Maxi Test
 
 

O nas

 
 

Wyniki publiczne

Krajowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

Międzynarodowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

Tabela zawiera tymczasowe wyniki i czas osiągnięty przez uczestników we własnej szkole.Ogólne wyniki międzynarodowych mistrzostw i nazwiska zwycięzców nagród pieniężnych zobaczyć można w części Wyniki krajowych i międzynarodowych mistrzostw.


Krajowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

03 - Starsi uczniowie
# Kod ID uczestnika Nazwisko Imię Szkoła Miasto Iłośc punktów
1 230020020 Dawny Zygmunt Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg 30
2 230020435 DĘBIŃSKI ŁUKASZ Zespół Szkół TAK im. Ireny Sendlerowej Opole 30
3 230020021 Nowakowska Joanna Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg 30
4 230020823 Modrzejewska Anna Gimnazjum Nr 2 Chojnice 30
5 230020345 Różycki Jakub Zespół Szkolno-Przedszkolny-Gimnazjum w Brzeźnicy Brzeźnica 30
6 230021200 Zięba Anita Społeczna Szkoła Podstawowa Kraśnik 30
7 230020821 Stojak Agata Gimnazjum Nr 2 Chojnice 30
8 230021406 Jakubiak Adrianna Prywatna Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum Piotrków Trybunalski 30
9 230017964 Bednarczyk Andrzej Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń 30
10 230020353 Hemlecki Piotr Gimnazjum nr 10 Ruda Śląska 30
11 230021384 Kubarek Paweł Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego 41-200 Sosnowiec 30
12 230016906 Cholewiński Paweł Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk 30
13 230017763 Głuszek Aleksandra Gimnazjum Im. Zjednoczonej Europy Koźmin Wielkopolski 30
14 230015144 Abratański Wojciech Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz 30
15 230020349 Kozioł Alicja Zespół Szkolno-Przedszkolny-Gimnazjum w Brzeźnicy Brzeźnica 30
16 230019609 Dobrucki Tymoteusz Alternatywna Szkoła Podstawowa CIESZYN 30
17 230021204 Mucha Katarzyna Społeczna Szkoła Podstawowa Kraśnik 30
18 230020308 Prokopiuk Katarzyna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus Warszawa 30
19 230021363 Makówka Paweł Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Miłośników Ziemi Śląskiej Świętochłowice 30
20 230020281 Wiszenko Michał Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus Warszawa 30
21 230021383 Szrubarczyk Maja Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego 41-200 Sosnowiec 30
22 230020681 BOBA ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa WOŹNIKI 30
23 230018702 Wojtala Maciej Szkoła Podstawowa nr 4 Warszawa 30
24 230021216 Kos Marcin Społeczne Gimnazjum Kraśnik 30
25 230020600 Pastuszak Justyna Zespół Szkół nr 1 Szprotawa 30
26 230021388 Kamiński Przemysław Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego 41-200 Sosnowiec 30
27 230020603 Pinkas Wojciech Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń 30
28 230020599 Rydz Maja Zespół Szkół nr 1 Szprotawa 30
29 230015145 Grabowski Kacper Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz 30
30 230021467 Watala Marta Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 30
31 230020825 Łangowski Jakub Gimnazjum Nr 2 Chojnice 30
32 230020604 Iwaniuk Lidia Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń 30
33 230020925 Baranowski Michał Zespół Szkół im. Noblistów Polskich Myślibórz 30
34 230020822 Folerzyńska Angelika Gimnazjum Nr 2 Chojnice 30
35 230020117 Pijanowski Maciej Gimnazjum Nr 4 im.Noblistów Polskich Stargard Szczeciński 30
36 230020921 Figiel Bartosz Zespół Szkół im. Noblistów Polskich Myślibórz 30
37 230020610 Frankiewicz Kornelia Zespół Szkół nr 1 Szprotawa 30
38 230020578 Wyczachowska Dominika Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 30
39 230021205 Kania Wojciech Społeczna Szkoła Podstawowa Kraśnik 30
40 230020819 Orłowska Małgorzata Gimnazjum Nr 2 Chojnice 30
41 230017969 Kania Paulina Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń 30
42 230016612 Wylegała Kacper Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz 30
43 230020350 Kapusta Dominika Zespół Szkolno-Przedszkolny-Gimnazjum w Brzeźnicy Brzeźnica 30
44 230021387 Gruszczyńska Magda Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego 41-200 Sosnowiec 30
45 230020922 Kwaśny Konrad Zespół Szkół im. Noblistów Polskich Myślibórz 30
46 230020311 Kurpiewska Dominika Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus Warszawa 30
46 230008944 Studencki Szymon KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA Gdynia 30
48 230020267 Stewart John Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus Warszawa 30
49 230020354 Melcher Marcin Gimnazjum nr 10 Ruda Śląska 30
50 230020352 Smentek Robert Gimnazjum nr 10 Ruda Śląska 30
Strona  / 6

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SŁOWACJA
Tel./Fax: 00421 /905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Rachunek bieżąci: 82 1020 2964 0000 6202 0063 0053 -  PKO Bank Polski Krosno

webdesign & software © bart.sk