Maxi Test

Rezultate publice

Rezultatele naționale ale formei de concurs B 11/12

Rezultatele internaționale ale formei de concurs B 11/12

Acest tabel redă rezultatele prealabile şi timpurile care au fost obţinute de către participanţi concursului în şcolile proprii. Obiectiv rezultatele campionatului internaţional şi numele cîştigătorilor premiilor financiare sînt înscrise în Rezultatele campionatului naţional şi a celor internaţionale.


Rezultatele internaționale ale formei de concurs B 11/12

01 - STUDENŢI MARI
# Codul ID al elevului Numele Prenumele Şcoala Oraşul Ţara Număr puncte
1 230014353 Turski Sylwester Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków PL 31
2 230021016 Brysz Szymon V Liceum Ogólnokształcące Siemianowice Śląskie PL 31
3 230017077 Niemiec Sławomir Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych Trzciana PL 31
4 230019460 Gerlich Marcin V Liceum Ogólnokształcące Siemianowice Śląskie PL 31
5 600003371 MOROSANU DAN Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO 31
6 700018422 Зайченко Дмитрий МБОУ СОШ 19 г. Коврова Ковров Владимирской области RU 31
7 700018420 Косолапова Екатерина МБОУ СОШ 19 г. Коврова Ковров Владимирской области RU 31
8 700016232 Ужнева Дарья МАОУ "СОШ 40", город Новоуральск, ул.Корнилова 7/1 Новоуральск RU 31
9 600001482 Buraga Marian Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO 31
10 600001487 Buraga Alexandru Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO 31
11 230019461 Szloser Łukasz V Liceum Ogólnokształcące Siemianowice Śląskie PL 31
12 600003804 RATOI ANDREI Colegiul National "Mihail Sadoveanu" Pascani RO 31
13 600001488 Grigoras Andrei Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO 31
14 230021015 Lisak Roman V Liceum Ogólnokształcące Siemianowice Śląskie PL 31
15 700018423 Зотов Максим МБОУ СОШ 19 г. Коврова Ковров Владимирской области RU 31
16 230020162 Sowiński Maciej Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
17 230019094 Kieroń Magdalena Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
18 600002556 Prihor Flavia Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO 31
19 230019135 Longa Andrzej Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
20 600003751 IONITA BOGDAN Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO 31
21 230019687 Lebiedź Piotr I Liceum Ogólnokształcące Gdańsk PL 31
22 230018071 Bogudał Paweł Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków PL 31
23 230016946 Choma Jan Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
24 230021119 Cieśliński Szymon III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Chorzów PL 31
25 230019114 Bryda Krzysztof Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
26 230019097 Borowiec Krystian Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
27 600003393 Nica Angel Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO 31
28 700013550 Шуневич Вероника МБОУ "Лицей им.Г.Ф.Атякшева" Югорск RU 31
29 230020089 Zieliński Filip Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
30 600003378 Zaharascu Petrut Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO 31
31 220010077 Žufan Petr Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Brno CZ 31
32 230020160 Ciesielski Cezary Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
33 230016945 Urbanek Michał Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
34 230019099 Zaleszczyk Damian Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
35 700018393 Афонин Алексей МБОУ "ПЦИТ" г. Подпорожье RU 31
36 230021304 Popielarz Piotr Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
37 230020081 Napiórkowski Mateusz Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
38 230018342 Wolanin Marek Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych Trzciana PL 31
39 230020167 Drozd Joanna Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
40 230020357 Kaczor Zuzanna III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska PL 31
41 230017828 Olbrich Marek III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska PL 31
42 230019082 Maleszyk Dawid Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
43 230020161 Kozioł Paweł Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
44 230020359 Kałamarz Mateusz III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska PL 31
45 220014024 Balouch Martin Gymnázium Uherské Hradiště Uherské Hradiště CZ 31
46 230017829 Szostek Bartłomiej III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska PL 31
47 230016941 Leszczyński Daniel Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
48 210017382 Szanyó Antónia Klub ŽAS Veľké Kapušany SK 31
49 260007683 Lemež Boštjan II. gimnazija Maribor Maribor SI 31
50 230020169 Kowal Krzysztof Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
Pagina  / 35

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: +421905412510, 
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Legătura bancară: RO21 BUCU0465 2769 2511 RO01 - Alphabank Bucureşti

webdesign & software © bart.sk