Maxi Test
 
 

O nas

 
 

Wyniki publiczne

Krajowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

Międzynarodowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

Tabela zawiera tymczasowe wyniki i czas osiągnięty przez uczestników we własnej szkole.Ogólne wyniki międzynarodowych mistrzostw i nazwiska zwycięzców nagród pieniężnych zobaczyć można w części Wyniki krajowych i międzynarodowych mistrzostw.


Krajowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

02 - Młodsi studenci
# Kod ID uczestnika Nazwisko Imię Szkoła Miasto Iłośc punktów
1 230018244 Siebielec Sandra Gimnazjum nr 1 Kwidzyn 31
2 230019463 Siebielec Kazimierz Gimnazjum nr 1 Kwidzyn 31
3 230018243 Ratajczak Daria Gimnazjum nr 1 Kwidzyn 31
4 230019556 Stecuła Beniamin Publiczne Gimnazjum Chorzów 31
5 230020163 Bujek Jakub Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
6 230020082 Pastwa Bartosz Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
7 230018082 Ziemba Magdalena Zespół Szkół w Dominikowicach Kobylanka 31
8 230020598 Nowak Dorota Zespół Szkół nr 1 Szprotawa 31
9 230020178 Rusek Michał Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
10 230021312 Madejek Rafał Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
11 230014342 Kukfisz Agata Gimnazjum Im. Zjednoczonej Europy Koźmin Wielkopolski 31
12 230020087 Jaworska Wioletta Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 31
13 230021524 Machel Adela Publiczne Gimnazjum Nr 5 Radom 31
14 230019710 Czerniak Łukasz Gimnazjum nr 1 im.Polskich Noblistów Ostróda 31
15 230016087 Wrzecionko Lidia Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń 31
16 230016085 Magdicz Oksana Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń 31
17 230016907 Cholewińska Julia Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk 31
18 230016654 Ćwiertnia Adam Gimnazjum Nr 3 W Żywcu Żywiec 31
19 230018012 Dudek Martyna Publiczne Gimnazjum Nr 72 Zgromadzenia Sióstr Świętego Augustyna w Krakowie Kraków 31
20 230016107 Kubacka Marta Społeczne Gimnazjum Nr 2 Poznań 31
21 230016101 Nowak Katarzyna Społeczne Gimnazjum Nr 2 Poznań 31
22 230017713 Jachniak Mateusz Gimnazjum Nr 4 im.Noblistów Polskich Stargard Szczeciński 31
23 230016103 Kaczor Sebastian Społeczne Gimnazjum Nr 2 Poznań 31
24 230016095 Grygier Łukasz Społeczne Gimnazjum Nr 2 Poznań 31
25 230015179 Żmuda Barbara Zespół Szkolno-Przedszkolny-Gimnazjum w Brzeźnicy Brzeźnica 31
26 230016105 Prochorski Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 2 Poznań 31
27 230016100 Szmyd Adam Społeczne Gimnazjum Nr 2 Poznań 31
28 230020416 Olszewski Patryk Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi Siemianowice Śląskie 31
29 230018889 Człapowski Maciej Społeczne Gimnazjum Nr 2 Poznań 31
30 230018013 Gajęcka Łucja Publiczne Gimnazjum Nr 72 Zgromadzenia Sióstr Świętego Augustyna w Krakowie Kraków 31
31 230021128 Śliwa Kamil Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów 31
31 230016937 Mucha Sylwester Zespół Szkół w Hucie Krzeszowskiej Harasiuki 31
33 230018891 Nowakowska Monika Społeczne Gimnazjum Nr 2 Poznań 31
34 230020846 Podolska Klaudia Gimnazjum Nr 2 Chojnice 31
35 230018890 Górska Marianna Społeczne Gimnazjum Nr 2 Poznań 31
36 230019708 Grohs Bianka Gimnazjum nr 1 im.Polskich Noblistów Ostróda 29
37 230017294 Budzicz Małgorzata Zespół Szkół Lubomierz 28
38 230020174 Gryglicki Bartłomiej Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 28
39 230017968 Polok Anna Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń 28
40 230017714 Hryniuk Jędrzej Gimnazjum Nr 4 im.Noblistów Polskich Stargard Szczeciński 28
41 230021124 Drozdek Monika Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów 28
41 230021126 Polejańczyk Adrianna Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów 28
41 230021123 Drozdec Piotr Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów 28
41 230021125 Frydel Aleksandra Gimnazjum Gminne Im. Księdza Jana Melca Dzierżoniów 28
45 230020126 Walczak Katarzyna Gimnazjum Nr 4 im.Noblistów Polskich Stargard Szczeciński 28
46 230016653 Wyka Paweł Gimnazjum Nr 3 W Żywcu Żywiec 27
47 230016651 Staniewski Bartosz Gimnazjum Nr 3 W Żywcu Żywiec 27
48 230017760 Styburski Jędrzej Gimnazjum Im. Zjednoczonej Europy Koźmin Wielkopolski 26
49 230017755 Trawińska Paulina Gimnazjum Im. Zjednoczonej Europy Koźmin Wielkopolski 26
50 230020159 Ciaś Przemysław Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin 26
Strona  / 5

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SŁOWACJA
Tel./Fax: 00421 /905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Rachunek bieżąci: 82 1020 2964 0000 6202 0063 0053 -  PKO Bank Polski Krosno

webdesign & software © bart.sk