Maxi Test
 
 

O nas

 
 

Wyniki publiczne

Krajowe wyniki części konkursowej A, rocznik 12/13

Międzynarodowe wyniki rundy konkursowej A, rocznik 12/13

Tabelka ta ukazuje uporządkowane alfabetycznie nazwiska uczniów, którzy osiągnęli 100% - tową ilość punktów w zadaniach konkursowych rundy A.


Krajowe wyniki części konkursowej A, rocznik 12/13

04 - Młodsi uczniowie
# Kod ID uczestnika Nazwisko Imię Szkoła Miasto
1 230021836 Bartnicki Kacper Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz
2 230021677 Bielowski Sebastian TELL-V Sp. z o.o. Prywatna Szkoła Podstawowa Ząbki
3 230022087 Budzowska Weronika Zespół Szkolno-Przedszkolny Mirków
4 230017740 Cygan Michał Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
5 230022514 Dargiewicz Ewa Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk
6 230018567 Domzalski Jan Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa
7 230018637 Flont Zuzanna Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa
8 230020488 GŁÓWCZYŃSKI KACPER ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny
9 230021062 Herbreder Gabrysia Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa
10 230020491 HERMAN WIKTORIA ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny
11 230021412 Jakubiak Nel Prywatna Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum Piotrków Trybunalski
12 230021895 Janczak Mateusz Szkoła Podstawowa w Skórzewie Skórzewo
13 230018570 Jasek Klaudia Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz
14 230017695 Kabala Natalia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
15 230018415 Kasprzak Antonina Szkoła Podstawowa w Skórzewie Skórzewo
16 230009618 Kępiński Michał Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
17 230021666 Kiełbus Magdalena TELL-V Sp. z o.o. Prywatna Szkoła Podstawowa Ząbki
18 230016987 Kosman Aniela TELL-V Sp. z o.o. Prywatna Szkoła Podstawowa Ząbki
19 230017692 Kot Gabriela Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
20 230022717 Kujawski Mateusz Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec
21 230021896 Lasota Oskar Szkoła Podstawowa w Skórzewie Skórzewo
22 230017743 Małaszek Milena Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
23 230020889 Matczak Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk
24 230021838 Matysiak Igor Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz
25 230016995 Michalak Wojciech TELL-V Sp. z o.o. Prywatna Szkoła Podstawowa Ząbki
26 230020892 Myrcik Jakub Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk
27 230022698 Pałka Julia Prywatna Szkoła Podstawowa L. Piwoni Szczecin
28 230022085 Ponikowski Kacper Zespół Szkolno-Przedszkolny Mirków
29 230020496 RACZYŃSKI KACPER ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny
30 230022713 Siennicka Katarzyna Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec
31 230022716 Sotek Małgorzata Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec
32 230022399 Sroga Natalia Zespół Szkół nr 1 Szprotawa
33 230020140 Stawowska Zuzanna Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa
34 230022720 Stykowska Julia Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec
35 230021825 Święcicka Helena Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa
36 230022513 Szczeciński – Nocoń Nikodem Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk
37 230021839 Szkwarkowska Oliwia Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz
38 230022734 Sztobryn Aleksandra Zespół Szkół nr 4 Dęblin
39 230009632 Tolak Maciej Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
40 230021898 Trochowski Szymon Szkoła Podstawowa w Skórzewie Skórzewo
41 230018634 Wacławik Agnieszka Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa
42 230018594 Walczak Katarzyna Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec
43 230020486 WIŚNY BARTOSZ ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny
44 230022088 Zielińska Alicja Zespół Szkolno-Przedszkolny Mirków
45 230022531 Źurańska Ada Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SŁOWACJA
Tel./Fax: 00421 /905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Rachunek bieżąci: 82 1020 2964 0000 6202 0063 0053 -  PKO Bank Polski Krosno

webdesign & software © bart.sk