Maxi Test
 
 

O nas

 
 

Wyniki publiczne

Krajowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

Międzynarodowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

Tabela zawiera tymczasowe wyniki i czas osiągnięty przez uczestników we własnej szkole.Ogólne wyniki międzynarodowych mistrzostw i nazwiska zwycięzców nagród pieniężnych zobaczyć można w części Wyniki krajowych i międzynarodowych mistrzostw.


Krajowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 11/12

06 - Benjaminek
# Kod ID uczestnika Nazwisko Imię Szkoła Miasto Iłośc punktów
1 230018411 Kasprzak Kosma Szkoła Podstawowa w Skórzewie Skórzewo 27
2 230020035 Cichocka Alicja Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 25
2 230020040 Nastański Szymon Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 25
4 230021477 Popek Marta KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA Gdynia 22
5 230020042 Buła Zosia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 22
5 230017705 Duban Karolina Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 22
5 230020065 Krasowski Alex Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa 22
5 230020024 Kuprewicz Filip Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 22
5 230020070 Osoś Maja Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa 22
10 230021458 Papiernik Zuzanna Pierwsza Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Tomek Tomaszów Mazowiecki 20
11 230020224 Janek Tymoteusz Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 20
12 230021472 Dettlaff Stanisław KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA Gdynia 20
13 230021482 Łuczkiewicz Franciszek KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA Gdynia 20
14 230021323 Sosnowski Seweryn Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 19
15 230021315 Wróblewski Andrzej Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 19
16 230021474 Dzierżanowska Nadia KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA Gdynia 19
17 230020066 Kuchta Szymon Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa 19
17 230020075 Stockmeyer Julia Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa 19
19 230021479 Gieracha Szymon KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA Gdynia 18
20 230020044 Amarnani Divit Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 17
21 230020334 Franciszewska Zofia Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 17
22 230020076 Sulej Michał Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa 17
23 230020078 Żochowska Julia Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa 16
24 230021457 Stępień Iwo Pierwsza Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Tomek Tomaszów Mazowiecki 16
25 230021480 Grzenkowicz Mateusz KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA Gdynia 16
26 230021481 Ciechanowicz Mateusz KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA Gdynia 16
27 230020064 Gdula Anna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa 16
28 230020482 Stańczyk Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 16
29 230021463 Czyżewski Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 15
30 230021320 Fijał Alan Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 15
31 230020336 Jakubczak Igor Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 15
32 230021319 Łazęcki Konrad Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 15
33 230021321 Bielski Ziemowit Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 15
34 230020079 Zaręba Ewa Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa 14
35 230020023 Kujawa Błażej Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 14
35 230020074 Sanchez Claudia Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa 14
35 230020026 Saran Hanna Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 14
38 230020489 Wilk Kornel Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 14
39 230021316 Kańka Melania Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 13
40 230020495 Pietruszka Hanna Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 13
41 230021455 Gudaniec Maks Pierwsza Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Tomek Tomaszów Mazowiecki 13
42 230020022 Colak Ali Ulas Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 13
43 230020490 Kaczmarek Filip Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 13
44 230020492 Wyczachowska Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 1 97-400 Bełchatów 12
45 230020332 Falińska Nikola Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 12
46 230021403 Łuczyńska Dorota Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa 12
47 230021475 Gierłachowski Paweł KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA Gdynia 12
48 230021478 Myślicki Andrzej KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA Gdynia 12
49 230017738 Kurpiel Natalia Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe 12
49 230020069 Niewiadomska Wiktoria Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęczowy Ogród" Warszawa 12
Strona  / 2

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SŁOWACJA
Tel./Fax: 00421 /905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Rachunek bieżąci: 82 1020 2964 0000 6202 0063 0053 -  PKO Bank Polski Krosno

webdesign & software © bart.sk