Maxi Test
 
 

Despre noi

 
 

Rezultate publice

Rezultatele naționale ale formei de concurs B 11/12

Rezultatele internaționale ale formei de concurs B 11/12

Acest tabel redă rezultatele prealabile şi timpurile care au fost obţinute de către participanţi concursului în şcolile proprii. Obiectiv rezultatele campionatului internaţional şi numele cîştigătorilor premiilor financiare sînt înscrise în Rezultatele campionatului naţional şi a celor internaţionale.


Rezultatele internaționale ale formei de concurs B 11/12

02 - STUDENŢI TINERI
# Codul ID al elevului Numele Prenumele Şcoala Oraşul Ţara Număr puncte
1 230018244 Siebielec Sandra Gimnazjum nr 1 Kwidzyn PL 31
2 210021781 Cichovláz Matúš Stredná odborná škola Košice SK 31
3 700017702 Лапа Дарья Лицей Но. 174 Зеленогорск RU 31
4 230019463 Siebielec Kazimierz Gimnazjum nr 1 Kwidzyn PL 31
5 700018421 Матвеева Анастасия МБОУ СОШ 19 г. Коврова Ковров Владимирской области RU 31
6 210003561 Farkašová Lenka Gymnázium, SNP 607, Dobšiná Dobšiná SK 31
7 230018243 Ratajczak Daria Gimnazjum nr 1 Kwidzyn PL 31
8 600001500 Aciocirlanoaiei Iulia Colegiul National Stefan cel Mare Targu-Neamt Targu-Neamt RO 31
9 210003559 Šmijáková Eva Gymnázium, SNP 607, Dobšiná Dobšiná SK 31
10 210008553 Fifiková Nikola Gymnázium, SNP 607, Dobšiná Dobšiná SK 31
11 210006057 Furmáneková Dominika Základná Škola Nitra SK 31
12 230019556 Stecuła Beniamin Publiczne Gimnazjum Chorzów PL 31
13 700018445 Пешко Ирина МБОУ СОШ 19 г. Коврова Ковров Владимирской области RU 31
14 700017862 Писарев Даниил ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU 31
15 700017081 Горбунова Наталия МАОУ "СОШ 40", город Новоуральск, ул.Корнилова 7/1 Новоуральск RU 31
16 700010827 Дорофеев Егор МБОУ ДОД Центр детского творчества Озеры RU 31
17 700015996 Бусурина Ирина МБОУ СОШ 19 г. Коврова Ковров Владимирской области RU 31
18 260006043 Pintar Nace OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled SI 31
19 220013477 Fischer Ondřej ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 31
20 220013480 Šeda Jiří ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 31
21 230020163 Bujek Jakub Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
22 210008680 Nepšinská Silvia Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK 31
23 230020082 Pastwa Bartosz Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
24 210021810 Lizák Peter Klub ŽAS Veľké Kapušany SK 31
25 230018082 Ziemba Magdalena Zespół Szkół w Dominikowicach Kobylanka PL 31
26 700015535 Бедняков Сергей Лицей 33 Батайск RU 31
27 230020598 Nowak Dorota Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL 31
27 260005757 Horvat David II. OŠ Celje Celje SI 31
29 700013729 Карпов Дмитрий МОУ "СОШ №5 УИМ" Магнитогорск RU 31
30 240004185 Palkó András Szentgotthárd és Kistérsége Oktatási Intézmény Szentgotthárd HU 31
31 260006037 Ulamec Luka OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled SI 31
32 700002182 Долоников Алексей ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU 31
33 210019059 Hrončeková Simona Základná škola s materskou školou Hriňová SK 31
34 210014251 Knapp Andrej Juniorklub, centrum voľného času Martin SK 31
35 220008333 MARVANOVÁ Sabina Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ 31
36 210022162 Ľuptáková Anna Základná škola s materskou školou Hriňová SK 31
37 230020178 Rusek Michał Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
38 210016990 Gombalová Denisa Súkromné gymnázium Lučenec SK 31
39 210016995 Novotná Andrea Súkromné gymnázium Lučenec SK 31
40 210019058 Micháliková Martina Základná škola s materskou školou Hriňová SK 31
41 210021090 Hubová Erika Základná škola Žilina-Hliny V. SK 31
42 220008298 Fléglová Jana Základní škola Liberec 5 CZ 31
43 220008296 Bakala Dalibor Základní škola Liberec 5 CZ 31
44 230021312 Madejek Rafał Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 31
45 260009191 Šegula Aljaž Srednja elektro-računalniška šola Maribor Maribor SI 31
46 210019060 Miklian Matej Základná škola s materskou školou Hriňová SK 31
47 220008263 Nováčková Anežka Gymnázium Václava Hlavatého Louny CZ 31
48 700014120 Дацюк Татьяна МБОУ СОШ № 12 г. Урай Урай RU 31
49 210002921 Starinská SIMONA Gymnázium Spišská Nová Ves SK 31
50 240004263 Boros Dávid Szigetköz Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Darnózseli HU 31
Pagina  / 28

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: +421905412510, 
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Legătura bancară: RO21 BUCU0465 2769 2511 RO01 - Alphabank Bucureşti

webdesign & software © bart.sk