382 Szunyogh Márk Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagykőrös HU
44 260009924 Šporin Tomaž Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
45 260010134 Šrot Anastazija Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
46 260009926 Titan Jan Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI
47 220018409 Tomášek Matěj Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
48 260010545 Trobiš Katarina OŠ Dravlje Ljubljana SI
49 220018202 Vrba Martin Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Praha - východ Senohraby CZ
50 700019301 Анциферова Анжелика МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
51 700020273 Астафьева Екатерина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
52 700019206 Борисов Кирилл МОУ СОШ № 200 Белогорск RU
53 700020276 Брюхачёва Ксения МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
54 700020241 Быкова Виктория АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
55 700019323 Вальков Илья МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
56 700019304 Вергейчик Евгений МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
57 700017716 Гайбуллаев Илья МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
58 700020245 Гайнутдинов Булат АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
59 700020278 Галимова Элина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
60 700019307 Добышев Дмитрий МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
61 700017709 Долганов Даниил МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
62 700020282 Енокян Фиолета МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
63 700019308 Жулкевский Роман МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
64 700019326 Закирьянов Вадим МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
65 700019194 Зверева Валерия МОУ СОШ № 200 Белогорск RU
66 700020284 Золотцева Анна МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
67 700019188 Иванов Данила МОУ СОШ № 200 Белогорск RU
68 700020053 Ильясова Диана ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
69 700019309 Исаева Алена МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
70 700020054 Карцев Иван ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
71 700020288 Константинов Родион МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
72 700019327 Коробков Данил МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
73 700019586 Королев Валентин МАОУ "СОШ 11", г. Усть-Илимск Усть-Илимск RU
74 700020246 Кощанов Александр АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
75 700020080 Лебедев Владислав ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
76 700018598 Левченко Анастасия МБОУ СОШ №49 Шахты RU
77 700020243 Мингазов Айнур АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
78 700020251 Мурзакаев Даниил АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
79 700019312 Наговицина Анна МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
80 700020295 Насрединов Ильшат МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
81 700020247 Наумова Виктория АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
82 700020244 Нигматуллина Инесса АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
83 700019199 Овсепян Артур МОУ СОШ № 200 Белогорск RU
84 700020250 Павлова Яна АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
85 700020415 Пахомова Камилла МОУ "Гимназия № 75" Казань RU
86 700019210 Русеев Владислав МОУ СОШ № 200 Белогорск RU
87 700020296 Салахова Мадина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
88 700020416 Салимов Карим МОУ "Гимназия № 75" Казань RU
89 700020297 Севрюков Иван МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
90 700017712 Селезнев Антон МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
91 700019335 Сергеев Даниил ГБОУ Кадетская школа 1702 "Петровский кадетский корпус" Москва RU
92 700019204 Сиволонский Даниил МОУ СОШ № 200 Белогорск RU
93 700019208 Сиделина Рената МОУ СОШ № 200 Белогорск RU
94 700019316 Слепышев Кирилл МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
95 700019317 Солонина Анастасия МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
96 700020067 Степанов Константин ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
97 700019318 Степанова Елизавета МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
98 700019319 Терентьева Елизавета МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
99 700020301 Фазалова Регина МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
100 700020302 Феофанова Виолетта МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
101 700020059 Филатова Елизавета ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU
102 700020305 Хазеев Эмиль МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
103 700020248 Халабуда Ярослав АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
104 700020306 Цьопкало Александр МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU
105 700020249 Шарифуллин Рустем АНОДиНОО Прогимназия № 14 "Журавушка" Бугульма RU
106 700020311 Юнусова Камиля МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SŁOWACJA
Tel./Fax: 00421 /905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Rachunek bieżąci: 82 1020 2964 0000 6202 0063 0053 -  PKO Bank Polski Krosno

webdesign & software © bart.sk