Maxi Test
 
 

O nas

 
 

Wyniki publiczne

Krajowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

Międzynarodowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

Tabela zawiera tymczasowe wyniki i czas osiągnięty przez uczestników we własnej szkole.Ogólne wyniki międzynarodowych mistrzostw i nazwiska zwycięzców nagród pieniężnych zobaczyć można w części Wyniki krajowych i międzynarodowych mistrzostw.


Krajowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

01 - Starsi studenci
# Kod ID uczestnika Nazwisko Imię Szkoła Miasto Iłośc punktów
1 230014353 Turski Sylwester Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków 31
2 230021016 Brysz Szymon V Liceum Ogólnokształcące Siemianowice Śląskie 31
3 230017077 Niemiec Sławomir Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych Trzciana 31
4 230019460 Gerlich Marcin V Liceum Ogólnokształcące Siemianowice Śląskie 31
5 230019461 Szloser Łukasz V Liceum Ogólnokształcące Siemianowice Śląskie 31
6 230021015 Lisak Roman V Liceum Ogólnokształcące Siemianowice Śląskie 31
7 230020162 Sowiński Maciej Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
8 230019094 Kieroń Magdalena Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
9 230019135 Longa Andrzej Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
10 230019687 Lebiedź Piotr I Liceum Ogólnokształcące Gdańsk 31
11 230018071 Bogudał Paweł Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków 31
12 230016946 Choma Jan Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
13 230021119 Cieśliński Szymon III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Chorzów 31
14 230019114 Bryda Krzysztof Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
15 230019097 Borowiec Krystian Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
16 230020089 Zieliński Filip Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
17 230020160 Ciesielski Cezary Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
18 230016945 Urbanek Michał Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
19 230019099 Zaleszczyk Damian Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
20 230021304 Popielarz Piotr Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
21 230020081 Napiórkowski Mateusz Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
22 230018342 Wolanin Marek Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych Trzciana 31
23 230020167 Drozd Joanna Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
24 230020357 Kaczor Zuzanna III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska 31
25 230017828 Olbrich Marek III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska 31
26 230019082 Maleszyk Dawid Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
27 230020161 Kozioł Paweł Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
28 230020359 Kałamarz Mateusz III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska 31
29 230017829 Szostek Bartłomiej III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska 31
30 230016941 Leszczyński Daniel Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
31 230020169 Kowal Krzysztof Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
32 230017080 Swara Marlena Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych Trzciana 31
33 230020084 Piskorski Karol Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
34 230020083 Paździor Aleksandra Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
35 230019088 Kołodyński Bartłomiej Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
36 230016950 Tybor Adam Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
37 230019361 Poleszak Bartłomiej Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
38 230021318 Mikowski Zbysław Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
39 230019133 Majcher Mateusz Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
40 230019059 Dobieżyńska Anna Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
41 230019056 Kozłowska Dorota Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
42 230019101 Pasternak Piotr Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
43 230019092 Pomarańska Barbara Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
44 230017083 Pysz Monika Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych Trzciana 31
45 230021305 Nowak Bożena Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
46 230019686 Groenke Maciej I Liceum Ogólnokształcące Gdańsk 31
47 230020164 Poździk Aleksandra Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
48 230019137 Styła Maciej Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
49 230020086 Gumieniak Maciej Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
50 230020091 Zaborski Paweł Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
Strona  / 7

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SŁOWACJA
Tel./Fax: 00421 /905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Rachunek bieżąci: 82 1020 2964 0000 6202 0063 0053 -  PKO Bank Polski Krosno

webdesign & software © bart.sk