Maxi Test

Rezultate publice

Rezultatele naționale ale formei de concurs B 11/12

Rezultatele internaționale ale formei de concurs B 11/12

Acest tabel redă rezultatele prealabile şi timpurile care au fost obţinute de către participanţi concursului în şcolile proprii. Obiectiv rezultatele campionatului internaţional şi numele cîştigătorilor premiilor financiare sînt înscrise în Rezultatele campionatului naţional şi a celor internaţionale.


Rezultatele internaționale ale formei de concurs B 11/12

04 - ELEVI TINERI
# Codul ID al elevului Numele Prenumele Şcoala Oraşul Ţara Număr puncte
1 600004216 Anton Cosmin Scoala Nr. 146 "I. G.Duca" Bucuresti RO 31
2 700016807 Кулешова Елизавета МБОУ СОШ 19 г. Коврова Ковров Владимирской области RU 31
3 600004224 Ionescu Paul Scoala Nr. 146 "I. G.Duca" Bucuresti RO 31
4 700003123 Ерохина Наталья МОУ СОШ №90 Златоуст RU 31
5 700016475 Васильев Олег МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 31
6 230018569 Pielich Weronika Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL 31
7 600004222 Foca Bogdan Scoala Nr. 146 "I. G.Duca" Bucuresti RO 31
8 230018597 Szulczyk Paweł Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL 31
9 260004198 Jakin Petra Ana Mathema Ljubljana SI 31
10 210019049 Bubenka Peter Základná škola s materskou školou Hriňová SK 31
11 210019047 Pohorelec Martin Základná škola s materskou školou Hriňová SK 31
12 700007169 Катрич Диана МОУ СОШ №90 Златоуст RU 31
13 210019043 Danko Miroslav Základná škola s materskou školou Hriňová SK 31
14 700016811 Пеженкова Элина МБОУ СОШ 19 г. Коврова Ковров Владимирской области RU 31
15 600004218 Basturescu Radu Scoala Nr. 146 "I. G.Duca" Bucuresti RO 31
16 210021875 Hronček Peter Základná škola s materskou školou Hriňová SK 31
17 230018573 Balcewicz Michał Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL 31
18 700003136 Бучнева Валерия МОУ СОШ №90 Златоуст RU 31
19 210019238 Sapietová Natália ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK 31
20 230021155 Centkiewicz Jakub Szkoła Podstawowa Nr 2 Myślibórz PL 31
21 240004745 Véland Réka Kossuth Lajos Általános Iskola Gyarmat HU 31
22 220012227 Marek Matouš Základní škola nám. Curieových 2, příspěvková organizace Praha 1 - Staré Město CZ 31
23 700017409 Майоров Виталий МБУ "Школа № 79" Тольятти RU 31
24 210019039 Černáková Veronika Základná škola s materskou školou Hriňová SK 31
25 600004220 Cazanescu Ana-Maria Scoala Nr. 146 "I. G.Duca" Bucuresti RO 31
26 210022523 Vreštiaková Veronika Základná škola s materskou školou Hriňová SK 31
27 700000316 Лощилова Анна МОУ гимназия 3 Ярославль RU 31
28 700013676 Кретова Александра Лицей 33 Батайск RU 31
29 700016029 Арутюнян Эмма МОУ гимназия 3 Ярославль RU 31
30 700017817 Батуева Сэлмэг МБОУ Кижингинский лицей им. В.С.Мункина Кижинга RU 31
31 210017316 Rajtár Tamás Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK 31
32 230020379 Klepek Witold Szkoła Podstawowa nr 2 43-251 Pawłowice PL 31
33 210017315 Markuss Roman Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK 31
34 210017317 Kiripolský Bence Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK 31
35 210017313 Szűcsová Bernadett Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo SK 31
36 230008947 Horodecka Maria KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA Gdynia PL 31
37 260009743 Kutoš Filip OŠ Kapela Radenci SI 31
38 220017006 Šimůnek Jan Gymnázium Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod CZ 31
39 210022288 Barančíková Kartarína GYMNÁZIUM Snina SK 31
40 700006056 Бочкарёв Фёдор МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 31
41 700018349 Горшенева Евгения МБОУ ДОД Центр детского творчества Озеры RU 31
42 220009050 Turek Tomáš ZŠ Stupkova Olomouc CZ 31
43 750002679 Лобацевич Александр ГУО "Бабиничская средняя школа Оршанского района" аг.Бабиничи, Оршанский район, Витебская область BY 31
44 260005207 Malinger Mia Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 31
44 260005591 Drofenik Vito Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 31
46 260008587 ILIJA JOŽEF OŠ Dob Domžale SI 31
47 260006211 Mavec Jan OŠ Dravlje Ljubljana SI 31
48 700013643 Салямов Руслан МОУ "Лицей №7" Саранск RU 31
49 210019233 Dubovská Hana Súkromná základná škola Banská Bystrica SK 31
50 700017480 Ракитина Камилла МОУ СОШ №90 Златоуст RU 31
Pagina  / 36

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: +421905412510, 
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Legătura bancară: RO21 BUCU0465 2769 2511 RO01 - Alphabank Bucureşti

webdesign & software © bart.sk