Maxi Test
 
 

O nas

 
 

Wyniki publiczne

Krajowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

Międzynarodowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

Tabela zawiera tymczasowe wyniki i czas osiągnięty przez uczestników we własnej szkole.Ogólne wyniki międzynarodowych mistrzostw i nazwiska zwycięzców nagród pieniężnych zobaczyć można w części Wyniki krajowych i międzynarodowych mistrzostw.


Krajowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

05 - Najmłodsi uczniowie
# Kod ID uczestnika Nazwisko Imię Szkoła Miasto Iłośc punktów
1 230019355 Adamczyk Kamil Szkoła Podstawowa Nr 25 Zabrze 29
2 230020286 Kops Marta Szkoła Podstawowa Nr 25 Zabrze 29
3 230020499 Sowała Sandra Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 29
4 230020590 Walczak Wiktoria Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec 29
5 230021017 Zalewski Jakub Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec 29
6 230019926 Jankowski Tomasz Szkoła Podstawowa Nr 25 Zabrze 29
7 230019370 Byk Agnieszka Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg 27
8 230020591 Słupek Natalia Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec 27
9 230018657 Swatowski Przemysław Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg 27
10 230020092 Kot Małgorzata Szkoła Podstawowa Nr 25 Zabrze 26
11 230020501 Konstańczuk Kacper Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 26
12 230020503 Mularski Kuba Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 26
13 230016114 Zawadzka Weronika Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 25
14 230017691 Wrona Ola Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 25
15 230018643 Jurkiewicz Jan Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa 25
16 230018658 Mielżyński Damian Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg 24
17 230020517 Olszewski Eryk Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 24
18 230020552 Kukiełka Brunon Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 22
19 230020218 Żuber Karolina Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 22
20 230021462 Woźnica Katarzyna Pierwsza Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Tomek Tomaszów Mazowiecki 22
21 230020212 Janiszewska Joanna Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 21
22 230020860 Szatecki Marek Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa 20
23 230017740 Cygan Michał Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 20
24 230020520 Łażewski Arkadiusz Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 19
25 230017744 Binienda Weronika Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 19
26 230017654 Bator Hanna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa 19
26 230021053 Sokolik Jakub Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa 19
28 230020211 Janek Aleksander Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 18
29 230021459 Ferensztajn Bartosz Pierwsza Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Tomek Tomaszów Mazowiecki 18
30 230020518 Roczek Jakub Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 18
31 230021487 Łuszczek Michał KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA Gdynia 17
32 230019845 Sobczak Łukasz Publiczna Szkoła Podstawowa Pleszew 17
33 230017255 Strzelczyk Przemysław Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi Siemianowice Śląskie 17
34 230018640 Kiełbasa Anna Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa 17
35 230020852 Sawicki Paweł Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa 17
36 230017743 Małaszek Milena Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 17
37 230017704 Domańska Zofia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 17
38 230020216 Michaś Patryk Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 16
39 230020551 Kabziński Hubert Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 16
40 230018568 Furmański Paweł Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa 16
41 230020335 Rozbiewska Weronika Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 16
42 230020217 Osowska Olga Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 16
43 230020428 Wiaderny Ewa Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi Siemianowice Śląskie 16
44 230018781 Janu Mateusz Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 15
45 230020220 Świć Jakub Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 15
46 230021484 Balcer Wojciech KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA Gdynia 15
47 230019847 Kempińska Karolina Publiczna Szkoła Podstawowa Pleszew 15
48 230020862 Kosson Krzysztof Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa 15
49 230020559 Zawodziński Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 15
50 230020478 Chorzempa Krzysztof Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa 15
Strona  / 3

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SŁOWACJA
Tel./Fax: 00421 /905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Rachunek bieżąci: 82 1020 2964 0000 6202 0063 0053 -  PKO Bank Polski Krosno

webdesign & software © bart.sk