Maxi Test
 
 

O nas

 
 

Wyniki publiczne

Krajowe wyniki części konkursowej A, rocznik 12/13

Międzynarodowe wyniki rundy konkursowej A, rocznik 12/13

Tabelka ta ukazuje uporządkowane alfabetycznie nazwiska uczniów, którzy osiągnęli 100% - tową ilość punktów w zadaniach konkursowych rundy A.


Krajowe wyniki części konkursowej A, rocznik 12/13

05 - Najmłodsi uczniowie
# Kod ID uczestnika Nazwisko Imię Szkoła Miasto
1 230022221 Biernacki Łukasz ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny
2 230020042 Buła Zosia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
3 230020039 Byliniak Bartłomiej Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
4 230022714 Cieślak Jakub Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec
5 230021937 Cygan Anna Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
6 230022565 Długosz Franciszek Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa
7 230017704 Domańska Zofia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
8 230017705 Duban Karolina Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
9 230021821 Dymowska Nikola Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa
10 230020741 Franc Teresa Szkoła Podstawowa Nr 2 Ostrzeszów
11 230021919 Chojnowski Bartłomiej Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
12 230022535 Cholewiński Kacper Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk
13 230021902 Kabala Konrad Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
14 230022063 Kaliszuk Aleksander Zespół Szkolno-Przedszkolny Mirków
15 230018411 Kasprzak Kosma Szkoła Podstawowa w Skórzewie Skórzewo
16 230017707 Kolasa Jan Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
17 230021908 Kot Miłosz Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
18 230020033 Kulińska Martyna Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
19 230017738 Kurpiel Natalia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
20 230021779 Ładykowski Michał Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa
21 230020038 Laskus Aleksandra Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
22 230022067 Lewandowska Zuzanna Zespół Szkolno-Przedszkolny Mirków
23 230022068 Maliga Ignacy Zespół Szkolno-Przedszkolny Mirków
24 230022069 Maliga Jędrzej Zespół Szkolno-Przedszkolny Mirków
25 230021823 Mikow Tomasz Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa
26 230021812 Nachyła Maja Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa
27 230017709 Płatek Oskar Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
28 230022079 Prokopenko Martyna Zespół Szkolno-Przedszkolny Mirków
29 230021929 Pyrka Kamil Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
30 230021909 Raczkowski Filip Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
31 230021809 Rogowski Filip Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa
32 230022569 Rokita Kamil Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa
33 230022072 Rutkowska Natalia Zespół Szkolno-Przedszkolny Mirków
34 230022719 Sewastianowicz Filip Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec
35 230022627 Siennicka Zofia Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa
36 230017749 Słodkowska Roksana Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
37 230021930 Słodkowska Nikola Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
38 230021939 Sokołowska Helena Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
39 230022076 Tymków Wiktoria Zespół Szkolno-Przedszkolny Mirków
40 230021906 Wilczkowski Jakub Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe
41 230021841 Wiszniewski Adrian Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SŁOWACJA
Tel./Fax: 00421 /905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Rachunek bieżąci: 82 1020 2964 0000 6202 0063 0053 -  PKO Bank Polski Krosno

webdesign & software © bart.sk