Maxi Test
 
 

Despre noi

 
 

Rezultate publice

Rezultatele naționale ale formei de concurs B 11/12

Rezultatele internaționale ale formei de concurs B 11/12

Acest tabel redă rezultatele prealabile şi timpurile care au fost obţinute de către participanţi concursului în şcolile proprii. Obiectiv rezultatele campionatului internaţional şi numele cîştigătorilor premiilor financiare sînt înscrise în Rezultatele campionatului naţional şi a celor internaţionale.


Rezultatele internaționale ale formei de concurs B 11/12

06 - BENJAMIN
# Codul ID al elevului Numele Prenumele Şcoala Oraşul Ţara Număr puncte
1 260009664 Urbanc Luka Mathema Ljubljana SI 27
2 700014790 Чезганов Алексей МБОУ Гимназия Новоуральск RU 27
3 240004949 Deák Botond Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagykőrös HU 27
4 700012812 Аграпонов Григорий МБОУ ДОД Центр детского творчества Озеры RU 27
5 230018411 Kasprzak Kosma Szkoła Podstawowa w Skórzewie Skórzewo PL 27
5 700013941 Вышар Захар МОУ Снежногорская СОШ, Амурская обл, Зейский район п. Снежногорский RU 27
7 700016324 Боровикова Юлия МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 27
8 700016851 Олейничева Кристина Средняя общеобразовательная школа №35 Прокопьевск RU 27
9 700015224 Филиппова Полина ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU 26
10 700018530 Финогенова Елизавета МБОУ ДОД Центр детского творчества Озеры RU 25
11 210021821 Balušinská Nikola Základná škola Olcnava SK 25
12 230020035 Cichocka Alicja Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL 25
12 240005076 Kurják Szabolcs Hajós Alfréd Általános Iskola Gödöllő HU 25
12 230020040 Nastański Szymon Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL 25
15 820001407 Kriščiūnas Gražvydas Šilutės Žibų pradinė mokykla Šilutė LT 25
16 700017288 Голосовская Маргарита МАОУ "СОШ 11", г. Усть-Илимск Усть-Илимск RU 24
17 240004950 Deák Ákos Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagykőrös HU 24
18 700013944 Смолин Игорь МКОУ Куйбышевского района Верх-Ича RU 24
19 260008977 Drofenik Sonja Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 24
20 700018497 Кошелев Егор МБОУ СОШ №8 г.Бердск Новосибирская область Бердск RU 24
21 600003964 CHIRITESCU DENIS PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO 24
22 210023362 Kulich Ivan Súkromná základná škola Lučenec SK 23
23 210023364 Dobrocká Zina Súkromná základná škola Lučenec SK 23
24 220015258 Rankin Michal Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ 23
25 700015223 Дьяков Максим ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU 22
26 700015228 Крисаченко Ян ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU 22
27 260008948 BARBARIČ AJDA OSNOVNA ŠOLA BOGOJINA BOGOJINA SI 22
28 220016410 Škařupa Oliver Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ 22
29 260009662 Berk Skok Kaja Mathema Ljubljana SI 22
30 700013581 Григорьев Иван МБОУ БГО Борисоглебская СОШ №4 Борисоглебск RU 22
31 700015231 Калакуцкий Максим ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU 22
32 700017292 Паровая Ольга МАОУ "СОШ 11", г. Усть-Илимск Усть-Илимск RU 22
33 210021819 Dobranská Sofia Základná škola Olcnava SK 22
34 700014783 Костарева Анна МБОУ Гимназия Новоуральск RU 22
35 700014785 Лепешкина Алиса МБОУ Гимназия Новоуральск RU 22
36 220016856 Rada Šimon Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ 22
37 700015230 Порфиров Илья ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU 22
38 700015234 Охрименко Константин ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU 22
39 700017896 Сухоруков Алексей ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU 22
40 240004991 Gecse Álmos Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde Verőce HU 22
41 260008566 Ozvatič Matevž Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 22
42 700015691 Шайдуллина Виолетта МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 22
43 230021477 Popek Marta KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA Gdynia PL 22
44 700018358 Кокая Мария МБОУ ДОД Центр детского творчества Озеры RU 22
45 700015694 Мингазова Альмира МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 22
46 210022123 Bezáková Michelle Spojená škola Poprad SK 22
47 700015229 Никитин Иван ГБОУ СОШ № 521 с углубленным изучением математики и информатики Санкт-Петербург RU 22
48 210021850 Kőkényová Alžbeta ZŠ Pohranicna Komárno SK 22
49 700015699 Власова Дарья МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 22
50 700015696 Гималетдинова Василя МОУ лицей № 2, г. Бугульма, Республика Татарстан, Россия Бугульма RU 22
Pagina  / 9

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: +421905412510, 
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Legătura bancară: RO21 BUCU0465 2769 2511 RO01 - Alphabank Bucureşti

webdesign & software © bart.sk