Maxi Test
 
 

O nas

 
 

Wyniki publiczne

Krajowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

Międzynarodowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

Tabela zawiera tymczasowe wyniki i czas osiągnięty przez uczestników we własnej szkole.Ogólne wyniki międzynarodowych mistrzostw i nazwiska zwycięzców nagród pieniężnych zobaczyć można w części Wyniki krajowych i międzynarodowych mistrzostw.


Krajowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

04 - Młodsi uczniowie
# Kod ID uczestnika Nazwisko Imię Szkoła Miasto Iłośc punktów
1 230018569 Pielich Weronika Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz 31
2 230018597 Szulczyk Paweł Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec 31
3 230018573 Balcewicz Michał Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz 31
4 230021155 Centkiewicz Jakub Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz 31
5 230020379 Klepek Witold Szkoła Podstawowa nr 2 43-251 Pawłowice 31
6 230008947 Horodecka Maria KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA Gdynia 31
7 230018137 Lech Krzysztof Szkoła Podstawowa w Borku Starym Borek Stary 31
8 230018697 Boguszewska Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 4 Warszawa 31
9 230021426 Czurczak Kinga Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rzeszowie Rzeszów 31
10 230010716 Kiełbasa Tomasz Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa 31
11 230021424 Kielar Jakub Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rzeszowie Rzeszów 31
12 230021430 Lecko Faustyna Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rzeszowie Rzeszów 31
13 230018698 Spychała Julia Szkoła Podstawowa nr 4 Warszawa 31
14 230020937 Wojtala Piotr Szkoła Podstawowa nr 4 Warszawa 31
15 230018696 Marzec Jakub Szkoła Podstawowa nr 4 Warszawa 31
16 230016405 Rykiel Zuzanna Zespół Szkół w Jasionce im. Jana Pawła II Jasionka 301 31
17 230021395 Zarębska Zofia Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego 41-200 Sosnowiec 31
18 230019371 Jaskóła Arkadiusz Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg 30
19 230018654 Nowakowski Jurek Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg 30
20 230018652 Salka Dawid Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg 30
21 230021544 Wierzbińska Maja Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rzeszowie Rzeszów 30
22 230019051 Zielińska Karolina Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec 28
23 230019354 Magdziarz Sylwia Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec 28
24 230020914 Sęk Bartłomiej Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec 28
25 230018570 Jasek Klaudia Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz 28
26 230018635 Kosmala Kornel Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz 28
27 230009633 Zaraś Michał Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 28
28 230009629 Makowski Mikołaj Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 28
29 230016947 Wacławik Martyna Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa 28
30 230019546 Dumański Szymon Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rzeszowie Rzeszów 28
31 230018576 Sztuń Szymon Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz 27
32 230019083 Lewandowski Michał Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk 27
33 230021309 Czupryniak Paweł Zespół Szkół im. Noblistów Polskich Myślibórz 27
34 230020002 Berestko Milena Szkoła Podstawowa w Borku Starym Borek Stary 27
35 230019960 Wieretiło Rita Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus Warszawa 27
36 230020017 Cichosz Maciej Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus Warszawa 27
37 230019939 Kujawska Zuzanna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus Warszawa 27
38 230020434 RUSIN TOMASZ Zespół Szkół TAK im. Ireny Sendlerowej Opole 27
39 230021425 Buda Wojciech Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rzeszowie Rzeszów 27
40 230018704 Durka Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 4 Warszawa 27
41 230021440 Roszyk Patrycja Szkoła Podstawowa nr 1 Luboń 27
42 230021470 Komar Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 26
43 230018700 Sitkowska Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 4 Warszawa 26
44 230021398 Winter Julia Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego 41-200 Sosnowiec 25
45 230020009 Kajanek Paweł Szkoła Podstawowa Nr 25 Zabrze 25
46 230018701 Dygas Kacper Szkoła Podstawowa nr 4 Warszawa 24
47 230021454 Friska Jędrzej Szkoła Podstawowa nr 1 Luboń 24
48 230010889 Kapciak Alicja Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 24
49 230019935 Rowecka Maja Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus Warszawa 24
50 230018057 Popiel Michał Szkoła Podstawowa nr 6 im. Unii Europejskiej w Kłodzku Kłodzko 24
Strona  / 6

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SŁOWACJA
Tel./Fax: 00421 /905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Rachunek bieżąci: 82 1020 2964 0000 6202 0063 0053 -  PKO Bank Polski Krosno

webdesign & software © bart.sk